• 60 59:50
    7:5
    (Šváb)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:5
branky: 4. Jakub Mühlfait, 7. Michael Wertheim, 11. Štěpán Novák, 29. Vojtěch Bláha, 32. Matyáš Malkus, 56. Vojtěch Bláha, 60. Matyáš Bláha - 2. Samuel Kopejtko, 5. Lukáš Rada, 17. Dominik Bürger, 29. Filip Brynda, 43. Daniel Grézl; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 21 - Miroslav Kovařík 23; po třetinách: 3:3, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér): Předvedli jsme kvalitní výkon a 3 body si dnes zasloužili. Do další fáze sezóny určitě potřebujeme nabrat ještě větší sebedůvěru do zakončení. Množství neproměněných šancí nás dnes mohlo stát body. Jsem rád, že jsme se dnes mohli opřít o Vítka v brance. Děkujeme soupeři za utkání na vysoké úrovni!
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Super zápas, který se přítomným divákům určitě musel líbit. Velmi aktivní první třetina z obou stran, ve druhé třetině jsme byli šílení a měli jsme kliku, že soupeř nerozhodl. Ve třetí třetině se nám podařilo vyrovnat, nicméně jsme opět nezvládli klíčové okamžiky 3. třetiny. Dnes to však nebylo až tak o našem fatálu, ale je potřeba ocenit Spartu a její rozdílové hráče, kteří v těchto momentech šli výhře naproti. Díky za zápas!
59:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #72 Jakub Šváb (7:5)
59:50 Matyáš Bláha dává gól do prázdné brány.
58:41 Sparta zblokovala střelu týmu Bohemians.
57:06 Tým Bohemians jde do šesti.
57:00 Právě probíhají poslední tři inuty třetí třetny.
56:48 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
55:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #26 Michael Wertheim (6:5)
55:31 Vojtěh Bláha proměnil dorážkou a získává pro Spartu vedení.
54:51 Brankář Sparty úspěšně zblokoval střelu týmu Bohemians.
53:56 Spartě se nedaří proměnit.
53:11 Hostující tým ubránil akci Sparty.
48:45 Hráč týmu Bohemians trefil míček ze vzduchu, brankář Sparty ji ale vychytal.
47:24 Brankář týmu Sparta výborně chytil střelu týmu Bohemians.
45:55 Hráč týmu Sparta proběhl hřištěm až k bráně, ale nezakončil.
45:23 Brankář týmu Bohemians byl sražen k zemi a na pomoc mu přiběhla zdravotnice.
44:08 Hráč týmu Sparta vystřelil na bránu, střela byl zblokována.
42:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #71 Miroslav Kovařík (5:5)
42:59 Hráč týmu Bohemians proměnil akci 1 na 0 v oslabení.
41:18 Vyloučen hráč #23 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
40:00 Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrála Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:34 Hráč týmu Bohemians střílí na bránu, ale střela letěla mimo.
39:22 Je to vyrovnaný zápas.
39:00 Právě probíhá poslední minute druhé třetiny.
37:29 Tým Bohemians ubránil akci Sparty 1 na 1.
35:55 Hostující tým zblokoval střelu Sparty.
34:42 Bohemians neproměnila akci 2 na 2
34:05 Tým Bohemians ubránil akci Sparty.
31:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #11 Matyáš Bláha (5:4)
31:26 Matyáš Bláha nahrává Matyášovi Malkusovi a je z toho gól.
30:57 Hráč týmu Sparta Štěpán Novák strčil do protihráče, trest z toho ale nebyl.
28:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #61 Lukáš Rada (4:4)
28:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
28:22 Hráč týmu Sparta Vojtěch Bláha dal gól po nahravce přes brankoviště.
27:03 Matyáš Malkus netrefil míček po přihrávce od Matyáše Bláhy.
26:06 Sparta neproměnila rychlou akci 3 na 2.
22:20 Sparta neproměnila akci 1 na 0.
22:10 Hráč týmu Sparta Vojtěch Bláha ubránil akci 2 na 1.
21:11 Hráč domácích zachytil přihrávku týmu Bohemians a jde do přečíslení.
20:01 Sparta hledá mezeru v obrane hostů.
20:00 Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrála Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 18:19
19:52 Sparta nedokázala proměnit v přesilovce.
19:00 Právě probíhá posldní minuta prví třetiny
17:57 Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
17:57 Hráč týmu Bohemians zblokoval hůl hráči domácích a je za to vyloučen.
17:42 Brankář týmu Bohemians zblokoval prudkou střelu Matyáše Bláhy.
16:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #16 Tomáš Fryš (3:3)
16:03 Sparta zblokovala střelu ze středu útočné půlky.
15:30 Hra se přeléva ze strany na stranu.
11:26 Vyloučen hráč #11 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
11:26 Tým domácích ubránil akci 2 na 2, ale za cenu vyloučení.
10:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #81 Martin Čermák (3:2)
09:20 Sparta je v plném počtu.
08:01 Tým Bohemians je v přesílení, ale nevede se jim trefit bránu.
07:16 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #11 Matyáš Bláha (2:2)
06:22 Tým Bohemians neproměnil akci z rohu.
04:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #23 Dominik Bürger (1:2)
03:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (1:1)
03:10 Po chybě týmu Bohemians využila situaci Sparta a proměnila akci 1 na 0.
01:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #46 Lukáš Trnka (0:1)
01:30 První branku vstřelil tým Bohemians po přirávce přes střed.
00:01 sparta hledá možnost k útoku.
00:00 Úvodní vhazování vyhrála Sparta.