• 59 58:21
    5:2
    (Podsedníková)

FbŠ Bohemians - FBC Intevo Třinec  5:2
branky: 11. Denisa Hebíková, 13. Simona Korbelářová, 35. Radka Korbelářová, 53. Aneta Faltová, 58. Radka Korbelářová - 40. Petra Bieleszová, 59. Klára Portešová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Kristýna Karli 13 - Simona Pytlíková 18; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:19 Třinec se snaží dorovnat Bohemians, ale žádná s naskytnutých šancí nekončí gólem.
58:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #6 Klára Portešová, asistoval #13 Vendula Podsedníková (5:2)
58:21 Hra v šesti se Třinci vyplácí a vstřeluje gól.
57:42 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Radka Korbelářová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (5:1)
57:29 Třinec opět hraje v šesti.
57:05 Golmanka Třince se opět vrací do hry.
56:35 Třinec odvolává golmanku a hraje v šesti.
56:24 Timeout FBC Intevo Třinec
56:24 Trenér Třince s chvilku před koncem zápasu bere timeout.
55:58 Divišová blokuje vlastním tělem střelu Bieleszové.
55:24 Veselá běží sama na bránu, ale gól bohužel nedává.
54:41 Divišová opět vyráží střelu Třince.
52:09 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #71 Tereza Havlová (4:1)
52:09 Faltová přesnou střelou navyšuje brankový náskok Bohemky.
49:38 Třinec hraje v plném počtu a Bohemians přesilovou hru nevyužívá.
48:05 Bohemku v přesilové hře trápí Třinec, který si drží míč.
47:35 Vyloučen hráč #6 Klára Portešová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
45:22 R. Korbelářová probíhá sama obranou Třince obehrává si golmanku, ale prázdnou bránu netrefuje.
40:36 Hráčka Třince probíhá celou obranou Bohemians, ale bránu netrefuje.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Bohemka.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová bez asistence (3:1)
39:45 Třinec trefuje vzdálenou tyčku backhandovou střelou, od které s míček odráží a Třinec zmenšuje gólový rozdíl. .
38:28 Špačková nahrává na Saffertovou skrz nohy hráčky Třince, ale ta nakonec míček netrefuje.
36:32 Bohemka dostává míček do prázdného prostoru na středu hřiště, ale Třinec úspěšně brání.
35:22 Bohemka vyhazuje míček přes celé hřiště na volnou Strnadovou, která ale padá a bránu netrefuje.
34:47 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Radka Korbelářová, asistoval #46 Michaela Urbanová (3:0)
34:47 Urbanová nahrává Korbelářové, která obehrává golmanku a vstřeluje gól do prázdné brány.
30:53 Bohemka má v přesilové hře několik střel, ale ani jednu neproměňuje.
30:52 Třinec je opět v plném počtu.
28:51 Vyloučen hráč #15 Sabina Zoubková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
27:19 Bohemce se podařilo vytlačit z útočného pásma Třinec, ale zakončení gólem se Mrázové nakonec nepodařilo.
24:35 Třinec posouvá na Mišúnovou do breaku, ale ta nahrávku nezpracovává.
22:48 Veselá útočí sama na bránu, ale třinecká obrana ji to nedovolí.
21:04 Štajnerová nahrává do prázdné brány, ale nahrávka je blokovaná Třincem.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrává Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:32 Třinec se snaží dostat blíž k brance Bohemians, ale obrana je drží co nejdál.
15:15 Macigová jde sama na bránu, ale nakonec se jí pod nohy zamotá její vlastní hokejka.
12:47 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Simona Korbelářová, asistoval #91 Radka Korbelářová (2:0)
12:47 Radka Korbelářová jde na bránu, ovšem na poslední chvíli upadá a její ségra Simona Korbelářová doráží a dává gól.
11:35 Strnadová jde proti třem obránkyním Třince na bránu, ovšem trefuje pouze golmanku Pytlíkovou.
10:15 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková bez asistence (1:0)
09:39 Třinec obehrává Bohemku dva na jednoho, ale následnou stelu do prázdné brány chytá golmanka Bohemky Karli.
07:45 Intenzivní souboj o míček v obranné půlce Bohemky končí faulem ze strany týmu Bohemians. Třinec svoji šanci ovšem opět neproměňuje.
05:48 Mišúnová si obehrává poslední hráčku obrany Bohemians, ale nakonec branku netrefuje.
04:19 Samostatný únik třinecké hráčky zblokovala rychlá obrana Bohemky.
02:41 Bartošová útočí přímo na bránu, ale Pytlíková střelu výborně vychytala.
00:48 Bohemka agresivně začala hru, několika střelami na branku soupeřů, ale bohužel ani jednou neproměňuje.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál Třinec.