60
  • 60 59:36
    Vítkovice

1. SC WOOW Vítkovice - Sokol Pardubice 9:3
branky: 9. Martin Tokoš, 12. Lukáš Hájek, 33. Martin Tokoš, 40. Vít Hrubý, 44. Vít Hrubý, 45. Lukáš Hájek, 54. Jan Jelínek, 56. Jan Jelínek, 58. Lukáš Hájek - 23. Dominik Nikolas Chmelař, 33. Filip Bahník, 50. Tomáš Dlesk; rozhodčí: Miroslav Kulhánek - Petr Michálek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Roman Ciompa 11 - Roman Vítek 28; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:1
60:00 Vyjádření asistenta trenéra domácích Jana Vavrečky: Gratuluji těm, kteří dnes zůstali doma a sledovali Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka na ČT4 nebo přímo v ČEZ Aréně.
60:00 Vyjádření trenéra hostí Miroslava Janovského: Dvě třetiny jsme zvládli poměrně dobře odolávat tlaku soupeře. Ve třetí třetině se projevilo to, že jsme utkání odehráli pouze s 11 lidmi. Gratuluji soupeři
60:00 Nejlepší hráči: Domácí - č. 44 Lukáš Hájek, Hosté č. 24 Tomáš Dlesk
60:00 Střely ve 3. třetině 12:5. Střely celkem 37:14
59:56 Vítkovice se pokoušejí vstřelit desátou branku ale zřejmě se jim to již nepovede.
59:36 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
57:36 Krásná akce, do které se zapojili všichni útočníci domácích, končí Hájkovým gólem. Ten si tak řekl o cenu pro nejlepšího hráče na straně Vítkovic
57:35 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #19 Lukáš Řezanina (9:3)
56:41 Hosté opět po nějakém čase prověřili Ciompovu pozornost
55:21 Opět Jelínek a opět po přihrávce L. Hrubého střelou na vzdálenější tyč přidává další gól
55:20 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Jan Jelínek, asistoval #2 Lukáš Hrubý (8:3)
54:18 Timeout Sokol Pardubice
53:01 Ale aktivita hostí netrvala dlouho a převahu Vítkovic přetavil v sedmý gól Vítkovic Jelínek
53:00 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 7:3
51:00 Hosté vědí, že nemají co ztratit a tak se postupem času osmělují více a více
50:21 Ciompa mrštně zareagoval na nebezpečnou Dleskovu střelu
49:09 Volkovovu sraženou střelu doráží přesně Tomáš Dlesk
49:08 GÓL Sokol Pardubice! 6:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #24 Tomáš Dlesk, asistoval #91 Luboš Volkov (6:3)
47:54 Dnes aktivní Hájek střílel z dálky těsně nad
45:42 Vítkovice teď rozpoutaly před Vítkem uragán, do zakončení se dostali snad všichni hráči v modrém, kteří byli na hřišti. Hosté odolali
44:30 Vítkovice dvěma slepenými góly odskakují na rozdíl čtyř branek. Navíc Matúš hned po buly orazítkoval bombou spojnici
44:14 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:2
43:43 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #15 Vít Hrubý, asistoval #91 Pavel Jankulár (5:2)
43:15 Domácí oslabení bez úhony přežili
41:14 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #50 Jakub Burian.
41:14 Petr Kološ byl vyloučen za hru vysokou holí v blízkosti domácí svatyně
41:14 Trestné střílení Sokolu Pardubice provedl Jakub Burian. Jeho branka nebyla uznána pro zpětný pohyb s míčkem.
40:00 Střely ve druhé třetině 10:5
39:08 Akci druhé lajny vítkovic nakonec dotlačil do branky Vít Hrubý
39:07 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:2
37:18 Řezanina to zkoušel bekhendem zády k brance, následuje střela Suchánka
35:48 Další Hájkův pokus o zakončení ztroskotal na pozornosti Vítka
35:00 Dnešní utkání sleduje pouze 122 diváků
32:56 Kološ se skvěle vyháčkoval na středu hřiště a předložil Tokošovi do šance, ze kterých se vítkovický útočník většinou nemýlí
32:55 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #11 Petr Kološ (3:2)
32:16 Bahník po chybě domácích ve středu pole prostřelil Ciompu
32:15 GÓL Sokol Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #23 Filip Bahník bez asistence (2:2)
31:21 Vítkovicím se nedaří překonat urputně a pozorně bránící Pardubice
28:48 Akce bratří Hrubých skončila zblokovanou střelou Lukáše
27:22 Řezanina, Sova i Jelínek teď prověřili Vítka, ten obstál na výbornou
26:15 Nepřesná standardka Pardubic, následně uteklTokoš a pokoušel se dávat Poláškovi před prázdnou bránu. Neúspěšně
24:41 Jelínek dával L. Hrubému, ten ale nezakončil přesně
22:39 Rychlou a přesnou akci Pardubic zakončil Chmelař střelou do vinklu, která jen těžko mohla být přesnější
22:38 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #24 Tomáš Dlesk (2:1)
21:14 Druhá třetina začla stejně jako skončila ta první. Na hřišti se nic zajímavého neděje
11:52 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
10:32 Pardubice urputně brání ale teď se do šance doslova prodral Matúš, Veltšmíd pak dorážel nad
08:40 Akci Poláška a Suchánka na jeden dotek zakončil gólem Tokoš
08:39 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:0)
08:12 Pěkná kombinace a střela Hájka ze středu hřiště
07:22 Pěknou akci druhého vítkovického útoku zakončil střelou Lukáš Hrubý
05:18 Rána Formánka a další výborný zákrok Ciompy
04:24 Brejk Pardubic zakončil nebezpečnou střelou Junek, Ciompa Zachránil
03:35 Veltšmídova tečovaná rána končí nad brankou
02:58 Kološ nabízel na teč Vítovi Hrubému ale míč v bráně neskončil
00:00 Zahajovací sestava Vítkovic: 74 Ciompa - 11 Kološ, 12 Suchánek - 10 Tokoš, 21 Polášek, 93 Matúš
00:00 Zahajovací sestava Sokolu Pardubice: 71 Vítek - 7 Šťastný, 12 Vichr - 11 Janeček, 23 Bahník, 50 Burian
00:00 Dobrý den vážení diváci. Vítáme Vás při sledování online přenosu 19. kola Fortuna extraligy ve florbale mezi týmy 1. SC WOOW Vítkovice a Sokol Pardubice