• 60 59:16
    2
    Petr MAJER

Německo - Česko U23 3:6
branky: 49. Tim Böttcher, 60. Michel Wöcke, 60. Leo Häfner - 8. Matyáš Bachmaier, 22. Matyáš Bachmaier, 38. Patrik Šebek, 46. Jaroslav Petrák, 48. Martin Gattnar, 53. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Tomáš Beňo - Roman Sklenica; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jonah Koop 0, Henrik von Wangenheim 0 - Karel Hodík 0; po třetinách: 0:1, 0:2, 3:3
60:00 Na závěr ještě vyhlášení All Stars turnaje. Z českého týmu jsou oceněni brankář Tomáš Jurco, který odchytal úvodní dva duely, a obránce Bohumil Piskáček.
59:59 GÓL Německo! 3:6
Branku družstva Německo vstřelil #6 Leo Häfner, asistoval #22 Michel Wöcke (3:6)
59:59 Ještě jedna trefa Němců. Dlouhá rozehra a úspěšná dorážka, na srovnání ale Němci čas nemají.
59:26 GÓL Německo! 2:6
Branku družstva Německo vstřelil #22 Michel Wöcke, asistoval #20 Svenson Hoppe (2:6)
59:26 Nádherná dělovka od Wöckeho z prsvého křídla zamířila přesně do protějšího horního rohu.
59:16 Vyloučen hráč #15 Petr Majer družstva Česko U23 na 2 minuty za blokování florbalky
59:05 Němeci měli krátkou výhodu. Majer půjde na trestnou lavici.
58:48 Von Wagenheim kryje šanci Majera.
58:38 Timeout Německo
58:38 Německá střela míří mimo. Domácí si také berou time out.
58:04 Piskáček zastavil nadějnou přihrávku Lundgrena.
57:03 Petrákovi přeskočil balonek hůl. Nadějná kombinace je tak přerušena.
56:38 Timeout Česko U23
55:18 Parádní rána Němců z pravého křídla končí na pozorném Hodíkovi.
54:52 Další šanci pokryl pozorný von Wagenheim.
54:31 Česká kombinace nevyšla, skákavý balonek předskákal Šebkovu hůl.
53:17 Češi jsou zatlační před Hodíkem.
52:14 GÓL Česko U23! 1:6
Branku družstva Česko U23 vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #21 Patrik Šebek (1:6)
52:14 Německo nevyužilo dvě dobré šance. Z brejku pak udeřil po skvěloé kombinaci se Šebkem Ondřej Kawulok, který nedal domácímu strážci klece šanci.
51:40 Horké chvilky pro českou obranu. Lundberg po dobré kombinaci trefil jen vnější tyč.
51:15 Majer vyvezl míček a dokonce ohrozil von Wagenheima.
50:31 Hoppeho rána z výběhu skončila na výstroji bystrého Hodíka.
49:59 Vyloučen hráč #21 Patrik Šebek družstva Česko U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:14 Dobrá obrana od Sidunova, který vybojovalk v rohu u Hodíkovy klece míček a rozjel protiútok. Ten ale skončil neúspěchem.
48:45 Gattnar v dobré pozici, skvěle ale zasáhl blokující Weigelt.
48:00 GÓL Německo! 1:5
Branku družstva Německo vstřelil #15 Tim Böttcher, asistoval #18 Adam Lundgren (1:5)
48:00 Němci snižují. Křižná přihrávka z rohu na brankoviště slavila úspěch. Bottcher si skvěle seběhl, nechal Vavrouška za zády a překonal bezmocného Hodíka.
47:42 Je to Niklas Rutz, který kulhá na střídačku za doprovodu lékařů. Věřme, že se nebude jednat o nic vážného.
47:42 Na hřišti zůstal po souboji ležet jeden z německých hráčů.
47:33 Michael Wöcke trefil jen připravený blok.
47:14 GÓL Česko U23! 0:5
Branku družstva Česko U23 vstřelil #12 Martin Gattnar bez asistence (0:5)
47:14 Velká chyba Němců v rozehrávce je potrestána. Martin Gattnar měl snadnou pozici, rozmáchnout se fláknout balonek do prázdné.
