5:1
    Jakub KLÁPA
    ()

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:1
branky: 27. Jonáš Tuma, 31. David Kryl, 44. Jonáš Tuma, 51. Vojtěch Zach, 59. Jakub Klápa - 42. Filip Novotný; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Lev Kliment 23 - Filip Karas 13; po třetinách: 0:0, 2:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dnes nám srazila vaz naše efektivita v útoku. Situací na to, abychom vyhráli bylo dost, ale naše kvalita byla proti. Pro nás dobrá, zdravá a výchovná prohra. Využijeme ji k našemu dalšímu rozvoji.
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Zápas, který musel bavit. Kluci konečně nažhavení a schopni plnit pokyny. Za to velký dík. Děkujeme fantastickým divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
58:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa bez asistence (5:1)
52:35 Šolle hostům překazil break a zkusil to ze středu, Karas vykryl
51:30 Vít po pravém mantinelu posunul backhandem na Szimuu který před odkrytou bránou trefuje tyčku
50:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #61 Vojtěch Zach bez asistence (4:1)
50:21 Zach překvapil obránce Vítkovic na polovině a po získání balonku z levého mantinelu umisťuje balonek pod břevno
49:54 Po vrácené výhodě si Vítkovice opět drží balonek v klidu a přehrávají ho po mantinelech
49:14 Karlův rychlý nához před bránu nezpracoval Švarc
48:01 Hosté se drží na útočné polovině a Babík vybíhá středem ale do zakončení se nedostal
45:50 Tatran si drží balonek a to už se oba hráčí vracejí z trestné lavice
45:08 Klápa z výběhu po pravém mantinelu střílí do Karase
44:30 Klement drží balonek a hledá spoluhráče
44:13 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
44:13 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
43:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #10 Matěj Hejzlar (3:1)
43:35 Hezjar po standartce vyměňuje balonek s Kučrou který mu ho vrací, po té přihrávka na pravý mantinel kde už si Tuma zapisuje druhou branku
43:18 Klápa získává balonkek na půlce a střílí nebezpečnou střelu na vzdálenější tyč
41:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Filip Novotný, asistoval #42 Matěj Gabriel (2:1)
40:59 Gabriel z rohu hledá spoluhráče na přihrávku, v zápětí nachází Novotného který ze zátahu vymetl horní pravý roh
40:36 Klápa chtěl z 2 na 2 posunout an Kryla ale obránce Vítkovic balonek tečovala následuje standartka pro Tatran
40:01 Buly vyhrává Tatran vzápětí ztrácí balonek ze standartky
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:55 Babík ke konci vyzkoušel Klimenta který jako předtím nezklamal
39:13 Tatran hraje v plném počtu a do konce nezbývá moc času
38:20 Velké množství šancí Vítkovic zachraňuje Kliment který si za přesilovku napsal 3 zákroky
37:13 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Zach družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
37:00 Výbornou kombinaci Vítkovic překazil Kliment který se na poslední chvíli položil do střely která vypadala na jistý gol
36:15 Klápa měl dost času rozhodl se vystřelit  z půlky ale jeho rychlou střelu bez problémů Karas vychytal
35:07 Šmerrda ze standartky si ťukl balonek s Vítem který ze zátahu přestřelil bránu
32:27 Tatran dobrou kombinací vytvořil break kde to zkusil Matějka, vedle
30:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 David Kryl, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (2:0)
30:52 Malhocký posouvá na volného Kryla který z levého mantinelu posílá střelu k tičce
30:38 Vyloučen hráč #91 Nikolas Vizváry družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
30:15 Tatran stále v 6 posouvá balonek a Malhocký to zkusil ze středu
29:25 Rozhodčí zvedá ruku a Kliment běží na střídačku,Tatran bude hrát přesilovku
28:53 Spolupráce Tumy se Švarcem skončila nepodařeným náhozem na Kučeru před bránou
28:21 Standartka Taranu pro faulovaného Klápu který si ještě něco vyřizoval s rozhodčím
27:20 Bureš na Muhlfata který ve předu ztratil balonek ke kterému se však Bureš zase dostal a přestřelil bránu
26:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #20 Adam Karel (1:0)
26:33 Karel z poza brány na volného Tumu který ze středu střelou k tičce posílá Tatran do vedení
25:37 Kvůli častým faulům a slovním potyčkám mezi hráči si teď rozhodčí vyříkává něco s hostujícím útočníkem
25:00 Klápa dostal balonek dopředu a z otočky se mu podařilo trefit pouze blok
24:53 Bureš se dloho točil za bránou teď z toho bude standartka pro Tatran
23:34 Hosté se sice drží na balonku ale nedaří se jim rozehrát balonek dopředu
22:10 Vítkovice faulují a hra se často přerušuje
21:16 Vypadá to že Vítkovice hodně přidaly na pressu a Tatranu se nedaří rozehrávat
20:30 Slončík na úplně volného Sitora který ze vzduchu netrefil balonek
20:01 Buly vyhrává Tatran
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:35 Ruckl dostal crossovku na pravý mantinel a z první přestřelil bránu
17:56 Karel z výběhu mohl přihrát na nabízejícího se Švarce ale rozhodl se pro nebezpečnou střelu na vzdálenějčí tyč kterou si Karas stihl pokrýt
16:49 Hra je tak rychlá že se hráči uchylují ke zbytečným faulům hlavně na hostující straně
15:39 Babík z těžkého úhlu vyzkoušel připraveného Klimenta
13:50 Kryl posunul na běžícího Klementa který jednou rukou poslal balonek před bránu kde Klápa promáchnul
12:06 Posledních pár minut se Tatranu daří posouvat balonky a tvořit střely od mantinelů
11:28 Karel vybojoval balonek na velkém brankovišti kde zasáhl pouze blok
11:00 Babík po souboji s Kučerou střelil tečovanou ránu kterou Kliment vyrazil
09:26 Kryl dostal přihrávky na pravý mantinel a poslal zákeřnou střelu po zemi která skoro šla brankářovi Karasovi mezi nohy
08:59 Slončík z půlky nepřekvapil Klimenta
07:10 Rozhodčí ponechal vžhodu a Kryl z poza brány nenašel přihrávkou Tumu
05:20 Alter po neúspěšném Burešově crossu získal balonek a z výběhu netrefil bránu
04:30 Několik Stnadartek v obranném pásmu Tatranu se teď přeměnila v jejich prospěch a domácí jsou na míčku
02:47 Szemila na velkém brankovišti v rychlosti z otočky přestřelil bránu
01:24 Vítkovice posouvají balonek jako při přesilovce a Drozd po zpracování přihrávky netrefje bránu
00:40 Vítkovice tempem válcují Tatran a Kliment se stačí jen rozhlížet
00:01 Úvodní buly vyhrávají Vítkovice a hned ze začátku si vytvořili dobrou šanci kdy kapitán týmu netrefil odkrytou bránu
00:00 Vítáme diváky na 18. kole CE soutěže Juniorů kde se proti sobě utká domácí PSN Tatran Střešovice x 1. SC TEMPISH Vítkovice