4:5
    Klára HROBAŘOVÁ
    (Podsedníková)

FBC Intevo Třinec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:5
branky: 10. Alina Zelena, 24. Karolína Sovadinová, 30. Sabina Zoubková, 60. Klára Hrobařová - 21. Malwina Zagórska, 23. Kristina Hudáková, 44. Paulína Hudáková, 46. Malwina Zagórska, 54. Pavlína Bačová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 256; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 28 - Jana Prátová 11; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 3:14
59:59 Last minute gól domácím bohužel nepomohl a v závěru se již vyrovnat nepodařilo. Viděli jsme velmi vyrovnaný zápas se sympatickým výkonem od obou týmů. U dalšího domácího zápasu nashledanou!
59:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #29 Klára Hrobařová, asistoval #13 Vendula Podsedníková (4:5)
58:55 Diváci neutichají ani za tohoto stavu a stále podporují
58:15 Zkušená hra na balonku od hostí zamyká Třinec v obranném pásmu
57:02 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:02 Vyloučen hráč #7 Zuzana Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za opakované přestupky
56:29 Timeout FBC Intevo Třinec
55:22 Snaha se domácím rozhodně upřít nedá. O poslední prúnik se postrala Kociánová
53:30 Rychlá hezká souhra a Ostrava odskakuje
53:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #99 Paulína Hudáková (3:5)
52:52 Vyloučen hráč #13 Vendula Podsedníková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
52:14 Tentokrát prověřila domácí golmanku Bínová
50:11 Otočku Bačové kolem brány si Pytlíková pohlídala
47:40 Po střele Blechové se rozvlnila síťka a diváci už jásali. Střela skončila bojužel pouze na boční straně brány. Nebyli jsme daleko dalšího vyrovnání
46:40 Oba trenéři hecují své týmy
45:49 Pavučinka vymetena i na druhé straně. Zagórská nekompromisně
45:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska bez asistence (3:4)
44:52 Blok Pudišové proti nebezpečné střele jedné z hráček Třince
43:25 Druhá přesilovka hostí již využita byla a máme zde opět vyrovnaný stav
43:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #42 Linda Pudišová (3:3)
42:50 Slibná šance v oslabení pro Blechovou! Poctivý návrat do obrany od hráček Ostravy
41:55 Velká šance Ostravy v přesilovce končí pouze nad bránou
41:00 Třetí třetina začala ve vysokém tempu z obou stran. Jde vidět, že oba týmy chcou ze zápasu body
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:59 Třetinu, do které vstoupily mnohem aktivněji hráčky Ostravy se podařilo domácím v tempu dorovnat. Opět si tak půjdou odpočinout do šatny s nejtěsnějším možným náskokem
38:35 Martynková vybojovala dobrou šanci pro Portešovou. Vyznamenala se golmnaka hostí Prátová
37:17 Důležitý blok předvedla Mieszek
35:34 Velmi aktivní Bačová předvedla hezkou otočku přes backhand
34:33 Obrana Ostravy v oslabení také zatím 100%
34:10 Hrobařová to zkoušela dvacet nad led
32:38 Výhoda jedné hráčky v poli také pro domácí po útočném faulu Zagórské
32:28 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
29:59 Další otočka ve skóre! Hezký gól pro kapitánku domácích. Pavučinka v pravém rohu vymetena
29:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #12 Alina Zelena (3:2)
28:55 Hudáková zakončuje secvičený signál ze středu hřiště
26:42 Mišúnová předvedla učebnicový návrat a bladepress
25:35 1v1 proti Pytlíkové Bačová nedovedla do vítězného konce
24:00 Třinci se teď podařilo vymanit z vysokého pressu Ostravy a Sovadinová si připisuje první gól v třineckém dresu. Hezká kombinace a nekompromisní zakončení pod břevno
23:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Karolína Sovadinová, asistoval #40 Adéla Šibrová (2:2)
22:05 Na otočení skóre stačily bohužel jen dvě minuty. Obrana domácích není tak důsledná jako v první části
22:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #7 Malwina Zagórska (1:2)
21:35 Blechová se posunula z obrany do útoku a hned si připsala dobrý obranný zákrok
20:24 První pauza je minulostí a FBC vlétlo do druhé části s větší vervou. Hned z první akce vyrovnává skóre utkání
20:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 Domácí si tedy odnesou do šatny jednobrankový náskok
19:55 Standartka v útočném pásmu hostů pár sekund do konce. Ostrava se to tedy pokusila zkusit v 6ti. Neúspěšně.
17:42 Pytlíková první velký zákrok proti brejku Gajdečkové
16:18 První útok Ostravy si vytváří zajímavé situace, obrana domácích zatím ale nepropustná a nedopouští větší ohrožení brány
15:29 Dobrý pokus nejnovější třinecké akvizice Sovadinové
12:36 Střela Bínové měla dobré parametry! Gól z toho ovšem není
11:30 Trenér Laštůvka má již v úvodní části zápasu možnost projevit zvé emoce. Jeho poslední hlasitý pokyn zněl: ,,Trhej!"
09:11 A fanoušci také poprvé jásají. Po faulu na pronikající Zoubkovou bylo nařízeno trestné střílení, které Zelena hezkým blafákem proměňuje
09:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #12 Alina Zelena z trestného střílení (1:0)
08:55 Dnes opět velmi slušně zaplněné tribuny velmi hlasitě podporují Třinec od první minuty! Děkujeme!
07:53 Obětavé obrana domácích a sebevědomé vyvezení Podsedníkové
06:35 Domácí sice nesouhlasí, ale hráčky v modrém si vyzkouší první přesilovou hru v zápase
06:21 Vyloučen hráč #97 Kateřina Macigová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
05:30 Bačová vybojovala míček dvakrát za střídaní a posílá vysokým obloučkem na hole obránkyň
04:20 Macigová dobrou prací na hrotu maří soupeřkám rozehrávku
03:13 Hodně nahoru, dolů... Nejnebezpečnější pokus měla Káčová
02:04 Hezká standartka domácích, střeleckým pokusem bohužel zakončena nebyla
00:50 O první ohrožení brány se postrala Rybičková, ale nic s čím by měla Pytlíková problém
00:01 Sudí poprvé hvízdli do píšťalky, buly pro hráčky z většího průmyslového města a zápas začíná
00:00 Za zmínku jistě stojí aktuální forma obou celků. Třinec si dvě kola zpět poměrně překvapivě poradil s Tatranem Střešovice, ovšem minulé kolo na Chodově již tak úspěšné nebylo. Na druhou stranu Ostrava se aktuálně veze na vítězné vlně. Tento týden si dokonce připsala cennou výhru v semifinálovém derby poháru proti Vítkovicím.
00:00 Dobré odpoledne všem čtenářům dnešního onlinu z třinecké haly STaRS. Dnes máme na programu jistě zajímavý duel mezi domácím Třincem a hosty z ostravského FBC.