46:55 Piskáčkovu ránu blokuje skvěle zaklekávající Weigelt.
45:31 GÓL Česko U23! 0:4
Branku družstva Česko U23 vstřelil #27 Jaroslav Petrák, asistoval #10 Josef Juha (0:4)
45:31 Ou, kluci z Bohemky si dneska dali za úkol dát co nejlepší dělo. Jaroslav Petrák napřáhl po přiklepnutí skvělém od Juhy a byla to znovu opravdu solidní rána, která zakončila svou pouť až ve víku.
44:15 Němci působí hodně odhodlaně. Zlepšili hru na míčku a snaží se vytvářet si šance.
42:54 Rutz zkoušel štěstí ranou zprava, ale nemířil přesně.
42:00 Nakonec si domácí tým vybojovalk šanci a volný úder. Ten ale skončil jen na bloku českých hráčů.
41:26 Němci kombinují před vlasní klecí. Češi je nepouštějí na svou polovinu.
40:25 Hofferbertova rána přeplachtila Hodíkovu klec.
39:40 Po odrazu se míček nebezpečně stáčel k zadní tyči německé branky, gólman von Wagenheim byl však pozorný.
39:00 Další jedovka Šebka, tentokrát byl von Wagenheim pozorný.
38:38 Majer zachyboval a pustil Ondruschku do brejku, avšak zaváhání napravil a dobrým backcheckem šanci Německa zastavil.
38:11 Češi pokračují v přesilovce, jejich zakončení ale německá defenziva odklidila do bezpečí.
37:33 GÓL Česko U23! 0:3
Branku družstva Česko U23 vstřelil #21 Patrik Šebek, asistoval #8 Bohumil Piskáček (0:3)
37:33 Dvojnásobná převaha využita. Patrik Šebek po Piskáčkově přihrávce vyslal neskutečnou raketu do vzdálenějšího vínglu.
37:22 Vyloučen hráč #16 Nils Frederik Hofferbert družstva Německo na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:22 Němci se osvobodili dlouhým výhozem. Při zavážení balonku byl ale tvrdě sražen Piskáček a Češi budou hrát 31 vteřin přesilovku pět na tři.
37:01 Majer se vytočil na brankovišti do zakončení, ale hezky ho vyslajdoval von Wagenheim.
36:52 Hafner skvěle zblokoval Piskáčovu střelu z levého křídla.
36:11 Třetí přesilovka Čechů, první, které čelí nový muž mezi tyčemi von Wagenheim. Mířila na něj už i jedna rána, ale balonek se stočil mimo.
35:52 Vyloučen hráč #35 Ferdinand Ondruschka družstva Německo na 2 minuty za blokování florbalky
34:41 Dobrý pas na osamoceného hráče Německa před brankou, na zem se položil Hodík a příležitost zlikvidoval.
33:44 Fukala hledal Zoufalého ve střelecké pozici, ale přihrávka byla příliš rychlá.
32:22 Kvalitní blok Sidunova a zisk míčku. Češi kontrolují hru.
31:01 Češi točili s balonkem kolem von Wagenheimovy klece a vybojovali rozehrávku z roku. Po ní přišla nabídka do brankoviště, kde ale český střelec nevyzrál na bryskního Koopa a následně okusil tvrdost německých obránců. Ukázkové složení.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Henrik von Wangenheim družstva Německo
29:22 Táhlá střela Němců protáhla Hodíka, ten nakonec zasahovat nemusel.
29:02 Kún se tlačil do šance, ale německý gólman mu velmi dobře zaklínil prostor u tyče.
28:20 Bachmaier hledal před brankou Šebka, který ale jen těsně minul klec. Vzápětí přikryl míček Koop.
27:41 Teď už Češi znovu korzují s balonkem před Koopem, ke střele to ale zatím nevedlo.
