5:8
    Filip ŠIMEK
    ()

Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
branky: 14. Richard Kalousek, 17. Daniel Mazáč, 20. Richard Kalousek, 42. Jakub Továrek, 60. Richard Kalousek - 7. Ondřej Štefek, 32. Filip Kovářík, 34. Filip Kovářík, 40. Matyáš Borek, 41. Jakub Čech, 52. Ondřej Štefek, 57. Filip Šimek, 60. Filip Šimek; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Martin Koudelka 16 - Matěj Fridrich 21; po třetinách: 3:1, 0:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Pro nás dnes velice těžké utkání, dokud jsme měli síly tak měla naše určité parametry. Ve chvíli kdy nám došel dech, tak hosté převzali otěže, zápas otočili a pak si ho zkušeně pohlídali. Moc děkuji všem hráčům za dnešní výkon a zápas. Poděkování též letí k opět fantastickým domácím fanouškům.
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): V 1. třetině jsme bojovali s povrchem a vlastní hloupostí. Poté přišla reakce od celého týmu a zlepšená hra, které si velmi cením a postupnými krůčky jsme otočili zápas na svojí stranu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 Buldoci sice měli více ze hry, ale dnešní utkání už prohrají.
59:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek bez asistence (5:8)
59:43 Lahůdka pro fanoušky od Richarda Kalouska. Ten si pro ně připravil michigan.
59:42 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #91 Jakub Továrek (5:7)
59:38 V souboji hráčů ročníku 06 zvítězil Továrek nad Borkem.
58:43 V souboji s prázdnou brankou trefuje Kovařík tyč.
58:06 Domácí fanoušci jsou dnes skvělí! Svůj tým ženou dopředu i za nepříznivého stavu.
57:28 BOrek z jasné pozice míjí prázdnou branku.
56:26 Obrana Bulldogs se nezvládla rychle zformovat. Hosté z Prahy vedou už o tři branky.
56:25 Timeout Bulldogs Brno
56:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #73 Adam Sláma (4:7)
55:43 Pařenica vybojoval rozehrávku z rohu.
53:52 Továrek skvěle zapracoval do obrany. Procházka byl na jeho obranářský um krátký.
53:32 Rozhodčí se nejdříve rozhodli vylučovat. Následně svůj verdikt ovšem změnili. Chodov tak bude nádale hrát v pěti.
52:53 Borek odehrál dobré střídání. O hře fair play se však dnes z jeho strany nedá hovořit ani zdaleka.
51:58 Chodov po šťasném odrazu střílí branku.
51:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (4:6)
51:08 Chodov si hraje s míčkem na vlastní polovině.
49:38 Dobrá práce Hudeho u mantinelu. Brněnský mladík vybojoval míček.
49:00 Kalousek čistým zákrokem obral Kovaříka o míček. To stejné se však nedá říci o chodovském hráči, kterému je odpískán nedovolený zákrok.
47:31 Chodov drží balonek na vlastní půlce. Dopředu se mu moc nechce.
46:34 Vidaillac se položil do bloku proti střele Borka.
46:29 Slámova tvrdá střela míjí branku Bulldogs.
45:49 Továrek byl zdvojen, ale i tak zvládl zažehnat nebezpečí.
45:28 Borkova střela od půlky nenadělala brněnskému brankáři žádné problémy.
45:16 Svozilův blok zachránil Bulldogs.
44:56 Morávek udržel míček proti přesile.
43:35 Marek Mattes zachytil krosovou přihrávku a nastartoval Radima Svatoně. Ten bohužel pro domácí míček nezpracoval.
43:08 Bekhendový pokus Kalouska končí v bloku hostí.
42:53 Za Koudelkou zvoní tyč!
42:11 Martin Koudelka zkusil rychlý výhoz na Mazáče, jenž ovšem míček nestihl zachytit.
41:33 Skvělá práce Kalouska za brankou se vyplatila. Továrek ji před brankou proměnil v parádní gól.
41:32 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #75 Richard Kalousek (4:5)
41:04 Fanoušci Bulldogs ženou své hráče za snížením.
40:12 Rychlý brejk Chodova končí brankou.
40:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #53 Matyáš Borek (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:45 Morávek spálil dobrou šanci. Sám se ocitl na hraně velkého brankoviště, ale těsně branku minul.
39:19 Chodov sice otáčí vývoj utkání. Hned se ovšem oslabuje zásluhou Štefka, jenž začal slavit před brněnským brankářem. Hosté měli štěstí, že za stejný přestupek nešel ven ještě Borek.
39:18 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
39:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (3:4)
39:03 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
39:03 Hosté mají dlouhou výhodu. Tu následně zakončili nepřesnou střelou.
37:22 Továrek ve spolupráci s Koudelkou zvládl odbránit útočný výpad Chodova.
36:33 Na Vodovu si dnes našlo cestu 63 diváku. Děkujeme.
35:44 Kulhavého střela nebyla příliš razantní.
34:23 Borek si s Morávkem už nevěděl rady, a tak ho musel faulovat.
33:48 Chodov po pěkné akci vyrovnává.
33:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #7 Vojtěch Procházka (3:3)
33:17 Procházka si zorganizoval svou pětici při rozehrávce. Jeho pokyny však úspěch nepřinesly.
33:00 Tesárek dělá problémy Chodovu.
31:55 Chodov snižuje.
31:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #53 Matyáš Borek (3:2)
30:50 Krásná individuální akce Morávka bohužel pro Brno nekončí brankou.
29:53 Buraj bekhendovým pokusem nepřekonal Fridricha. Ten měl ruku na správném místě.
28:34 Morávek nastartoval akci Bulldogs průnikovou přihrávkou, jenž mířila na Vidaillaca. Ten ještě našel Mazáče, který z obtížné pozice nezakončil.
27:55 Ze střídačky Chodova zní hlasité "Heeej" směrem k rozhodčímu. Ten ovšem situaci rychle uklidňuje.
27:15 Zhoř na poslední chvíli připravil Šejnosta o míček.
26:23 Borek dnes nehraje nejlepší zápas. Tentokráte ho o míček připravil Hude.
25:47 Mazáč při snaze odebrat míček jednomu z chodovských beků upadl.
24:25 Svozil si prohrál s Kulhavým. Ten po oddřeném střídání míří na střídačku.
23:24 Svatoň už je na nohou a vypadá to, že bude moci pokračovat v zápase.
23:24 Šimkova ruka vystřelila moc vysoko a zasáhla Svatoně do obličeje. Doufejme, že bude útočník Bulldogs v pořádku.
22:45 Martin Svatoň prostřelil Fridricha, ale míček zůstal ležet na brankové čáře. Od tam už ho brankář Chodova sebral.
21:44 Morávek z dobré pozice netrefuje branku.
20:58 Jakub Čech málem přelomil Svatoňovi hokejku. Za tento zákrok musel přijít trest.
20:57 Vyloučen hráč #79 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chodov, který míček kontroluje na své polovině.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:51 Martin Svatoň je postrachem chodovské obrany.
19:11 Svatoň krásně našel volného Kalouska, který bezpečně uklidil míček za Fridricha.
19:10 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (3:1)
18:57 Buldoci jsou zatím jistější na míčku.
17:00 Buldoci otáčí vývoj utkání. Po přihrávce Svatoně se nekompromisně trefil Daniel Mazáč.
16:59 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #61 Martin Svatoň (2:1)
15:44 Kalousek hledal Tesárka, ten se však k míčku nedostal.
14:10 Borek se nahlas nevhodně vyjádřil o soupeři. Rozhodčí jeho slova nejspíše neslyšeli, jinak by si hráč Chodova jistě odnesl trest.
13:10 Richard Kalousek ukázal svoji šikkovnost! Obral Adama Slámu o míček a následně přesně zakončil do horních pater branky Fridricha.
13:09 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek bez asistence (1:1)
11:53 Marek Mattes zaútočil po levém mantinelu. Svoji individuální akci zakončil střelou, která však mířila přímo do břicha Fridricha.
11:22 Navara skvěle zasáhl před Čechem, jenž si nedokázal zpracovat míček.
09:52 Svozil zachyboval v rozehrávce. Měl štěstí, že jeden z chodovských forvardů, jenž se míčku ujal, netrefil ideálně.
09:15 Kalouskovu ránu se štěstím zblokoval Adam Sláma.
08:35 Dufek z dobré pozice netrefil branku Koudelky.
07:19 Morávek si chytře došel pro faul.
06:49 Chodov se po krásné přesilovkové souhře ujímá vedení.
06:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
06:34 Po zákroku Radima Svatoně se bude vylučovat.
06:33 Vyloučen hráč #14 Radim Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
06:03 Rozehrávky se ujal Továrek, ale tentokráte mu spolupráce s Pařenicou nezafungovala. Buldoci ztrácí míček na vlastní polovině.
04:35 Krásná akce Bulldogs! Tesárek nejdřív obral o míček Čecha a předložil jej Svatoňovi, jenž ještě posouval na Kalouska. Ten ovšem nevyzrál na skákavý míček, a tak tato šance zůstane nepotrestaná.
03:31 DObré střídání od dvojce Hude- Svatoň. TIto dva brněnští mladíci trápili chodovskou defenzívu. Branku však z tlaku nevytěžili.
03:01 Vidaillac se prohnal kolem stolku časoměřičů a chtěl střílet. V poslední chvíli mu však míček sjel z hole.
02:27 Fridrich musel do akce proti střele Tesárka ze středu. Svoji práci zvládl.
01:51 Svatoň ihned po ztrátě spolehlviě odbránil jednoho z chodovských forvardů. Na míčku si znovu zahrají Buldoci.
01:29 Druhá formace Chodova odchází zaslouženě střídat. Vybojovala útočnou standartku.
00:40 Svatoň se obtočil kolem Procházky a dostal se do dobré pozice. Míček však ještě předal jednomu z brněnských obránců, jenž přestřelil.
00:28 Čech pořádně řízl Hanyka. Buldoci budou rozehrávat.
00:02 Úvodní buly vyhrávají domácí Buldoci.