6:8
    Jan MORÁVEK
    (Svozil)

FBC Česká Lípa - Bulldogs Brno 6:8
branky: 3. Radim Piškula, 3. Adam Filip Hrdlička, 18. Adam Filip Hrdlička, 19. Petr Slánský, 34. Petr Slánský, 55. Mikeš Motejzík - 18. Jakub Továrek, 18. Jan Morávek, 22. Jakub Továrek, 31. Richard Kalousek, 36. Martin Svatoň, 51. Martin Svatoň, 54. Jan Morávek, 58. Jan Morávek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Radek Dvořák 33 - Martin Koudelka 31; po třetinách: 4:2, 1:3, 1:3
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Neměli jsme vůbec dobrý vstup do utkání, byli jsme překvapení, že domácí běhají a rvou se o každý míček. Od druhé třetiny se náš výkon začal zlepšovat a díky tomu jsme zápas otočili. Děkuji hráčům za výhru a našim příznivcům, kteří neváhali vyjet na tento trip, děkuji!
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Za nás obstojný vstup do zápasu, ve kterém hráči ukázali odhodlání a bojovnost, což následovalo několika pěknými góly. V druhé polovině jsme na něj ale nedokázali navázat a ačkoliv jsme poté tlačili dopředu a dokázali si vytvořit šance, náš tlak nebyl dostatečný na jejich proměnění a soupeř potrestal chyby naší obrany. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
57:26 Timeout FBC Česká Lípa
57:26 GÓL Bulldogs Brno! 6:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #60 Tadeáš Svozil (6:8)
54:23 GÓL FBC Česká Lípa! 6:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #30 Radim Piškula (6:7)
53:58 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek bez asistence (5:7)
50:27 GÓL Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #75 Richard Kalousek (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
38:30 Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
35:26 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
33:28 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:4)
30:50 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #60 Tadeáš Svozil (4:4)
21:19 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #14 Radim Svatoň (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 16:15
18:24 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský bez asistence (4:2)
17:48 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #91 Jakub Továrek (3:2)
17:05 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #61 Jakub Vokál (3:1)
17:01 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #60 Tadeáš Svozil (2:1)
16:43 Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
02:14 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
02:06 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula bez asistence (1:0)