5:3
    Adam SLÁMA
    (Borek)

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:3
branky: 3. Matěj Hejzlar, 31. Matěj Čelakovský, 42. Matěj Kučera, 46. Tomáš Macháček, 55. Lukáš Mühlfait - 3. Filip Kovářík, 23. Ondřej Štefek, 58. Adam Sláma; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Lev Kliment 26 - Josef Šedivý 27; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Individuálně jsme byli lepší než soupeř, ale jako tým jsme rozhodně lepší nebyli. Minimálně dvě třetiny jsme předváděli profesorskou hru. Třetí třetinu jsme už uchopili jak jsme si řekli a přineslo to 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Dnes vyhrál tým, který byl o kousek lepší. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
57:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #53 Matyáš Borek (5:3)
57:45 Sláma z půlky střílí zápěstím do šibenice
56:42 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:20 Po rozehrávce se Karel vytáhl na střed a střilí bez koukání, vedle
55:25 Klimentův nához na Bureše který zoufale z úhlu zkouší neúspěšně backhand
54:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #77 Jan Karel Matějka (5:2)
54:00 tatran hraje v plném počtu
52:37 Spoluhráči na střídačce povzbuzují hráče v poli sažící se o vytvoření jakékoliv šance
51:59 Vyloučen hráč #25 Tomáš Macháček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
49:55 Šolle bez koukání backhandem výborně přihrál před volnou kasu,jeho spoluhráč na balonek nedosáhl
49:08 Čelakovský se v zadu rozčiluje kvůi neaktivnosti jeho spoluhráčů ,nakonec se uvolnil Matějka
47:17 Sláma se dvakrát dostal ke střele jednou mu nesdedla a po druhé Kliment vykryl
45:55 Jakoby to taranským hráčům vdechlo chuť do hry a tempo se úplně změnilo
45:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Tomáš Macháček bez asistence (4:2)
44:54 Kamarýt si s Tumou prohodil balonek a dostal se ke střele která letí mimo
43:36 Hra nabrala trochupomalejší tempo ale teď jsou na balonku hosté
41:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Matěj Kučera, asistoval #14 Kryštof Klement (3:2)
41:04 Klement přihrává na Kučeru který skoro z půlky posílá balonek hezky k tičce
40:00 Buly vyhrává Tatran
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:51 Čelakovský v psledním momentu přihrává crossovkou na Klápu který silně přestřeluje
39:20 v poslední minutě jsou na balonku hosté a vymíšlejí co dělat
38:20 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #92 Matěj Čelakovský.
38:19 Čelakovského zorro golman kryje a připisuje si už druhé chycené trestné střílení za zápas
37:55 Rozehrávka z rohu Tatranu a útočnící tahají hru ze zadu
35:49 Klápa tahem z pravého mantinelu zkouši hostujícího golmana alebrankář kryje
33:35 Borek se dostal až ke Klimentovi a zkouší kličku z backhandu,neúspěšně
32:39 Čelakovského asi klidná hra začala nudit takž e střílí ješzě za půlkou,vedle
30:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (2:2)
30:01 Hrot hostů se vytáhl až ke Klimentovi a střílí vedle
29:06 Malhocký v klidu posouvá balonek a hledá spoluhráče na mantinelech
28:32 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
27:49 Odložené vyloučení směrem k Chodovu a Kliment běží na střídačku
26:15 Neshoda při standartce a rozhodčí upozorňuje na zdržování hry,trenéři Chodova křičí
25:32 Kovařík na Málka k prázdné kase, Klimentův zákrok
24:55 opět rychlá střela na Klimenta z první golan se stihl přesunout
24:02 Sláma ze středu zkouší Klimenta který chytá
22:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (1:2)
22:34 Klápa dpstal skákavou střelu na pravý mantinel a minul
21:28 Tatran v klidu rozdává balonky a hledá možnosti útoku
20:12 Klement nahodil balonek na volného Bureše který bez koukaní střílí z první
20:00 Buly vyhrává Tatran
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:53 Další rozehrávka z rohu a zakončující střela hosta
19:36 Ke konci standartka hostů v rohu Tatranu
17:16 Hejzlar posílá crossovku na Šolleho ,který střílí po zemi.Golman se sice nestihl přesunout ale střela po zemi pro něj nebyl žádný problém
16:13 Klápa prostrčil balonekpřes střed a zkusil , vedle
14:14 Tvrdý faul Mahockého vyvol hádku s rozhodčím
12:10 Přečíslení 3 na 2 hostů končí střelou z dálky kterou Kliment bez problémůkryje
11:49 Muhlfat pod tlakem hostů odevzdává balonek pryč
10:20 Klápa 1 na 1 obehrál posledního hráče ale balonek mu utekl a střílel hodně z úhlu
09:40 Tatran na polovině neví co s balonkem, Klápa neúspěšně střílí
07:00 Break domácích 3 na 1 končí opět Karlovou střelou do helmy golmana
06:45 Karel s Klápotou skvělě posunuli balonek a Karel se dostal ke střele,podruhé doráží mimo
05:54 Matějka s 4elakovským si výborně vyměnily balonek a Matějka dobře umístěnou střelou zkouší golmana Chodova, střelu kryje
05:07 Šolle dostává přihrávku na levý mantinel, zlouší střelu ale blok mu to nedovoluje
04:41 STandartka domácích, následuje faul a standartka se opakuje
02:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #35 Jakub Šolle (1:1)
02:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #97 Robert Málek (0:1)
01:30 Čelakovský vytahuje po levém mantinelu a hledá Matějku, jeho nadějný nához byl zblokován
00:01 Hned po buly se Bureš vyhnal do útoku a dostal se až ke golmanovi balonek mu skočila ke střele se nedostal
00:00 Vítáme diváky na zápase PSN Tatran Střešovice proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV