• 60 59:51
    2
    Adam KAREL

PSN Tatran Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 7:3
branky: 5. Jan Karel Matějka, 9. Vojtěch Kucharčík, 15. Jonáš Tuma, 28. Jakub Švarc, 28. Adam Bureš, 53. Matěj Čelakovský, 55. Vít Soukup - 30. Jiří Dorazil, 37. Michal Malec, 50. Jaromír Hala; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Juzl 19 - Šimon Chmela 9, Ondřej Málek 12; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Zápas jsme sice jednoznačně vyhráli, ale není to hra, kterou se chceme prezentovat. Kromě 3. třetiny, jsme si všichni chtěli zastřílet a dát góla. Děkuji soupeři za utkání, rozhodčím za dobře odpískané utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Od druhé třetiny od nás slušný výkon. V posledních zápas nás pronásledují dva základní nešvary - pracujeme špatně v roli 3 a umožňujeme soupeři snadné střely a z toho pramenící góly a efektivita zakončení - i přes solidní množství relativně velkých gólových příležitostí nejsme schopni střílet víc branek a pravidelně děláme z brankářů soupeře hráče utkání. Zítra zkusíme navázat tam, kde jsme dnes skončili a přidat víc gólů. Soupeři děkuji za fair utkání, rozhodčím za dobrou práci a divákům za podporu. PS: je super hrát na takovým povrchu :)
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:58 Čelakovská ještě v oslabení těsně před koncem přidává další střelu, která tentokrát v brance nekončí.
59:51 Vyloučen hráč #20 Adam Karel družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
58:26 Malec v předbrankovém prostoru místo střely volí koupačku, s tím si ale Juzl poradil.
57:25 Čelakovský se vymotává od mantinelu a střelou trefuje tyčku.
56:00 Gryc se ze středu po nebezpečné příhrávce neprsazuje. O pár vteřin později přidává další střelu Malec - Juzl rukou vyráží.
55:36 Domácí sice na míčku, ale tempo hry je už konci nižší.
54:47 Mühlfait středem probíhá a střílí - míček končí v bloku.
54:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #92 Matěj Čelakovský (7:3)
54:05 Standardka domácích v rohu - Soukup ve výběhu a s nekutečnou přesností se trefuje.
53:05 Juzl si teď připisuje výborný zákrok.
52:19 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
52:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #73 Jakub Švarc (6:3)
52:18 Čelakovský z výběhu pálí a trefuje prostor na přední tyčce.
50:25 Hattrick teď tlačí domácí - Malec po krossovce netrefuje odkrytou bránu.
49:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #8 Patrik Neterder (5:3)
49:24 Neterder získává míček na polovině - Hala od levého mantinelu a máme tu gól.
49:03 Bureš natahuje, ale místo toho nahrává na Šolleho - Málek chytá.
48:00 Tkadlec ze středu - Juzl chytá.
47:10 Domácí teď určují tempo hry a zasypávají Málka střelami.
43:49 Mühlfait zkouší přihrát zpozda branky do velkého brankoviště - tentokrát neúspěšně.
41:13 Brejk domácích. Klement krosovkou na Bureše, bohužel uplně ne moc přesně a Bureš nakonec nestřílí.
40:25 Domácí vyhrávají buly a jsou na míčku a s rozvahou hledají prostor na průnik.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:15 Málek se připisuje parádní zákrok po vyťukávané Tatranu.
38:38 Hattrick teď udává tempo. Klement zastavuje nebezpečnou přihrávku a domácí v brejku. Střelu tečuje Hala.
36:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #17 Matyáš Gryc (5:2)
36:22 Tlak hostů se začíná vyplácet a po standardce se prosazuje Malec.
35:40 Klusoň se promotává na střed, ale do střely se už nedostává.
34:45 Koch od levého mantinelu, ale míček mu sjíždí a končí tak na mantinelu.
33:45 Hattrick v protiútoku, střela se nakonec nevydařila. Ovšem hosté pořád tlačí domácí na polovině.
30:46 Malec pálí ze středu, ale bohužel se netrefuje.
29:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #64 Jiří Dorazil, asistoval #89 Michal Horák (5:1)
29:04 Dorazil ze středu propaluje Juzla a hosté dotahují náskok Tatranu.
27:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (5:0)
27:29 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
27:28 Bureš ve výběhu střílí a míček se odráží a nakonec končí v bráně.
27:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Jakub Švarc, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:0)
27:06 Švarc ze středu bezchybný.
25:33 Tkadlec netrefuje bránu. Škoda.
25:15 Horák se vytahuje a hosté v obrovské šanci.
24:35 Hattrick sice celkem roztažený v oslabení, ale domácí se zatím nedostali ani do střely.
23:33 Vyloučen hráč #48 Adam Klusoň družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
23:15 Domácím se standardka úplně nevydařila a hosté jsou v protiútoku.
22:44 Klusoň v brejku, jeho střela je nakonec zblokovaná.
20:01 Další buly získávají opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:20 Fatál Hejzlara, ale hosté tuto šanci nevyužívají.
18:46 Bureš trefuje břevno.
18:17 Brejk domácích - Macháček se netrefuje.
17:24 Hattrick teď kontroluje hru.
14:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (3:0)
14:42 Vyťukávaná na jedničku. Kamarýt vzduchem na Tumu, která se z první trefuje Chmelovi za záda.
13:57 Standardka Hattricku na super místě. Klusoň bohužel promachuje a na míčku jsem zpět domácí.
12:12 Hezká akce Hattricku - Klusoňova střela se odráží od Juzla, kde si ještě musel poradit s dorážkou.
11:01 Standardka domácích v rohu sice zamotala hostům hlavy, ale střely jsme se nedočkali.
10:30 Čelakovský od levého mantinelu jen těsně přestřeluje branku.
09:54 Domácí v brejku, Klementova střela končí v bloku.
09:02 Šolle proťukává backhandem míček na Hejzlara, jeho střela je však zblokovaná.
08:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #25 Tomáš Macháček (2:0)
08:27 Kucharčík se nemýlí a prosazuje se na přední tyč.
08:05 Situace se na chvíli otočila a Hattrick zatlačit Tatran na vlastní polovinu.
04:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #77 Jan Karel Matějka, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (1:0)
04:58 Mühlfait na Matějku, který se backhandem trefuje Chmelovi mezi nohy.
02:20 Bureš žabkou našel Mühlfaita, který se díky Malecovi do střely nedostává.
00:30 Juzlik v první minutě pod kanonádou Hatrricku a připisuje si tři zákroky.
00:01 Sestavy známe, hráče máme a buly vyhrává Hattrick.