2:6
    Jan VONDRUŠKA
    ()

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:6
branky: 31. Martin Hrabánek, 60. Jan Vondruška - 33. Jakub Šváb, 46. Matyáš Malkus, 47. Kosťantyn Šlosar, 47. Jakub Mühlfait, 54. Matyáš Malkus, 55. Jakub Mühlfait; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2 + Robin Havlina 4 + Robin Havlina TT; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 16 - Vítek Šimáček 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:5
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Na zápas jsme se dnes nezvládli připravit v hlavách a podle toho naše hra vypadala. Musíme na sebe mít daleko vyšší nároky. Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes jsme podali výborný výkon, kdy jsme po dlouhou dobu hráli naprosto vyrovnané utkání, bohužel přišly rychlé góly a nedokázali jsme utkání zvrátit. Každopádně dnes nemohu klukům nic vytknout, jelikož měli skvělý přístup k utkání a cely zápas odmakali. Pokud na takové výkony navážeme, tak věřím, že budeme vyhrávat. Děkuji za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:37 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška z trestného střílení (2:6)
59:37 Vondruškovo nájezd úspěšný!!!
54:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #81 Martin Čermák (1:6)
53:27 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
53:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:5)
50:59 Vyloučen hráč #79 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP do konce utkání - technický trest
46:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #67 Jakub Bernat (1:4)
46:40 Minuta a je tu velký rozdíl ve výsledku. Sparta se rozjela jako mašina.
46:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #1 Vítek Šimáček (1:3)
45:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #16 Jakub Mühlfait (1:2)
45:11 Neprůstřelnou bariéru Dobosze prorazil Mulfait.
42:00 Vyrovnaná hra plná nasazení, nádherná podívaná!
40:01 Úvodní bule pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
38:22 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:11 Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:15 Zápas má opravdu co nabídnout, krásná hra s dobrým tempem.
32:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb z trestného střílení (1:1)
32:16 Nájezd proměňuje Šváb a srovnává stáv utkání na 1:1.
31:00 Nepříjemná příhoda se Sparťanským trestem.
30:59 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #36 Jan Vondruška (1:0)
30:59 Vyloučen hráč #79 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
30:59 První branka dneška vstřelena Hrabánkem!!
30:42 Vyloučen hráč #79 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká florbalka
26:50 Sparta se soustředí hlavně na nahrávky.
24:17 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
24:17 Sparta bude mít přesilovou hru po hře rukou Hubera.
21:00 Hned v první minutě vidíme nasazení a tempo obou týmů! Opravdu krásny vstup do druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
16:30 Tlak na domácí pomaličku vzrustá.
14:41 Sparta nevyužila přesilovku a Kadlec se s dobrou náladou vrací zpět do hry.
13:54 Hubka bežící na bránu byl odstaven od balónku Večlem.
12:41 Vyloučen hráč #88 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
10:00 Polák a jeho zkrat před brankou zachraňuje Dobosz.
05:00 Bláha ztrácí balónek na středu, bohužel domácí šanci ve svůj prospěch neproměnili.
04:40 Sparta se tempem teprve probouzí do hry.
02:30 Nádherný zákrok od Dobosze!
01:00 Vlachova střela končí mimo.
00:01 Úvodní buly pro Ústí vyhrává Vondruška.