5:6
    Jakub SMUTNÝ
    (Čumpelík)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FBC Liberec 5:6
branky: 12. Jaromír Hala, 45. Patrik Neterder, 45. Michal Horák, 48. Matěj Tkadlec, 58. Adam Klusoň - 20. Petr Kukla, 33. Matěj Stránský, 37. Bartoloměj Smolka, 54. Bartoloměj Smolka, 54. Ondřej Čumpelík, 59. Jakub Smutný; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Šimon Chmela 23 - Matyáš Devátý 19; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:3
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): První a třetí třetina od nás fajn, o vítězství jsme se v závěru přiravili vlastní nedůsledností a hloupostí. Je to těžký, ale je třeba hledat pozitiva, mít vůli, věřit a poctivě pracovat na tréninku, body se v tu chvílí dostaví. Soupeři a divákům díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Shrnutí dnešního zápasu bude strašně jednoduché. První třetina se vůbec nemusela hrát. Tam se fakt nic nestalo. Druhá část hry od nás opravdu velmi dobrá, skvělý tlak jen trochu trápení v zakončení. A ta třetí, tak to byla nechutná bramboračka. Tolik zbytečných chyb nědělají kluci snad ani na tréninku, když zkoušíme něco nového. Je to vítězství, ale oči mě ještě chvilku budou bolet. Díky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:03 Hattrick zkouší hru bez brankáře.
58:39 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (5:6)
58:39 Liberec si bere zpět vedení.
58:04 Drama pokračuje Hattrick srovnává zápas.
57:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #8 Patrik Neterder (5:5)
53:40 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík bez asistence (4:5)
53:40 Liberec otáčí zápas štastnou brankou.
53:18 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #59 Ondřej Cejnar (4:4)
47:51 Střela Liberce z otočky pouze mimo bránu.
47:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #48 Adam Klusoň (4:3)
47:21 Hattrick využívá další přesilovku.
46:51 Vyloučen hráč #28 Matěj Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
46:26 Hra je nyní vyrovnaná nejen výsledkově ale i herně.
44:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (3:3)
44:36 Po chybě Libereckého obránce střelil hráč Hattricku branku.
44:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #79 Matěj Tkadlec (2:3)
43:50 Hattrick výborně kryje střely Liberce.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:03 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
39:00 Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:15 Střela donácího hráče trefila pouze podavače míčků.
36:00 GÓL FBC Liberec! 1:3
36:00 Hosté využili přesilovku.
34:59 Vyloučen hráč #22 Daniel Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
32:43 Samostatný únik domácího hrače, který polapil brankář Liberce.
32:07 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (1:2)
29:20 Dnešnímu utkání přihlíží úžasných 51 diváků.
27:04 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
23:35 Skvělý zákrok brankáře Hattricku po samostatném úniku hráče s číslem 58 Petra Zemana.
21:21 Druhá třetina za nerozhodného stavu začína velmi opatrnou hrou na obou stranách.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:56 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Petr Kukla, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (1:1)
19:27 Na konci první třetiny Hattrick přebíra iniciativu.
16:59 Branku hostů ohrozil hráč domácích s číslem 22 Daniel Málek.
15:40 Hra se přelévá ze strany na stranu a znatelně se vyrovnala.
11:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #48 Adam Klusoň (1:0)
10:28 Skvělá kombinace domácích přes střed, ale střela byla zblokovaná.
05:57 Skvělý zakrok brankáře domácích.
05:46 Liberec má převahu na míčku.
03:35 Hráč s číslem 57 Daniel Vik trefil tyč.
02:43 Po samostatném úniku domácího hráče Matěje Novotného skvělý zákrok brankáře hostů.
00:01 Úvodní buly pro domácí.