13:7
    Adam ŠIKULA
    (Horák)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 13:7
branky: 9. Tomáš Fryš, 13. Adam Václav Kyselka, 14. Lukáš Rada, 19. Lukáš Rada, 19. Tomáš Fryš, 24. Daniel Grézl, 28. Filip Brynda, 29. Lukáš Rada, 30. Filip Brynda, 39. Jakub Ruml, 42. Jakub Ruml, 43. Dominik Bláha, 56. Filip Brynda - 6. Patrik Neterder, 11. Matěj Tkadlec, 28. Michal Horák, 29. Adam Šikula, 45. Vít Kroutil, 55. Daniel Málek, 58. Adam Šikula; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Filip Matys 29 - Ondřej Málek 26, Šimon Chmela 12; po třetinách: 5:2, 5:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Myslím, že nám bodla ta vánoční pauza + respekt ze soupeře, který byl v prvním utkání nepříjemný. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a celkem jsme tempo i kvalitu drželi po celý zápas. Samozřejmě opět mrzí vysoký počet obdržených branek, které však dneska plynuly spíše ze situací nedáš - dostaneš, protože jsme dřeváci. Díky soupeři za utkání, zítra pokračujeme a musíme na tento výkon navázat.
60:00 Komentář hostů Paták Lukáš (Asistent trenéra): Dnes nemáme co hodnotit, za celý zápas jsme nepřepnuli z módu vánoční prázdniny, v roli 3 jsme se jen dívali, jak kolem nás běhá soupeř s balonkem. Jediným pozitivem je to, že se na nás naši golmani nevykašlali, a neodešli po první třetině. Díky všem za zápas a zítra už snad nastoupíme do zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:14
57:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 13:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #89 Michal Horák (13:7)
55:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 13:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #17 Milan Svoboda (13:6)
54:05 Brno i přes nepřízeň snižuje skóre na 12:6
54:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 12:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #22 Daniel Málek, asistoval #31 Michal Malec (12:6)
50:44 Vyloučen hráč #9 Adam Šikula družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
45:00 Brněnští se i přes silnou převahu Bohemky nevzdávají a snižují skóre na 12:5. Bude to ale stačit?
44:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 12:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #28 Vít Kroutil, asistoval #80 Jaromír Hala (12:5)
42:58 Poslední třetina začíná velmi živě dvěma nádhernými střelami Bláhy a Rumla z Bohemky
42:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (12:4)
41:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #62 Jakub Nový (11:4)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Šimon Chmela družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
40:00 Střely ve 2. části: 19:10
38:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #96 Daniel Grézl (10:4)
32:06 Vyloučen hráč #62 Jakub Nový družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Druhá třetina je zatím velmi akční. Domácí i hosté nastříleli hned několik gólů za sebou a skóre je zatím pro Bohemku velmi přívětivé - 9:4
29:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (9:4)
28:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:4
28:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #74 Filip Brynda (8:3)
27:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #79 Matěj Tkadlec (7:3)
27:27 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
27:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #23 Dominik Bürger (7:2)
23:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (6:2)
23:05 Nádherná střela Dana Grézla hned na začátku 2. třetiny dohnala stav utkání na 6:2
20:00 Střely v 1. části: 18:12
18:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (5:2)
18:42 Domácí Bohemians vedou po krásném zákroku Fryše a Kyselky 5:2
18:19 Rada vyběhl zpoza branky a  prostřelil Málka.
18:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada bez asistence (4:2)
13:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
12:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #23 Dominik Bürger (2:2)
12:23 Dóďa našel přihrávkou zcela volného Kysyho a ten vymetl pavučinu.
10:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #80 Jaromír Hala (1:2)
10:20 Další zoufalá činnost v obranně domácího týmu, kterou Hattrick potrestal.
08:20 Zápas je zatím vyrovnaný a je vidět 100% nasazení obou týmů.
08:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš z trestného střílení (1:1)
08:09 Tomáš Fryš vymíchal golmana hostů a srovnává stav utkání na 1:1
05:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #48 Adam Klusoň (0:1)
05:01 Hosté rozehráli standartku z poloviny hřiště nahozeným balónkem, při kterém domácí tým uplně propadl a hosté se dostavají do vedení.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase, kdy se utkájí domácí Bohemians a hosté z Brna.