60
  • 60 59:06
    2

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno 5:3
branky: 9. Vendula Štolbová, 16. Lucie Baldreichová, 38. Eliška Chudá, 39. Barbora Vávrová, 57. Daniela Frantíková - 3. Anna Brucháčková, 7. Anna Brucháčková, 46. Anna Brucháčková; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jana Christianová 14 - Martina Franková 22; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:06 Vyloučen hráč #96 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
59:06 Do konce zápasu ještě uvidíme přesilovku domácích.
58:30 Odložené vyloučení a Chodov jde do šesti bez brankáře.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:01 Brno jde do šesti bez brankáře.
56:00 Timeout Bulldogs Brno
56:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #7 Mirva Naava (5:3)
56:00 Kapitánka Chodova Frantíková se trefuje bezkonkurenčně pod břevno a využívá tak přesilovku.
54:27 Vyloučen hráč #96 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
54:27 Přesilovky se doškali i domácí.
52:10 Balková prověřuje Fankovou.
50:40 Fantíková nadhazuje míček k brance, ale Břeské se ho nepovedlo dorazit.
48:36 Janatková trefuje Frankovou do břicha.
46:49 Míček těsně míjí brněnskou branku.
45:35 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (4:3)
45:35 Brucháčková si připisuje hattrick a Žáková třetí asistenci.
44:35 Rozehrávka domácích z rohu končí střelou Janatkové.
42:27 Skalíková blokuje silnou střelu Halaštové.
41:30 Štolbová blokuje přihrávku před branku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #48 Andrea Břeská (4:2)
38:35 Míček se po střele Vávrové trochu se štěstím dostal do brněnské branky.
37:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #7 Mirva Naava (3:2)
37:13 Po vyrovnané hře ve druhé třetině se nakonec podařilo skórovat domácímu týmu.
35:11 Christianová těsně vyrazila rukou střelu Brucháčkové, která šla sama na branku.
34:30 Belicová zkusila překvapit brněnskou golmanku, ale nezdařilo se.
33:41 Skalíková blokuje střelu Stuchlíkové.
32:27 Štolbová jde po opuštění trestné lavice okamžitě do brejku, Franková si jí ale skvěle pohlídala.
32:21 Chodov hraje v plném počtu.
31:32 Domácí zatím skvěle brání.
30:21 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
30:21 Štolbová si jde po drsném strčení protihráčky za mantinel sednout na trestnou lavici.
29:51 Janatková padá a předvádí kotoul.
28:25 Christianová vychytala dvě nebezpečné střely hostů.
27:51 Chodovská převaha na míčku končí střelou Belicové za mantinel.
25:48 Teď skvěle připravená Christianová vyráží míček.
24:38 Garguláková blokuje střeluý Chudé.
23:56 Brucháčkové nesedla střela a přestřeluje branku.
20:58 Břeská rýpavě napadá.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:05 Machálková z vysoka přestřeluje branku.
17:03 Brno skvěle brání na své polovině.
15:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #16 Karolína Janatková (2:2)
15:25 Baldreichová srovnává skóre.
14:20 Chodov teď dlouho držel míček a snažil se zaútočit.
11:56 Plášková trefuje břevno.
10:28 Naava zkouší nadhozenou střelu z půlky ale žádné z útočnic se nepodařilo střelu dorazit.
08:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #48 Andrea Břeská (1:2)
08:12 Štolbová konečně využívá šanci.
06:15 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
06:15 Stejné duo, Brucháčková - Žáková a hosté vedou 0:2.
05:20 Je vidět, že Brno nechce Chodovu dopřát první místo v tabulce, jelikož bojuje jako o život.
02:28 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
02:28 Obrovská chyba v chodovské obrany, kterou trestá Brucháčková.
01:41 Po chodovském přečíslení dva na jednoho Franková skoro nemožně vyráží balonek. Její spoluhráčka ale faulovala a domácí si zkusí standartku z velkého brankoviště.
00:30 V drsném souboji u mantinelu končí obě protihráčky za ním.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 ​Vítáme vás na dnešním zápase 22. kola ČEZ Extraligy, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a Bulldogs Brno.