58
  • 58 57:10
    Kloten-Dietlikon Jets

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Kloten-Dietlikon Jets 3:2
branky: 20. Paulína Hudáková, 25. Malwina Zagórska, 39. Denisa Kotzurová - 7. Andrea Gämperli, 9. Chiara Bertini; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 428; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 24 - Krista Nieminen 26; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
60:00 Je konec! Hráčkám FBC Ostrava se podařilo porazit švýcarské mistryně z Klotenu a k odvetnému klání pojedou do země helvétského kříže hájit jednobrankové vítězství.
58:48 Kloten to zkouší v šesti hráčkách.
57:10 Timeout Kloten-Dietlikon Jets
57:00 Dnešní utkání v Ostravě sleduje 428 diváků!
45:04 Vyloučen hráč #31 Marcia Wick družstva Kloten-Dietlikon Jets na 2 minuty za hra rukou
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
40:00 Druhá třetina dopadla lépe pro domácí celek, který nad švýcarskými mistryněmi vede 3:2. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Zápas i s českým komentářem jde sledovat jen na území České republiky.
38:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #7 Malwina Zagórska (3:2)
38:33 Ostrava se poprvé v zápase dostává do vedení! To zařídila přesnou trefou Denisa Kotzurová.
33:21 Vyloučen hráč #14 Chiara Bertini družstva Kloten-Dietlikon Jets na 2 minuty za držení
24:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #5 Markéta Vrlíková (2:2)
24:28 V ČPP Aréně je vyrovnáno! Trefila se polská snajperka Malwina Zagórska.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
20:00 Start první periody se lépe vydařil hostujícímu Klotenu, v poslední minutě však ostravský FBC využil přesilovou hru a do kabin se tak odchází za stavu 1:2. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Zápas i s českým komentářem jde sledovat jen na území České republiky.
19:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (1:2)
19:14 Domácí při přesilové hře snižují z hole Paulíny Hudákové na rozdíl jedné branky.
17:18 Vyloučen hráč #23 Ida Sundberg družstva Kloten-Dietlikon Jets na 2 minuty za vysoká florbalka
08:59 GÓL Kloten-Dietlikon Jets! 0:2
Branku družstva Kloten-Dietlikon Jets vstřelil #14 Chiara Bertini, asistoval #17 Nina Metzger (0:2)
08:59 Kloten zvyšuje vedení na 2:0, trefila se Chiara Bertini.
06:01 GÓL Kloten-Dietlikon Jets! 0:1
Branku družstva Kloten-Dietlikon Jets vstřelil #5 Andrea Gämperli, asistoval #17 Nina Metzger (0:1)
06:01 Švýcarské mistryně z minulé sezony se dostávají díky zásahu Andrei Gämperli do vedení.
00:00 Krásný sobotní podvečer všem fanouškům florbalu, vítejte u prvního čtvrtfinálového duelu Pohárů mistrů žen mezi domácí Ostravou a švýcarským Klotenem. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Zápas i s českým komentářem jde sledovat jen na území České republiky.