60
  • 60 59:36
    Chodov

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4
branky: 23. Malwina Zagórska, 40. Pavlína Bačová, 42. Pavlína Bačová, 52. Malwina Zagórska, 54. Denisa Kotzurová - 3. Kateřina Kovaříková, 10. Lucie Baldreichová, 20. Kristýna Vejvodová, 46. Mirva Naava; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 18 - Jana Christianová 17; po třetinách: 0:3, 2:0, 3:1
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů naleznete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:36 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:09 Domácí na chvíli drželi míček a nahnaly cenné sekundy, nyní opět hosté bez brankáře.
57:23 Tomšová předvádí v posledních minutách skvělý výkon.
56:01 Chodov v šesti.
55:01 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:46 Ostrava se po vstřelených gólech dostala na koně a drží hosty uzavřené na útočné polovině.
53:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #42 Linda Pudišová (5:4)
53:11 Zagórska se ocitla v další šanci, Christianová se nyní nenechala vyvést z míry.
51:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #10 Denisa Kotzurová (4:4)
50:45 Vrlíková napálila balónek do protihráčky a Chodov jde do rychlého protiútoku.
48:56 Zagórska v obrovské šanci! Pudišová poslala nahrávku vzduchem, Zagórska však míček trefuje volejem vysoko nad.
47:44 Hra se začíná přiostřovat.
46:29 Chodov vyvíjí v útočném pásmu obrovský tlak.
45:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Mirva Naava, asistoval #29 Barbora Fáčková (3:4)
44:43 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:22 Nyní se o míček bojuje v rohu domácí poloviny.
42:02 Skalíková to zkusila z půlky, trefuje pouze protihráčku.
41:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #17 Nikola Chalupová (3:3)
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #34 Veronika Káčová (2:3)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:43 Chyba Frantíkové vedla k pokusu Kotrzurové, Christianová byla opět ready.
36:49 Hraje se nahoru dolů.
35:07 Bínová teď nečekaně vystřelila z poloviny, Christianová měla co dělat.
33:44 Nebezpečnou jedovku vyslala Baldreichová, která se nacházela kousek od brány. Se štěstím pro domácí skončil míček za mantinelem.
32:16 Hosté hrají v plném počtu.
30:48 Chodov se v oslabení dostal do dvou šancí, Tomšová svůj tým podržela.
30:16 Vyloučen hráč #7 Mirva Naava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
28:12 Pudišová tahem od mantinelu, míček míjí bránu.
26:45 Nebezpečný chumel před domácí bránou nakonec ukončuje Tomšová, která lapila míček do svých dlaní.
25:44 Hosté vyvíjí obrovský tlak.
24:01 Dnešní utkání sleduje 215 diváků, kteří svou vstupenkou přispěli na charitativní sbírku Adama Chomy, bývalého hráče FBC Ostrava. Pokud i Vy chcete přispět, QR kód najdete na instagramových a facebookových stránkách FBC Ostrava. Děkujeme!
23:03 Chodov se drží na míčku na útočné polovině, zatím bez větší šance.
22:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:3)
21:15 Chodov se dostal do přečíslení 3na2, ale nakonec z toho nic nevytěžil.
20:01 Buly pro Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #9 Eliška Chudá (0:3)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:27 Prontekerová prozkoušela Tomšovou, ta byla připravena.
17:01 Nyní probíhají boje o míček převážně na polovině hřiště.
15:46 Holky z Ostravy se sice dostávají do slibých pozic na střelu, avšak míček nemíří tam, kam by si představovaly.
14:38 FBC celkem tlačí, ale ne a ne dát gól.
13:28 Chodov uzamkl domácí v útočném pásmu a kombinuje kolem mantinelu.
11:59 Bačová si šikovně projela přes tři hráčky a napálila míček bekhendem, Christianová však byla připravena.
10:41 Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:2)
09:05 Chyba ostravské obrany málem vedla k dalšímu obdrženému gólu.
08:01 Kotzurová poslala jedovku od mantinelu, míček ale míjí bránu.
06:34 Míček neustále mění majitele, hraje se ve vysokém tempu.
05:23 Chalupová hezky z první, bohužel trefila první blok protihráčky.
04:43 Zatím vidíme spoustu  nepřesných přihrávek a hru nahoru dolů.
03:41 Třetí ostravská lajna kombinuje na polovině hostí.
02:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #71 Kristína Belicová (0:1)
02:12 FBC mělo rozehrávku z  rohu na útočné polovině, která vedla až ke střele Hudákové P., ta však míjí bránu.
01:06 Na míčku se zatím drží domácí tým.
00:01 Úvodní buly pro Chodov.