• 57 56:20
    2
    Aneta FALTOVÁ

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 4:0
branky: 19. Malwina Zagórska, 32. Veronika Rybičková, 41. Markéta Vrlíková, 42. Radka Niemczyková; rozhodčí: Adam Tietz - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jana Prátová 6, Veronika Tomšová 10 - Eliška Svrčková 22; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
57:47 Velká šance Pudišové od mantinelu končí tečovná za mantinelem.
56:33 Třetí přesilovku zápasu začíná Ostrava na míčku.
56:20 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
53:20 Timeout FbŠ Bohemians
50:11 Středulová se s míčkem snaží procpat středem hřistě.
47:19 Další střela Korbelářová, která šla úplně mimo branku.
45:02 Saffertová pálí z poloviny přímo do ruk Tomšové.
44:37 Bohemian rozehrává v rohu domácíh.
41:59 Ostrava pálí jednu střelu za druhou.
41:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (4:0)
40:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (3:0)
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
37:50 Vyhrocené situace mezi Niemczykovou a Strnadovou končí bez zranění.
35:21 Zagórska tančí za brankou soupeře.
33:00 Kotzurová trefuje tyč!
31:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (2:0)
29:04 Včelná posílá po mantinelu míček na své spoluhráčky.
26:21 Bohemians má prolém hrát okolo matinelu, tak zkouší procpat míček na střed.
24:20 Divišová nahazuje před branku Ostravy.
21:56 Začínáme ve stejném tempu, jak končila první třetina. Bohemians tlačí na domácí ale ty to zatím zrejmě moc netrápí.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Bohemians.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #75 Veronika Tomšová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #42 Linda Pudišová (1:0)
18:32 Ostrava na nic nečeká a hned z rozehrávky Zagórska pálí a otevírá zápas !
18:30 Vyloučen hráč #15 Radka Korbelářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
16:30 Veselá jde opět do výjezdu s míčkem, který je však blokován. Vypadá to, že první branku inkasuje tým, který jen na chvilku poleví v blokaci střel.
13:17 Poměrně vyrovnaný zápas zatím. Oba celky mají dost šancí na to, otevřít zápas.
11:05 Káčová utíká přes celé hřistě a dostává se až do střely. Tu však Svrčková chytá.
06:57 Ostrava opět v plném počtu.
06:21 Bünterová probíhá Včelnou a dostává se tak do pokusu na střelu.
05:41 Ostravě se daří odrážet střely hostů bez větších problémů.
05:10 První přesilovku zápasu začíná Bohemians na míčku.
04:56 Vyloučen hráč #42 Linda Pudišová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
04:07 Bohemians se snaží v klidu rozehrát ale Zagórska do jejich rozehrávky vbíhá jako tank.
01:58 Hurníková pálí z otočky ale trefuje pouze blok.
01:25 Včelná bojuje v rohu o míček proti dvou hráčkám Bohemians.
01:00 Bohemians se snaží hrát okamžitě na útočnou polovinu.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Ostrava.