• 60 59:51
    5:8
    ()

Bulldogs Brno - FBC Liberec 5:8
branky: 12. Jakub Tesárek, 27. Richard Kalousek, 51. Richard Kalousek, 55. Richard Kalousek, 60. Martin Svatoň - 18. Ondřej Čumpelík, 19. Ondřej Cejnar, 22. Ondřej Čumpelík, 25. Ondřej Čumpelík, 48. Petr Kukla, 53. Matěj Stránský, 58. Bartoloměj Smolka, 60. Bartoloměj Smolka; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Adam Suda 20 - Vilém Svrček 29; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Náš mladý tým po herní stránce dnes určitě nepropadl, starším protihráčům se dokázali vyrovnat v rychlosti i důrazu. Co nám zatím chybí je umět trestat chyby soupeřů, tak jak oni trestají naše, až tohle zvládneme, budou zápasy naše. Gratuluji soupeři, děkuji našim skvělým fanouškům a děkuji také hráčům za výkon v dnešním utkání.
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Dnes to nebyl moc florbal, ale bitva plná osobních soubojů. Jsem rád, že se nikomu nic nestalo, i když některé zákroky na obou stránách byly trochu na hraně. Takovýto zápas zvládnout se rozhodně počítá, protože mi to chvilkama připomínalo play-off v kterém jde o vše. Kluci zaslouží pochvalu za přístup a to že nervy udrželi téměř celých 60min.  nDíky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:51 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka bez asistence (5:8)
59:10 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň bez asistence (5:7)
59:02 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
59:02 Vyloučen hráč #42 Jakub Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
57:47 Domácí zkouší hru bez golmana.
57:13 Timeout Bulldogs Brno
57:13 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka bez asistence (4:7)
56:17 Doupovec se snažil vybojovat balónek ale Faltus si ho pokryl
55:12 Cejnar střílí po zemi, netrefuje odkrytou bránu ve které skákal Suda.
54:16 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #90 Benjamin Buraj (4:6)
53:34 Nebezpečná střela doupovce s tečí.
52:51 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #29 Jakub Cejnar (3:6)
51:00 Doupovec šel do samostaného úniku ale zastavil se, udělal otočku a vystřelil do bloku.
50:31 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (3:5)
49:34 Stránský trefuje břevno.
49:01 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
49:01 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
47:21 Po špatné rozehrávce domácích získává balón Kukla, který míří přesně a zvyšuje tak náskok Liberce na 5:2.
47:20 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Petr Kukla bez asistence (2:5)
45:58 Svatoň se snažil projít do útočného pásma, ale zastavil ho Karl.
44:05 Hosté opět v pěti.
43:44 Střela Svatoně M. kterou vyráží Svrček.
42:05 Vyloučen hráč #58 Petr Zeman družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
41:32 Nebezpečná dva krát oražená střela kterou chytá Suda.
40:53 Domácí opět v pěti.
40:02 Hosté ihned přešli na jejich útočnou polovinu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny potří týmu hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:20 Domácí ve čtyřech vybojovali balónek v útočnem pásmu, ale nedokázali toho využít.
38:53 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:20 Zbytečná ztráta Liberce, Kalousek toho využil ale vystřelil opět do rychle postaveného bloku.
35:29 Kalousek střílí do bloku.
34:29 Mattes vybojoval balónek v rohu hřiště, Bulldoci se tak mohli hnát dopředu.
32:12 Krásná nahrávka Kalouska před bránu, Morávek ale nezpracoval a nemohl vystřelit do prázdné brány.
29:53 Odražený míček který doputoval až k Svrčkovi.
28:42 Podražený Mattes, rozhodčí píská pouze standartku.
26:24 Gól domácích z trestného střílení po úniku Svatoně M. který byl podražený.
26:23 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek z trestného střílení (2:4)
25:53 Zeman sřílí do bloku.
25:13 Zablokovaná střela Doupovce končí za mantinelem.
24:14 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #28 Matěj Stránský (1:4)
23:43 Střela Liberce, Suda vyráží.
23:03 Nebezpečná střela Kalouska končí opět v boční síti.
22:24 Střela Bulldogs končí v boční síti.
21:05 Liberec po velkém tlaku zvyšuje svůj náskok na rozdíl dvou branek.
21:04 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #29 Jakub Cejnar (1:3)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny patří domácím.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:09 Svatoň M. se vyhnul všem obráncům Libereckým ale nestačill vysřelit.
18:29 Dva slepené góly Liberce trochu rozhodily domácí družstvo.
18:17 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #12 Michal Blažek (1:2)
17:39 Samostatný únik Doupovce, Svrček vyráží helmou.
17:11 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #34 Petr Kukla (1:1)
16:46 Krásný blok Svozila.
14:21 Svrček si vyjel až na okraj velkého brankoviště, Svatoň M. si ho chtěl obhodit, to se mu však nepodařilo a Svrček si připsal další zákrok.
11:51 Gól domácích, přesná nahrávka Doupovce Tesárkovi, který střílel přeně na zadní tyč.
11:50 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #47 Adam Doupovec (1:0)
11:07 Perfektní zákrok Sudy.
10:29 Nebezpečná střela Liberce, Suda nevěděl kde má balón.
09:30 Koutný byl několikrát naražený na mantinel, rozhodčí musel uklidňovat Liberecké hráče.
08:11 Nebezpečná standartka Bulldogs, ti z ní vytěžili pouze střelu a dvě dorážky.
06:38 R. Svatoň si nahrával míček s Mattesem který nečekaně vystřelil, střela byla ale zblokována.
05:39 Zblokovaná střela Vika.
04:25 Nebezpečná střela Kalouska, Svrček perfektně zakročil.
02:43 Střela Blažka od půlky po zemi, Suda bez problomémů vyráží.
01:55 Hráči Liberce si ťukají balónek na vlastní polovině.
00:09 Nebezpečný útok Bulldogs po nahrávce Morávka Kalouskovi, který ale netrefil odkrytou bránu.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým FBC LIberec.
00:00 Dobrý sobotní večer, vítáme všechny čtenáře u utkání týmů Bulldogs Brno a FBC Liberec z haly Sportpoint, očekáváme velmi vyrovnané utkání.