• 60 59:34
    2
    Jan MORÁVEK

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:2
branky: 34. Richard Kalousek, 43. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 51. Jakub Tesárek, 53. Jan Morávek - 20. Vojtěch Murín, 35. Patrik Vykoupil; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Filip Prokeš 22 - David Hloušek 19; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Dnes jsem se pomaleji rozjížděli do utkání, 1.třetina nemasná neslaná, druhá lepší, ve třetí třetině, už to bylo takové jak jsme si představovali. Zlepšený pohyb v útočném pásmu, více zakončení a také trochu štěstí. Děkuji hráčům za dnešní výkon a výhru, FBC dobrou cestu domů a domácím fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Dneska i přes prohru patří klukům veliká pochvala. Dnes jsem byli 40 minut lepším týmem. Hodně šancí, ze kterých jsme ovšem nedokázali vstřelit branku. To dokázalo Brno v poslední třetině, tudíž vyhráli. Soupeři gratuluji. Děkujeme rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:57 Kalousek se v posledním možném okamžiku dostal do gólové šance, potáhl si balónek a zakončoval do téměř odkryté klece. Hloušek se však dokázal natáhnout a zneškodnit tento pokus.
59:34 Vyloučen hráč #69 Jan Morávek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
59:34 Morávek fauloval a ve výhodě se na branku Bulldogs řítil brejk hostí. Filip rpokeš skvěle zasáhl.
59:17 Hloušek vypadá v pořádku a hra pokračuje.
59:16 Svozil nyní vyslal golfák od půlky, letěl však pouze po zemi. O dorážku se snažil Jelínek, který se srazil s Hlouškem a ten je nyní ošetřován.
58:46 Chmelař natahoval od půlky hřiště, jeho střela končí mimo 3 tyče.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny!
57:49 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:49 FBC si vybírá svůj Timeout a následuje jejich hra v 6 hráčích v poli!
56:25 Za Prokešem to jen cinklo! Další tyčka zachraňuje domácí. Filip Prokeš si dnes svoji svatyni dobře postavil.
55:08 Domáci skvěle ubránili přesilovku hostí a hrají v plném počtu!
53:50 Prokešův další save z jeho sbírky úžasných! Mazáč v zápětí ušetřil několik cenných vteřinek z oslabení
53:08 Vyloučen hráč #12 David Zemánek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:15 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #94 Daniel Mazáč (4:2)
52:15 Morávek unikl po levém křídle a krásně zakončoval na zadní tyč. Bulldogs odskakují už na rozdíl 2 branek!
50:44 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac (3:2)
50:44 Domácí otáčí skóre utkání. Tesárek vyslal skvělý lob přesně z půlící čáry a balónek spadl těsně pod břevno za záda Hlouška.
47:57 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #75 Richard Kalousek.
47:57 No to snad ani není možné. Hosté nabídli domácím trestné střílení, když se jeden z jejich obráncu ocitl až v domečku Hlouška. Richard Kalousek se toho ujmul, předvedl 2 stahovačky, po kterých vystřelil. Balónek se od těla Hlouška a od tyčky odrazil za jeho záda, kde pouze poskakoval na brankové čáře a Hloušek skvěle zareagoval a s obrovským štěstím balónek zastavil.
47:40 Celá hala vybuchla radostí po střele Jelínka, rozhodčí však rozpažil, v zápětí kalousek do helmy Hlouška
46:37 Střela z hole ostravského beka, která měla sestupnou tendenci. Padala dolů a spadla až do rukavic Prokeše.
46:10 Dnešnímu utkání přihlíží, 32 diváků. Děkujeme za podporu!
45:05 Kalousek vyslal granát ze své hole značky Oxdog. Hloušek však výborně vystřelil svoji levou ruku a balónek vyrazil.
42:46 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #94 Daniel Mazáč (2:2)
42:46 A máme srovnáno. Argentinské tornádo v podání Matyáše Vidaillaca! Úžasně se prohnal kolem obránců a jednoruč zakončoval pod tělem Hlouška.
40:40 Kalousek nyní oběhl branku a posouval na Svozila, jeho střelu zneškodnil Hloušek.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí!
