• 60 59:11
    5:8
    (Bláha)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:8
branky: 2. Martin Tomek, 20. Patrik Vykoupil, 43. Vojtěch Murín, 44. Martin Kovář, 53. Martin Kovář - 6. Daniel Večl, 6. Robin Havlina, 7. Kosťantyn Šlosar, 26. Štěpán Novák, 32. Štěpán Indra, 42. Vojtěch Andrášek, 58. Vojtěch Bláha, 60. Kosťantyn Šlosar; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: David Hloušek 28 - Rudolf Javořík 17; po třetinách: 2:3, 0:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Víkendová utkání nám nastavila zrcadlo a je dobře, že máme ještě čas s naší hrou něco udělat. Dnes v některých ohledech lepší výkon než včera. Jsme rádi za 3 body a děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Řekl bych, že to byl atraktivní zápas. Nás opět dohnala kvalita. Tu měl soupeř na své straně. Trochu jsme dokázali zápas zdramatizovat, ale to bylo vše. U nás opět jedno a to samé dokola, máme hodně na čem pracovat. Gratulujeme k vítězství. Děkujeme všem v hale.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #11 Matyáš Bláha (5:8)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:03 FBC to zkouší v šesti.
57:57 Hloušek vytáhl další dva parádní zákroky.
57:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #11 Matyáš Bláha (5:7)
56:11 Hraje se nahoru dolů.
54:01 Domácí získali sebevědomí, tak uvidíme, zda bude ještě drama.
52:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (5:6)
51:45 Hosté uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
50:09 Domácí hrají v plném počtu.
49:57 Sparta v přesilovce zatím nic nepředvedla.
48:09 Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
46:39 Mühlfait vypálil jedovku z poloviny, Hloušek bez problému chytá.
45:54 Sparta úřaduje na útočné polovině.
43:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #82 Vojtěch Murín (4:6)
43:50 Nádherná kombinace domácích, kdy Kovář zakončoval do prázdné brány.
42:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #34 Matěj Vrátný (3:6)
42:25 Ostrava to ještě nezabalila a Murín perfektně zakončuje.
41:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Matyáš Bláha (2:6)
41:39 Skvělá souhra Andráška s Bláhou vede k dalšímu gólu pro Spartu.
40:01 Buly pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:01 Opět skvělý zákrok Hlouška.
36:33 Domácí brankář je pod palbou hostí, zatím všem odolává.
35:02 Chmelář vyhodil míček z obrany až před bránu Javoříka, kde ho však zpracoval obránce Sparty a bere svůj tým do protiútoku.
33:22 Vykoupil se hrdinsky postavil do střely a zabránil gólu.
31:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #2 Kosťantyn Šlosar (2:5)
30:39 Domácí sami sebe dostávají pod tlak nevynucenými chybami.
29:44 Murín rozeznívá tyč.
29:06 Souboje začínají být velice vyhrocené.
27:36 Míček neustále mění majitele a oba gólmani mají plné ruce práce.
25:58 Chmelář si parádně vyjel z obrany až před bránu, ale k zakončení se bohužel nedostal.
25:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák bez asistence (2:4)
24:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:10 Vrátný se ocitl v dobré šanci, ve finále mu ale odskočil míček.
21:48 Tomek vypálil tahem, ale míček kolem brány jen proletěl a skončil za mantinelem.
20:29 Šlosar to zkusil bekhendem, Hloušek byl připraven.
20:00 Střely v 1. části: 8:14
19:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #92 Martin Tomek (2:3)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
17:13 FBC se ještě neadaptovalo na napadání rozehrávky od Sparty, a tak většinu míčků ztrácí již ve svém obranném pásmu.
16:10 Neskutečnou chybu v obraně nedokázal Cígler potrestat.
14:35 Domácí se celkem zvedli a začali podávat o mnoho lepší výkon.
12:58 Ostravští hráči zbytečně přicházejí o míčky kvůli nepřesným a skákavým přihrávkám.
11:25 Domácí hrají v plném počtu.
10:46 FBC zatím dobře brání a nedává Spartě moc možostí k zakončení.
09:25 Vyloučen hráč #21 Jakub Kocián družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
08:45 Ostrava je nyní pod velkým tlakem na vlastní polovině.
07:23 Hosté mají zatím ze hry víc než domácí, ti dělají zbytečné chyby.
06:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #79 Robin Havlina (1:3)
06:14 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
05:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina bez asistence (1:2)
05:51 Ani ne minuta stačila Spartě k otočení skóre.
05:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #49 Daniel Rozsévač (1:1)
05:01 Zabral vypálil jedovku ze středu, gólman hostí vyráží.
03:46 Od začátku zápasu se hraje ve vysokém tempu nahoru dolů.
02:35 Sparta uzamkla domácí na útočné polovině.
01:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #21 Jakub Kocián (1:0)
01:02 Sparta na domácí naběhla hned od začátku třetiny-
00:01 Úvodní buly pro hosty.