10:3
    Michael WERTHEIM
    (Mühlfait)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Liberec 10:3
branky: 23. Matyáš Bláha, 30. Vojtěch Andrášek, 42. Adam Kos, 43. Kosťantyn Šlosar, 47. Jakub Šváb, 48. Matyáš Bláha, 51. Jakub Mühlfait, 56. Jakub Šváb, 56. Jakub Mühlfait, 58. Michael Wertheim - 31. Adam Stýblo, 38. Bartoloměj Smolka, 51. Ondřej Čumpelík; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 19 - Matyáš Devátý 24; po třetinách: 0:0, 2:2, 8:1
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): S obrovskou kvalitou, kterou máme bychom mohli a měli dominovat v celém utkání. To se nedělo, hráli jsme pomalu do dobře postavené obrany a s nastavením ¨hrát vše bezpečně¨. Zítra musíme být lepší.
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Los nám hned na první zápas přihrál kvalitního soupeře, kterého jsme se nezalekli a dlouho dokázali hrát vyrovnanou partii. Ve 3. třetině jsem bohužel udělali pár chyb, které soupeř dokázal potrestat a od stavu 5:2 už jsme byli v obrovské křeči. Zápas ale hodnotím pozitivně a už se těším na zítřejší zápas. Všem v hale děkuji za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 18:9
59:00 Sparta neproměnila akci 3 na 2.
58:30 Adam kos ubránil akci Liberce 3 na 1.
57:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #16 Jakub Mühlfait (10:3)
55:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (9:3)
55:43 Sparta proměnila hned po vhazování.
55:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #26 Michael Wertheim (8:3)
54:57 Vyloučen hráč #42 Jakub Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
53:42 Sparta neproměnila akci 2 na 1.
51:44 Liberec netrefil míček do prázdné brány.
50:28 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #58 Petr Zeman (7:3)
50:28 Liberec proměnil akci hned po vhazování.
50:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #66 Marek Cígler (7:2)
50:06 Standardní šance Sparty skončila za mantinelem.
49:23 Sparta ubránila standardní šanci Liberce ze středu hřiště.
47:09 Timeout FBC Liberec
47:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha bez asistence (6:2)
47:09 Liberec si vzal oddechový čas po vstřelené brance domácích.
46:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:2)
45:56 Sparta má na 40 sekund přesilovku 5 na 4.
44:37 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:15 Na hřišti je napjatá atmosféra.
43:35 Vyloučen hráč #11 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky
42:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #53 Josef Sedláček (4:2)
42:20 Liberec vystřelil na bránu domácích Sparta zblokovala střelu a šla do přečíslení.
41:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #94 Vojtěch Bláha (3:2)
41:11 Adam Kos obehrál 2 hráče a zakončil střelou do branky Liberce.
40:30 Sparta hned převzala míček a šla do akce.
40:00 První vhazování 3. části vyhrál Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:56 Sparta neproměnila poslední akci 2. poloviny.
39:00 Sparta neproměnila standardní akci ze středu hřiště.
38:32 Liberec neproměnil akci.
37:06 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (2:2)
37:06 Liberec z rohu hřiště trefil horní roh brány domácích.
35:38 Liberec těsně netrefil bránu.
35:10 Liberec trefuje tyč
35:00 Adam Kos neproměnil šanci.
31:49 Liberec po vstřelené brance přehrává Spartu.
30:51 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #59 Ondřej Cejnar (2:1)
29:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #94 Vojtěch Bláha (2:0)
29:45 Vojtěch Andrášek vystřelil za půlkou a trefil vnitřní horní roh branky.
27:21 Domácí vystřelili na bránu, střela byla zblokována nohou obránce.
25:39 Domácí neproměnili standardní situaci před bránou Liberce.
25:31 Sparta neproměnila akci 3 na 1.
24:34 Sparta vystřelila na bránu, střela zdaleka netrefila bránu.
22:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
22:57 Matyáš Bláha vybojoval míček a proměnil akci 1 na 0.
21:11 Sparta střelila na bránu, ale neproměnila.
20:00 Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrála Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:10 Čermák nabil Andráškovi, ten se z blízké vzdálenosti neprosadil přes brankáře hostí.
17:39 Čumpelík opět netrefil vyloženou šanci do prázdné branky.
17:14 Zoro trik si vyzkoušel Mühlfait, hostující brankář to přečetl a zachytil.
16:35 Nepříjemnou střelu pro Šimáčka poslal Liberec. Branka z toho nebyla.
15:10 Pěkný ťukec domácích skončil nespracovaným míčkem na středu při střele.
14:09 Šlosar dostal nabídnutou prázdnou bránu od Andráška, netrefil se.
12:52 Rozsévač poslal prudkou ránu kousek nad horní tyč branky hostujícího týmu.
12:15 Liberec se chyby domácích dočkal a opět se z protiútoku dostal ke střelecké příležitosti.
12:08 Domácí nyní hrají s míčkem na své půlce, Liberec čeká na chybu.
11:41 První velkou šanci zápasu neproměnil hráč hostí Čumpelík.
11:22 Liberec má standardní situaci v útočném rohu.
11:08 Domácí mají standardní situaci v útočném rohu.
10:55 Domácí hrají velice aktivní hru, neustále pressují, nenechávají hrát Liberec s míčkem
09:20 Sparta opět neproměnila šanci.
08:32 Sparta vystřelila na bránu, ale neproměnila.
05:42 Liberec neproměnil akci 2 na 1.
04:37 Sparta nepouští Liberec na jejich půlku.
00:00 První vhazování vyhrála Sparta.