3:10
    Maxim GREGA
    (Trnka)

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:10
branky: 1. Jan Morávek, 46. Jan Baláč, 50. Jan Morávek - 19. Dominik Bürger, 24. Tomáš Fryš, 28. Tomáš Fryš, 30. Filip Brynda, 38. Jakub Kabourek, 48. Filip Brynda, 49. Dominik Bürger, 56. Daniel Grézl, 60. Tomáš Fryš, 60. Maxim Grega; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 93; zásahy brankářů: Martin Koudelka 21, Adam Suda 5 - Miroslav Kovařík 26; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:5
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Další těžké utkání, první a třetí třena z naší dobrý výkon. Druhá třetina byla z naší strany slabá a stála nás zápas.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Dneska určitě nejsme spokojeni z řadou věcí, počínaje šílenou první třetinou a konče špatným nasazením některých hráčů, které se táhlo celé utkání. Jeli jsme do Brna pro šest bodů, šest bodů máme, takže najdeme jistě i nějaká pozitiva. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (3:10)
59:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #61 Lukáš Rada (3:9)
58:40 Vyloučen hráč #91 Jakub Továrek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:12 střela od Jakuba Navara.
57:20 Marek Pařenice vyblokoval střelu.
55:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #64 Tomáš Trnka (3:8)
55:20 Jakub Továrek měl vyraženej dech.
52:50 Střela Matyáš Bohuslav Vidaillac na bránu.
49:06 GÓL Bulldogs Brno! 3:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #64 Adam Suda (3:7)
48:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #87 Jakub Kabourek (2:7)
48:56 Střídání brankáře. Nový brankář #64 Adam Suda družstva Bulldogs Brno
47:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #55 Samuel Kopejtko (2:6)
47:43 Hosté dávají gól z půlky.
45:25 Hosté rozehrávají na útočné půlce.
45:04 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #94 Daniel Mazáč (2:5)
44:10 Tobiáš Hude střílí nad bránu.
43:15 Adam Doupovec neproměnil nájezd.
43:15 Nájezd pro Bulldogs Brno.
41:35 Hosté mají rozehrávku na své půlce.
40:05 Bohemians Praha začíná presem na Bulldogs Brno.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
37:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #96 Daniel Grézl (1:5)
35:50 Hosté rozehrávají na své půlce.
34:44 Hosté hrají opět v pěti.
34:20 Bulldogs Brno rozehrávají na útočné půlce.
32:44 Vyloučen hráč #55 Samuel Kopejtko družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
30:20 Bohemians Praha hodně presují na Bulldgs Brno.
29:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #16 Tomáš Fryš (1:4)
27:06 Bohemians Praha využily přesilovku.
27:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #64 Tomáš Trnka (1:3)
26:43 Další blok od Tesárka.
26:05 Výborný Blok od Pařenici.
25:21 Vyloučen hráč #14 Radim Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
23:09 Bohemians Praha dávají gól přesto že jsou v oslabení.
23:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
21:56 Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:32 Bohemians Praha dobře presuje na Bulldogs Brno.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým Bohemians Praha.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
18:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #88 Maxim Grega (1:1)
16:26 Bulldoci hrají chytře na míčku.
14:35 Bohemians Praha mají rozehrávku na útočné polovině.
14:08 Tobiáš Petržilka přestřelil bránu.
12:11 Bulldogs Brno úspěšně ubránily přesilovku Bohemians.
11:12 Hude zablokoval střelu a vyhodil míček z obraného pásma.
10:11 Vyloučen hráč #90 Benjamin Buraj družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
08:00 Bulldogs Brno mají rozehrávku na útočné polovině.
07:21 Tobiáš Hude skvělím breakem trefil pouze výstroj brankaře.
06:28 Bohemians Praha mají dobré střely ale Bulldogs Brno nádherně brání.
04:26 Bulldogs Brno začalo s výbornou obranou prací.
00:49 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #17 Jakub Tesárek (1:0)
00:01 Ůvodní buly první třetiny vyrál tým Bulldogs Brno.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme všechny čtenáře u dnešního zápasu mezi Bulldogs Brno a Fbš Bohemians DDM Praha 7.