6:4
    Nikola LIBERDOVÁ
    ()

FBC Intevo Třinec - K1 Florbal Židenice 6:4
branky: 6. Anežka Blechová, 31. Vendula Podsedníková, 46. Lucie Mišúnová, 48. Tereza Buchtelová, 50. Alina Zelena, 60. Nikola Liberdová - 9. Natálie Janečková, 46. Veronika Muselíková, 47. Natálie Janečková, 51. Klára Jahodová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 29 - Alena Večeřová 27; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:3
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #33 Nikola Liberdová bez asistence (6:4)
50:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (5:4)
49:04 Timeout K1 Florbal Židenice
49:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #12 Alina Zelena, asistoval #14 Petra Bieleszová (5:3)
47:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #96 Tereza Buchtelová, asistoval #13 Vendula Podsedníková (4:3)
46:24 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (3:3)
45:15 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (3:2)
45:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (3:1)
45:00 Mišůnová využívá chyby obránkyně a střílí gól.
43:25 Napínavá situace před bránou Židenic.
40:43 Špatná rozehrávka od Kociánové.
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
38:20 Náhradní brankářka Třince hlasitě podporuje své spoluhráčky.
37:00 Lukáš zdraví chlapy na cestě do Přerova.
36:40 Podsedníková pálí na bránu ale přestřeluje.
33:11 Krásný zákrok golmanky Třince.
30:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Vendula Podsedníková, asistoval #29 Klára Hrobařová (2:1)
28:12 Přihrávka zpoza brány na Podsedníkovou, golmanka Židenic ale chytá.
25:40 Míček lítá spíše vzduchem než po zemi.
23:16 Škoda třinecké nepřesnosti.
20:23 Zbytek realizačního týmu Židenic přichází až po 23 sekundách na střídačku.
20:00 Buly pro Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
15:52 Vyloučen hráč #29 Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
13:10 Podsedníková při střele špatně došlápla a odkulhala na střídačku. Doufáme, že to bude v pořádku.
12:53 Podobná kombinace jak u první třinecké branky, bohužel Šíbrová netrefuje branku.
08:19 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #12 Vendula Kasal (1:1)
08:19 Přihrávka na Janečkovou za třineckou obranu, hráčka Židenic po dorážce dává gól.
05:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #10 Anežka Blechová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (1:0)
05:29 Přihrávka od Mišůnové a Blechová proměňuje.
00:00 Krásné sobotní odpoledne z haly STARS v Třinci! Vítáme Vás na posledním zápase základní části, kde domácí tým FBC Třinec vyzve tým K1 Florbal Židenice.