• 60 59:37
    2:5
    (Hanák)

Floorball Köniz Bern - ESA logistika Tatran Střešovice 2:5
branky: 8. Jan Nicolas Zaugg, 39. David Hermle - 20. Martin Šindelář, 38. Martin Šindelář, 59. Jonáš Kreysa, 60. Martin Šindelář, 60. Jonáš Kreysa; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Tim Kramer -3 - Tomáš Jurco -2; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:3
60:00 Tatran to dokázal a díky údernému výkonu v posledních minutách si veze do domácí odvety velmi slibné vedení!
59:37 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:5)
59:31 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #72 Šimon Vavroušek (2:4)
58:01 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (2:3)
55:03 Timeout Floorball Köniz Bern
40:00 Velmi vyrovnaný souboj se přenese také do třetího dějství. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Na této platformě zápas poběží s českým komentářem. Na přenos se dostanete ZDE.
38:02 GÓL Floorball Köniz Bern! 2:2
Branku družstva Floorball Köniz Bern vstřelil #21 David Hermle, asistoval #34 Pascal Michel (2:2)
37:42 Vyloučen hráč #32 Martin Čermák družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:19 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (1:2)
35:15 Vyloučen hráč #93 Manuel Engel družstva Floorball Köniz Bern na 2 minuty za nesportovní chování
20:00 Po dvaceti minutách platí nerozhodný stav. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Na této platformě zápas poběží s českým komentářem. Na přenos se dostanete ZDE.
19:51 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #37 Matěj Havlas (1:1)
19:50 Těsně před koncem prvního dějství srovnává Martin Šindelář, padl tak druhý gól utkání z početní převahy.
18:50 Vyloučen hráč #51 Raúl Willfratt družstva Floorball Köniz Bern na 2 minuty za sekání
10:27 Vyloučen hráč #4 Mike Gerber družstva Floorball Köniz Bern na 2 minuty za sekání
07:08 GÓL Floorball Köniz Bern! 1:0
Branku družstva Floorball Köniz Bern vstřelil #61 Jan Nicolas Zaugg, asistoval #34 Pascal Michel (1:0)
07:07 Köniz proměňuje početní převahu a ujímá se vedení v zápase. Úspěšným střelcem je Jan Zaugg.
06:52 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
00:00 Dobrý den u prvního zápasu čtvrtfinále Poháru mistrů mezi švýcarským Könizem a českým mistrem Tatranem Střešovicem. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Na této platformě zápas poběží s českým komentářem. Na přenos se dostanete ZDE.