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:59 Domácí vyslali lob před branku hostí, ti však dokázali situaci zneškodnit.
39:10 V zápětí domácí při návratu chybovali, ale David Zemánek svoji práci zvládl a předvedl výborný blok.
39:05 Kalousek opět pří chuti, nyní pálil bekendem, ale Hloušek chytá.
37:27 Domácí chtěli opět srovnat, nejdříve Kalousek, který se prokličkoval před branku a Hloušek ho s přehledem vychytal. Hned v zápětí byla Svatoňova střela stečována nad.
34:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (1:2)
34:59 Jen co jsem stihl dopsat, co nám Kalousek předvedl, Patrik Vykoupil natáhl a propálil vše co mu stálo v cestě.
33:01 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek bez asistence (1:1)
33:01 Tak tohle byla senzace v podáni Kalouska!! Kalda nám opět předvedl, jaké výtečné kousky s florbalkou dokáže. Domácí fans vybouchli úžasem, když se mu podařilo zakončit fintou Michigan, ta se mu daří, čím dál tím častěji.
31:20 Teď májí ze hry více hostí. Všechny šance končí v blocích, nebo je zneškodní skvěle chytající, po zranění vracející se Filip Prokeš.
28:37 Svatoň okamžitě po vypadlém balónku rozehrával.
25:50 Pasáže hry nahoru dolů. Skvělý save Prokeše, brejk domácích 2na1, jen do blokujícího obránce a v zápětí to stejné ze strany Ostravy, kteří trefují tyčku!!
23:26 Mazáč po vzoru svého stršího bráchy Filipa se skvělým forčekingem dostal až před branku Hlouška. Opět mu vyprášil jen jeho výstroj značky Unihoc.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty, kteří se okamžitě po něm hnaly do útoku, ten domácí zneškodnili a Jelínek pádil do brejku, při kterém trefuje pouze boční síťku.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín bez asistence (0:1)
19:54 Murín se opět zjevil až za brněnskými obránci a po střele, která se odrazila od Prokeše, dorážel a Prokeše balónek přeskočil. Bohužel gól do šatny pro domácí.
17:45 Opět nyní skvělý návrat. Vrátný si obhodil Svozila a zjevil se sám ped prokešovou brankou a Vidaillac skvěle zakročil.
16:38 Skvělý návrat Koutného, kdy zezadu čistě obral Tomka o balónek, který se hnal jako uragán do útoku.
15:32 Kalousek zpoza branky přihrával na křídlo, na nabíhajícího Tesárka, jeho střelu opět likviduje Hloušek.
14:00 Do útoku se taky dostalo FBC, střela z příklepu od Tomka byla domácím obráncem zblokována, krásná práce.
12:30 Nyní se Kalousek objevil sám před brankou Hlouška, po krásné kličce však zakončoval mimo.
08:52 Hned v zápětí zakončoval Jelínek, střela mu moc nesedla a letěla pouze nad břevno.
08:43 Martin Svatoň se teď ocitl v obrovské šanci po přihrávce Kalouska, krásně si balónek potáhl, ale gólman hostí byl proti.
06:30 Akci Murína na 3x dorážel Punčochář, Prokeš byl ale proti a všechny pokusy zneškodnil. Takhle to má vypadat.
04:55 První zákrok má také domácí gólman Filip Prokeš, bekendová střela skončila na jeho hruďi a domácí pokračují na balónku.
03:02 První větší šance zápasu do které se dostal domácí Navara, avšak trefuje pouze nastavenou hruď hostujícího golmana.
01:30 Bulldogs drželi míček a snažili se dostat do postupného útoku, ovšem o balónek přišli a nyní hrají hosté.
00:01 Úvodní hvizd je tu a první buly vyhrávají domácí. Dámy a pánové, Bulldogs do toho!
00:00 Dobrý den, zdravíme všechny fanoušky buldočího florbalu. Dokážou dnes domácí Bulldogs odčinit včerejší zaváhání proti vítkovickým Rytířům a zopakovat vítězství nad FBC Ostrava z druhého kola? Ostravské FBC se bude snažit o přesný opak, aby se mohli dotáhnout na domácí Bulldogs v tabulce. V 15:00 vše vypukne a my budeme držet domácím palce.