2
    Jan CHMELAŘ
    hra na zemi

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 1:6
branky: 8. Jan Punčochář - 9. Martin Svatoň, 18. Jakub Továrek, 34. Jan Morávek, 40. Richard Kalousek, 40. Jakub Tesárek, 47. Jakub Tesárek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:6; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: David Hloušek 19 - Martin Koudelka 30; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:1
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Hezky odmakaný zápas. Dobrá obrana, pár využitých brejků, využitá přesilovka a odbráněná oslabení. Koncentrovaní jsme byli až do posledního střídání. Děkuji našim skvělým a věrným fanouškům. Kluci díky za výkon a také za výhru.
60:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Výsledek odpovídá předvedené hře. Od nás slušná úvodní třetina a potom dlouho nic. V poslední třetině jsme se dokázli trochu zvednout, ale vstřelit branku jsme nedokázali. S jedinou brankou za zápas se nedá vyhrát. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře a přeji šťastnou cestu domů. Děkuji divákům, hráčům a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
58:31 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra na zemi
57:55 Vyloučen hráč #14 Radim Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
57:35 Ostrava v šesti bez brankáře, jelikož se bude vylučovat.
55:06 Murín na míčku uklidňuje hru.
52:46 Murín se pokouší střílet ale zas do bloku.
51:14 Ostrava hraje proti 3 hráčům.
50:57 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
50:57 Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
50:28 Druhá šance pro domácí.
50:14 Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
48:14 Zabral střílí daleko od branky a jeho střela končí za mantinelem.
47:40 Ostrava teď dostala celkem velkou příležitost.
47:26 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
46:59 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #39 Tobiáš Hude (1:6)
46:00 Svatoň s míčkem uklidňuje svůj tým a posílá ho na své obránce.
43:14 Z hřistě jsou cítít emoce, v kazdém souboji o míček. Ostrava se stále nevzdává.
42:11 Brno trefuje tyč.
40:37 Doupovec kope okolo sebe a snaží se trefit míček.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:48 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
39:22 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #22 Tadeáš Hanyk (1:4)
38:20 Brno s rozehrávkou na polovině domácích.
37:18 Vykoupil trefuje tyč !
36:32 Murín odevzdává míček soupeři po nepovedené nahrávce.
35:39 Vrátný střílí ale míček mu sjel z čepele.
35:03 Brno se pouští do oslabení v plné síle a hned útočí na domácí hráče.
34:44 Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
34:15 Ostrava v šesti bez brankáře, jelikož se bude vylučovat na straně hostů.
33:50 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #61 Martin Svatoň (1:3)
32:48 Hra je stabilní na obě poloviny, ani jeden z celků nechce udělat chybu.
31:02 Žalud s Hodulíkem na rozehrávce posílají míček do držení soupeře.
28:00 Vysoké nahrávky Brna končí z 90 % v držení soupeře.
26:32 Dvě šance na branku pro Ostravu ale ani jedna nekončí v síti.
25:41 Neustálý tlak Brna nutí hráče Ostravy hrát zataženě na své polovině.
23:14 Altman posílá míček do rohu kde si ho už přebírá Brno.
21:51 Brno tlačí na rozehrávku domácích.
20:57 Murín střílí od mantinelu do bloku.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Brno.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
17:49 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #61 Martin Svatoň (1:2)
17:17 Brno zkouší nahrávky přes hráče ale marně.
16:44 První přesilovka pro Brno začína na polovině domácích.
16:31 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
15:54 Žalud hledá volné spoluhráče na rozehráku.
13:43 Tomek bojuje v rohu o míček.
11:41 Brno drží tempo s Ostravou co se týče akcí i střel.
08:43 Po inkasované brance Brno na sebe nenechavá dlouho čekat a únikem Svatoňovského dorovnává Ostravu.
08:21 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #99 Martin Koudelka (1:1)
07:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #99 Patrik Vykoupil (1:0)
06:00 Hosté ubránili oslabení pod velkým tlakem ale bez inkasované branky.
05:07 Tomek střílí od mantinelu ale trefuje pouze reklamy mimo hřistě.
04:14 Ostrava hned od začátku přesilovky okupuje polovinu hostů.
03:54 Vyloučen hráč #22 Tadeáš Hanyk družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
02:59 Chaos před Ostravskou brankou končí za mantinelem.
01:16 Javorský si bere na svá bedra první střelu zápasu.
00:48 Brno na své polovině hledá volné místo pro hru.
00:01 Úvodní rozehru bere Brno.