26:59 Hofferbert vystihl zbrklou českou rozehrávku a pěknou ranou prozkoušel pozornost Karla Hodíka, který předvedl bravurní zákrok.
24:28 Češi kontrolují hru, jejich další pokusy ale na Koopa neplatily.
21:39 GÓL Česko U23! 0:2
Branku družstva Česko U23 vstřelil #29 Matyáš Bachmaier, asistoval #21 Patrik Šebek (0:2)
21:39 Patrik Šebek se parádně protáhl z vlastní poloviny skrze bránící německé hráče, následně předložil lahůdkový pas na Matyáše Bachmaiera, který zblízka překonal Koopa.
21:26 Bachmaier našel Vavrouška, který z velkého brankoviště vypálil jedovku, kterou ale zlikvidoval bravurní Koop.
20:35 Němci od úvodu kombinovali, vzešla z toho i střela, která ale Hodíka neohrozila.
19:55 Ještě rána Bachmaiera, kterou drží Koop.
19:46 Jenže málem padl na druhé straně. Ten tentokrát si prohodili role Bachmaier s Majerem a pálil druhý jmenovaný, ale jen těsně mimo.
18:54 Německo kontroluje míček a spřádá plány na garderobiéra, čili gól do šatny. To jest termín, kterým florbalovou hantýrku obohatil Jakub Kohák, když v minulém roce komentoval jeden ze šlágrů Livesport Superligy.
17:30 Majer našel před brankou v rychlém brejku úplně volného Bachmaiera, ale jeho velkou šanci likviduje bravurním způsobem gólman Koop!
16:00 Juha napřáhl na levém mantinelu, ale jeho dělovka nebyla přesná. Chybělo však jen pár centimetrů.
15:14 Dobrý blok Zoufalého po střele z levého křídla.
14:29 Bachmaier napřáhl, Koop byl připraven a pokryl míček v rukavicích.
13:22 Peška objel bránu a hledal Majera, obrana domácího výběru byla pozorná.
13:03 Po Kawiulokově faulu měli Němci volný úder, rána proletěla jen kolem Hodíkových tyčí.
12:07 Majer se prodral až před Koopa, ale ten mu velmi dobře zabetonoval prostor u tyče a nedovolil forvardovi celku Westend Indians skórovat.
11:10 Znoívu Peška zkoušel průnik, ale narazil na zeď vystavěnou německými obránci.
10:55 Peška se neprotlačil po pravém mantinelu.
09:51 Český faul, balonek mají k dispozici Němci, kteří budou brzy v plném počtu.
09:42 Bachmaier při chuti, jeho ránu srazil Ondruschka.
09:19 Několik sympatických českých pokusů si cestu za záda gólmana nenašlo. Němci vyhazují.
08:00 Vyloučen hráč #16 Nils Frederik Hofferbert družstva Německo na 2 minuty za bránění ve hře
08:00 Češi hrají bez gólmana, signalizována je totiž výhoda. Bude z toho další přesilovka.
07:07 GÓL Česko U23! 0:1
Branku družstva Česko U23 vstřelil #29 Matyáš Bachmaier, asistoval #15 Petr Majer (0:1)
07:07 Češi se ujímají vedení. Piskáček od pravého mantinelu našel na pointu Matyáše Bachmaiera, který si narazil s Majerem a umístil balonek za záda Koopa.
06:33 Koop sebral v brankovišti skákavý míček a dlouhým výhozem osvobozuje Němce z českého zajetí.
06:06 Vyloučen hráč #9 Jan Berbig družstva Německo na 2 minuty za blokování florbalky
06:06 Český unik zastavil Berbig faulem, Česko hraje přesilovku.
04:37 Oba celka vycházejí ze zabezpečené obrany. Češi mají více balonek na florbalkách, avšak Němci jim nedávají moc prosotru pro průnik.
02:39 Zblokovaná střela Fukaly, následně byl Koop v akci a předvedl dobrý zákrok.
01:45 Standarka české U23 nevyšla.
01:13 Čeští florbalisté jsou na míčku a kombinují na své polovině.