• 60 59:40
    2
    Eva ŘEHÁKOVÁ

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 0:6
branky: 3. Lucie Cholinská, 13. Alexandra Hegingerová, 38. Zuzana Kuchařová, 45. Michaela Poláčková, 48. Alexandra Hegingerová, 49. Tereza Reimerová; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Alena Večeřová 14 - Hana Kuchařová 13; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Řehák Radek (Vedoucí): Omlouváme se, ale pozápasové ohlasy z důvodu závady na technice jsou pouze v textové podobě: Po dlouhé pauze, kdy se nehrálo, jsem spokojen jak s výkonem, tak výsledkem. Měl jsem díky prvnímu vzájemnému zápasu větší obavy. Odehráli jsme zápas slušně na míčku. Byly tam i nějaké chyby, které jsme buď vyřešily nebo pochytala brankářka.
60:00 Komentář domácích Starý Jiří (Trenér): Omlouváme se, ale pozápasové ohlasy z důvodu závady na technice jsou pouze v textové podobě: Dnešní zápas nám nevyšel podle našich představ. Soupeř se dostal rychle do vedení, byl velmi dobrý ve hře na balónku a nám se nedařilo prosazovat. Přesto jsme si nějaké brankové příležitosti vypracovali, ty jsme ale nedokázali proměnit a bez vstřeleného gólu se vyhrát nedá. Zasloužená výhra soupeře a nám nezbývá než pracovat dál.
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:59 Židenice krátkou přesilovku nevyužívají a Olomoucká gólmanka tak dnes udrží čisté konto.
59:40 Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:40 Na závěr ještě zajímavá standardní situace pro Židenice.
58:57 Pro Olomouc cinkla další tyčka
56:23 Olomouc stále na míčku
54:10 Židenice se snaží alespoň o čestný úspěch.
52:38 Janečková sama na brankařku,ale přehodila branku
51:56 Hrazdírová s Janečkovou krásně vykombinovaly míček, bohužel Hrazdírová přestřelila
48:35 GÓL FBS Olomouc! 0:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (0:6)
48:18 Jahodová sama na bránu, ale minula
47:43 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #71 Klára Horčičková (0:5)
44:44 Čtyřbrankový rozdíl, ale Židenice stále tlačí
44:43 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Michaela Poláčková, asistoval #14 Karolína Šablaturová (0:4)
44:22 Zatím je více na míčku Olomouc
42:45 Olomouc se mohla dostat do čtyřbrankového rozdílu, ale cinkla pouze tyčka
40:01 Úvodní buly poslední třetiny vyhrávají opět hosté
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:59 V druhé třetině se přes vyrovnanější průběh prosadila pouze opět Olomouc.
39:49 Olomouc šla dvě na jednu, bohužel netrefily míček
37:55 FBS Olomous zvyšuje svůj gólový odskok na 3 branky
37:54 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #25 Zuzana Kuchařová, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (0:3)
37:54 Olomouc velmi přesnou střelou od mantinelu střílí třetí gól.
35:30 Další šance Židenic.
34:52 Janečková byla sama na brankářku, střela šla mimo
31:30 Židenice mohly dát gól po neoprávněném zákroku Olomouce, zatím je stav stále 0:2
20:00 Střely v 1. části: 2:4
19:45 Ani jeden z týmů nechce v závěru třetiny udělat chybu.
18:33 Hosté stále na míčku, Židenice stále vyčkávají
16:24 Tým domácích opět hraje v plném počtu
15:00 Olomouc v tlaku, Židenice zatím v oslabení odolávají.
14:23 Vyloučen hráč #64 Klára Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za opakované přestupky
14:23 První přesilovka pro Olomouc.
12:48 FBS Olomouc se dostává do dvoubrankového odskoku
12:47 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #14 Karolína Šablaturová (0:2)
12:47 Olomouc krásně přehrává press Židenic a využívá přečíslení.
09:40 Klvačová si krásně projela celé hřiště, ale Kuchařová střelu zachytila nohou
08:15 Šablaturová měla odkrytou bránu, ale trefila pouze boční síť
05:27 Jančová vykombinovala v rohu hostí a poslala na Janečkovou, bohužel Kuchařová střelu viděla
02:45 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #16 Nelly Baumgartner (0:1)
02:45 Do vedení se dostává Olomouc
02:40 Zajímavá standardka pro Olomouc.
00:01 Úvodní buly pro tým hostů