• 60 59:41
    2:8
    (Dorazil)

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 2:8
branky: 12. Dennis Boleloucký, 15. Daniel Mazáč - 9. Jiří Dorazil, 17. Patrik Neterder, 19. Michal Horák, 19. Matyáš Gryc, 32. Matyáš Gryc, 55. Matěj Tkadlec, 58. Michal Horák, 60. Michal Horák; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Martin Koudelka 0, Filip Prokeš 6, Martin Koudelka 1 - Šimon Chmela 17; po třetinách: 2:4, 0:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Dnes se musíme omluvit domácím fanouškům za náš výkon plný alibismu. Naše chut odehrát tento zápas zůstala v šatně na poradě.
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Dnes dopoledne jsem se byl podívat na zápas našich starších žáků B a předvedená hra předčila dnešní zápas juniorů. Na rovinu, úroveň naší hry neměla nic společného s parametry CE ligy juniorů, ani s tím, čemu se věnujeme na tréninku. Za 3 body jsme ale samozřejmě rádi, závěr utkání zvládnutej a supr výkon brankáře. Teď si užijeme volno a vrátime se k poctivé práci. Soupeři i divákům díky za zápas a všem pohodové Vánoce. Klukům díky za práci v první polovině sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #64 Jiří Dorazil (2:8)
58:25 Dva dobré bloky hostů.
57:53 Hattrick definitivně potvrzuje vítěství.
57:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #31 Michal Malec (2:7)
56:26 Buldoci tlačí v 6
55:50 Dobrá střela od Svozila
54:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec bez asistence (2:6)
54:05 Bulldoci v šesti.
54:04 Timeout Bulldogs Brno
52:20 Buldoci se snaží,ale nedokážou najít šanci v útoku.
48:10 Švábík promáchl před prázdnou bránou.
47:12 Nebezpečná střela Zemánka.
46:19 Oba týmý hrají pouze na dvě lajny.
45:05 Domácí diváci ženou svůt tým k obratu
43:30 Buldoci jsou aktivnějším týmem.
41:30 Neskutečný zákrok Chmely proti Jelínkovi.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Martin Koudelka družstva Bulldogs Brno
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
40:00 Ve druhé třetině Hattrick navázal na úspěšný konec té první a Buldoky po 14 minutách nepustil ani ke střele na branku. Hosté převzali otěže zápasu a zaslouženě vedou. Pokud chtějí Buldoci zápas zdramatizovat, budou musel výrazně přidat.
38:52 Vyloučen hráč #14 Josef Koch družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
38:52 Vyloučen hráč #46 Tadeáš Jelínek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
37:20 Miček se podíval na tribunu
35:09 Morávek byl v šanci
34:15 První střela na bránu od buldoků.
32:10 Hattrick v přesilovce odskakuje do trháku.
31:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #8 Patrik Neterder (2:5)
31:19 Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
29:00 Šimon chmela v druhé třetině nemusel zasahovat.
27:01 Hra je velmi vyrovnaná, ale není vidět moc šancí.
24:20 Prokeš má po čtyřech minutách již tři zákroky.
23:05 Hattrick hraje na míčku
21:00 Koutný vybojoval míček pro Svatoně,ale ten strílí pouze do bloku.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Filip Prokeš družstva Bulldogs Brno
20:00 Střely v 1. části: 8:6
20:00 Buldoci byli v první třetině opticky lepším týmem, ale Hattrick využil každou šanci, kterou si v dosavadním průběhu utkání vytvořil a díky tomu po zásluze vede. Do druhé třetiny musejí Buldoci zlepšit efektivitu hry na míčku a také být důraznější v obraně. Zůstaňte s námi i na druhou třetinu!
18:56 Hattrick rychle otáčí skóre hry.
18:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc bez asistence (2:4)
18:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (2:3)
17:11 Boleloucký poslal Dorazila za mantinel.
16:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #79 Matěj Tkadlec (2:2)
15:48 Svatoňova individuální akce končí střelou mimo bránu
14:20 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #90 Benjamin Buraj (2:1)
12:50 Výborný blok  Matrina Svatoně.
11:42 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Dennis Boleloucký bez asistence (1:1)
10:45 Bulldogs Brno jsou lepší, ale v zápase musí dotahovat
08:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #64 Jiří Dorazil, asistoval #14 Josef Koch (0:1)
06:40 První lajna Bulldogs tlačí soupeře.
04:40 Skvělí blok od Švábíka
03:41 Morávek v ideálni pozici přestřelil bránu
02:20 Nicolas Veselý nádherně vyblokoval šanci
00:35 Hattrick měl první šanci
00:00 Dobrý den milí diváci vítám vás u zápasu CE ligy juniorů mezi týmy Bulldogs Brno proti FBŠ Hummel Hattrick Brno U19