3:5
    Anna BRUCHÁČKOVÁ
    (Vlčková)

Crazy girls FBC Liberec - Bulldogs Brno 3:5
branky: 9. Markéta Žbánková, 31. Karolína Nováková, 37. Karolína Nováková - 25. Tereza Pešková, 35. Veronika Machálková, 46. Veronika Machálková, 55. Veronika Machálková, 60. Anna Brucháčková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 21 - Martina Franková 17; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:3
60:00 Střely celkem: Liberec - 20, Brno - 26
60:00 Nejlepší hráčky dnešního zápasu: Liberec - Karolína Nováková, Brno - Veronika Machálková
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
59:36 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #9 Markéta Vlčková (3:5)
59:36 Brno jde do dvougolového vedení.
58:05 Timeout Crazy girls FBC Liberec
58:05 Liberec po timeoutu zkouší v 6.
57:26 Liberec se snaží za každou cenu prostřelit Brněnskou obranu.
55:48 Golmanka Liberce krásným zákrokem likviduje další Brněnské šance.
54:40 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #19 Marie Jirková (3:4)
52:17 Vyloučen hráč #96 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:17 Liberec si zahraje další přesilovku. Dnes již druhou.
48:07 Brno opět nevyužilo přečíslení. Po situaci 2 na 1 trefují pouze golmanku.
45:41 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
45:41 Po krásné střele Machálkové od mantinelu je opět vyrovnáno. Stav je nyní 3:3
44:45 Žbánková vrací balonek po přerušení hry hostům.
43:15 Jirková to zkouší z dálky ale trefuje pouze Klubalovou která její střelu krásně zablokovala.
42:12 Hosté měli nyní šanci 2 na 1 ale trefili pouze konstrukci brány.
41:06 Žáková to zkouší z rozehrávky od mantinelu ale přestřelila.
40:01 První vhazování poslední třetiny vyhrávají domací.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:40 Žbánková doráží ze vzduchu ale trefuje se mimo bránu.
39:01 Do poslední minuty druhé části se vstupuje rozehrávkou Liberce v jejich vlastní obraně.
36:51 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #9 Markéta Valešová (3:2)
36:51 Nováková posílá po asistenci Valešové Liberec opět do vedení. Stav utkáni 3:2.
36:30 Na dnešní zápas se přišlo podívat 47 diváků.
34:37 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #96 Anna Sigmundová (2:2)
34:37 Machálková vymetá pavučinku v pravém horním rohu a vyrovnává zápas. Stav je nyní 2:2.
30:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (2:1)
30:50 Liberec jde po gólu Novákové opět do vedení. Stav utkání je nyní 2:1.
30:08 Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil #18 Karolína Klubalová.
30:08 Klubalová nájezd neproměnila a stav zůstává stejný. 1:1.
27:10 Klubalová to zkouší od poloviny. Nastřeluje pouze hráčky Brna a je z toho akce 3 na 2 pro hosty. Ti ale šanci neproměňují.
24:36 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #9 Markéta Vlčková (1:1)
24:36 Hosté zvládli po 24 minutách zápasu konečně překonat obranu Liberce a Pešková vyrovnává. Aktualní stav 1:1.
24:20 Střela hostů byla sražena těsně vedle tyčky.
22:57 Bolfová měla šanci na odkrytou bránu ale i přesto se trefuje se do golmanky.
21:03 Machálková střílí z dálky ale trefuje pouze konstrukci branky.
20:01 První vhazování ve druhé třetině vyhrává opět Brno.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:01 Do poslední minuty první třetiny se jde za stavu 1:0.
18:32 Brno mělo šanci 4 na 2 ale golmanka Liberce opět skvělě vychytala.
16:46 Brucháčková šla sama na golmanku ale její šance byla bez problému vychytána.
16:20 Hosté nezvládli využít přesilovky a stav utkání je stále 1:0.
14:13 Vyloučen hráč #45 Kateřina Kvapilová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
13:36 Žbánková mohla jít sama na golmanku ale balonek se ji zamotal mezi nohy.
13:13 Klubalová střílí na bránu ale trefuje pouze mantinel za bránou.
11:30 Liberecká obrana si zatím zvládá poradit s každou útočnou kombinací hostů.
08:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková bez asistence (1:0)
08:32 Žbánková využívá přesilové hry a po krásné kličce na golmanku hostů posílá Liberec do vedení. Stav utkání 1:0.
07:54 Vyloučen hráč #14 Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
07:54 První přesilovou hru dnešního utkání si zahrají domácí.
06:35 Se střelou Žákové od mantinelu si liberecká golmanka bez problémů poradila.
03:35 První velká šance domacích byla zlikvidována obranou Brna.
00:01 Zápas byl zahájen a úvodní vhazování vyhrávají hosté.