1

2

4.

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Bulldogs Brno 1:2pn
branky: 47. Daniel Málek - 15. Tadeáš Jelínek, N Martin Svatoň; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Ondřej Málek 13 - Filip Prokeš 22; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0, 0:0
65:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Většinu zápasu jsme měli více ze hry na míčku a ve třetí třetině jsme měli zápas ve vlastních rukou. Zatím se nám v dobře rozehraných  zápasech nedaří "zatlouct hřebíček do rakve soupeře" a být kliničtější v brankových situacích. Víme co zlepšovat. Zítra se těšíme na odvetu. Soupeři a dívákům díky za super zápas.
65:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Vyrovnané utkání, málo šančí a hodně chyb. Zítra se musíme zlepšit hlavně ve hře na míčku. Děkuji hráčům za výhru a divákům za domácí podporu na hřišti soupeře.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #48 Adam Klusoň , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #61 Martin Svatoň a vstřelil rozhodující gól (1:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #22 Daniel Málek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #61 Martin Svatoň a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #8 Patrik Neterder , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #75 Richard Kalousek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #48 Adam Klusoň a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #12 David Zemánek , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 o vítězi nerozhodlo ani prodloužení a tak budeme svědky samostatných nájezdů
64:15 Hattrick s poklidnou rozehrávkou drží míček na svých florbalkách
62:32 přesilovka domácích nevyužita, rozhodčí zastavuje hru a bude se opět pokračovat 3 na 3
60:28 Martin Svatoň fauloval Malce a Hattrick tak bude mít výhodu čtyř hráčů na hřišti po dobu dvou minut
60:27 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
60:27 Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
60:01 o vítězi nerozhodla základní hrací doba a tak nás bude čekat prodloužení 3 na 3
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:10 Timeout Bulldogs Brno
57:52 Klusoň a hned po něm Gryc, oba z pravého mantinelu, znamená to ale pouze další dva zákroky pro Prokeše
56:44 Svatoň míjí prázdnou bránu a stav zůstává srovnán
52:40 hosté to teď zkoušejí ze všech možných úhlů, ale zatím pokaždé mimo
49:42 zápas po Málkově trefě nabral úplně jiné tempo, můžeme vidět akci za akcí a střelu za střelou
48:50 Tkadlec si dnes může podat s Neterderem ruku, další prázdná branka a opět mimo
46:24 máme srovnáno, Dan Málek, který přišel na hřiště v půlce druhé třetiny teď přispíva důležitou a hlavně srovnávací brankou
46:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #22 Daniel Málek, asistoval #89 Michal Horák (1:1)
32:20 volej z poloviny hřiště pro Málka snadná práce
28:47 z druhé lajny domácích jde cítit lehká nervozita a Svatoňova lajna je napadá jak to jen jde
27:45 Hattrick teď vaří hosty ale gól stále nikde
25:45 Vyloučen hráč #3 Denis Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:20 první pokus hostů o zakončení Málek vychytal
20:00 Střely v 1. části: 8:6
14:06 Máme tu první branku, po ukázkové standartce se trefuje Jelínek a Bulldogs se tak ujímají vedení
14:05 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #94 Daniel Mazáč (0:1)
09:10 Malcův samostatný únik zastavuje Prokeš
06:00 pokus o michigan Málek pokryl
05:05 Klusoň na Neterdéra ten neproměňuje tutovku
02:15 zatím jsme se žádné velké šance nedočkali ani na jedné straně
00:01 Buly pro domácí