(Mühlfait)
  • 58 57:57
    Chodov

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:7
branky: 3. Vojtěch Bláha, 36. Jakub Mühlfait, 38. Robin Havlina, 44. Josef Sedláček, 48. Vojtěch Kulhavý, 56. Vojtěch Bláha, 58. Robin Havlina, 58. Robin Havlina - 18. Jakub Čech, 18. Filip Kovářík, 20. Jakub Čech, 25. Vojtěch Petráň, 38. Filip Kovářík, 49. Matyáš Borek, 55. Ondřej Štefek; rozhodčí: Václav John - Václav Patera; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 16 - David Švehlík 19; po třetinách: 1:3, 2:2, 5:2
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Od nás pomalé utkání s množstvím nepřesnostní a obecně nízkou kvalitou, čehož soupeř využil a trestal nás. Museli jsem opravdu zabrat, abychom dnes získali body. Děkujeme všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Znovu jsme zápas prohráli individuálníma chybama. Je to několikátý zápas a dokud se nepoučíme, tak budeme prohrávat dál.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
57:58 A nyní jde do šesti Chodov. To je zvrat, který napíše jen život.
57:57 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #16 Jakub Mühlfait (8:7)
57:54 Standardka na hranici velkého brankoviště, jedna nahrávka, střela z první a skóre je otočené.
57:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #26 Michael Wertheim (7:7)
56:54 Sparta jde do šesti.
56:53 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #80 Daniel Večl (6:7)
55:42 Tak při této střele z úhlu pod břevno nám všem u stolku spadla brada.
54:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (5:7)
54:39 Švehlík viděl i tuto schovanou střelu Andráška na bližší tyč.
54:08 Šlosar chytl křeč do nohy a vymkl si kotník, hra zastavena.
53:19 Sláma vyslal zajímavou pumelici, která jen taktak lízla břevno.
51:53 Šlosar střílí jen kousek od tyčky.
51:20 Vyrovnaný utkání plné soubojů pomalu vrcholí. Je to opravdu vypjaté.
50:00 M. Bláha předložil Wertheimovi, který se ale nedostal k zakončení.
48:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #25 Matěj Bezpalec (5:6)
47:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý (5:5)
47:50 Kulhavý srazil křižnou nahrávku, která letěla přes velké brankoviště do své branky.
46:54 Štefek trefil Muhlfaita. Míčkem ne pěstí.
44:39 Chodov v pěti. Sparta v pěti. Všichni v pěti.
43:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (4:5)
43:38 Sedláček střelou na zadní využil přesilovku 5 na 3 a hraje se nyní 5 na 4.
43:09 Sparta v pěti. Hraje se 5 na 3.
42:39 Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
42:39 Borek sekec zezadu. Hraje se 4 na 3 pro Spartu.
41:39 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
41:39 Sláma vyhodil jak profi vyhazovač v klubu protihráče v rohu. Hraje se 4 na 4.
41:09 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
41:09 Muhlfait zaťukal hokejkou na hokejku hráče Chodova, který mu utíkal.
40:33 Chodov šel dva na jednoho, ale Šimáček střelu vyrazil hlavou.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #73 Adam Sláma (3:5)
37:18 Nahrávka na mantinel a střela z první.
37:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina bez asistence (3:4)
36:46 Vyloučen hráč #2 Kosťantyn Šlosar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
36:46 Stejně jako na straně Chodova jasná sekaná.
36:29 Bude se vylučovat na straně Sparty, Chodov jde do šesti.
35:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #72 Jakub Šváb (2:4)
35:29 Střela z první na zadní od mantinelu.
34:47 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:47 Při rozehrávce z rohu stál moc blízko ohni Kulhavý.
34:08 Chodov v pěti.
33:15 Havlina měl takřka odkrytou branku, ale i tak trefil Švehlíkovu nohu.
32:50 Sedláček se dostal ke střele na středu, ale byl zablokován.
32:08 Vyloučen hráč #97 Robert Málek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
32:08 Jasná sekaná zezadu.
31:34 Šimáček vytěsnil střelu z výběhu.
27:35 V. Bláha se ocitl s míčkem sám před brankářem, ale ze situace neykřesal snížení brankového rozdílu.
26:55 Chodov nastolil osobní obranu.
26:26 Branka emigrovala ze svého území a bude následovat bule v rohu Sparty.
25:23 Šimáček svýma rukama nakonec uchladil horký brambory.
24:48 U mantinelů je situace stále vyhrocená jako v první třetině, ne-li víc.
24:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň z trestného střílení (1:4)
24:10 Výstavní blafák do backhandu a pak krásně umístěný míček pod horní tyčku. Prostě pocem-kamdeš.
23:33 M. Bláha střílí z půlky půlky nad bránu.
21:59 Sparta v pěti.
20:02 Chodov hraje v pěti, Sparta ve čtyřech.
20:01 Úvodní buly vyhrává Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:59 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:59 Zahodil ho v rohu.
19:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #86 Filip Šimek (1:3)
19:09 Samostatný únik vyřešený elegantním blafákem na bližší tyč.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (1:2)
17:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:1)
17:41 Rychlý protiútok skončil situací dva na jednoho. Chodovští hráči ji vyřešili nahrávkou a střelou do odkryté branky.
16:30 Šermířský masakr před brankou Chodova skončil dobře pro Spartu.
14:25 Švehlík shrábnul vysoký balónek, jako kdyby sbíral jablka ze stromu.
12:06 Strop si s hráči zahrál ťukec. Bohužel to má dle pravidel zakázané, kvůli špatné výbavě hráče.
10:15 Andrášek těsně minul sojí čepelí vzdušnou nahrávku před brankou.
09:45 U mantinelů se hraje vostře, mantinely se hýbou sem a tam jako větve při hurikánu.
09:18 Čechovi sjel míček při střele zátahem od mantinelu.
07:52 Štefek proudloužil míček po mantinelu, bohužel ne pro svého spoluhráče, který byl v tu chvíli ještě na druhé straně hřiště.
07:17 Kulhavý ani na podruhé nedorazil střelu Slámy.
06:04 Havlina získal míček a mohl jít sám, ale při získávání míčku se dospustil faulu.
05:45 Andrášek z výběhu trefuje blok.
04:24 Borek pálí z dálky za mantinel.
02:34 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #11 Matyáš Bláha (1:0)
02:34 Bratrské napojení je prostě intuitivnější a rychlejší než napojení obyčejných spoluhráčů a to se přesně ukázalo při této rozehrávce z rohu na kterou obrana Chodova nedokázala zareagovat.
01:56 Novák poslal nečistě přes mantinel Štefka.
01:03 Slámova střílená nahrávka končí na střídačce Sparty.
00:01 Úvodní buly vyhrává Sparta.