• 59 58:43
    14:3
    (Belicová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Crazy girls FBC Liberec 14:3
branky: 2. Kateřina Kovaříková, 16. Marie Havlíčková, 17. Mirva Naava, 28. Kristina Venerová, 30. Kristina Venerová, 36. Barbora Fáčková, 36. Kateřina Kovaříková, 39. Kristína Belicová, 49. Kristína Belicová, 50. Vendula Štolbová, 51. Kristína Belicová, 53. Marie Havlíčková, 55. Kristina Venerová, 59. Marie Havlíčková - 26. Karolína Klubalová, 44. Karolína Nováková, 52. Kateřina Jirsová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Michaela Galušková 12 - Alžběta Hánová 40; po třetinách: 3:0, 5:1, 6:2
60:00 Střely ve 3. části: 24:5
58:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #71 Kristína Belicová (14:3)
58:43 Havlíčková využívá přesilovky.
57:26 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
57:26 Další vyloučení Liberce.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:30 Odložené vyloučení a Chodov jde do šesti bez brankáře.
54:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #71 Kristína Belicová (13:3)
54:16 Kristina Venerová si také připisuje hattrick.
52:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (12:3)
52:18 Kovaříková posílá zase skvělou nahrávku a Havlíčková doráží.
51:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 11:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #74 Karolína Nováková (11:3)
51:49 Jirsová střílí příklepem přesnou šibenici.
50:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (11:2)
50:04 Kristína Belicová si připisuje hattrick.
49:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #29 Barbora Fáčková (10:2)
49:18 Štolbová dává desátý gól domácích.
48:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (9:2)
48:07 Kovaříková na Belicovou a je z toho gól.
47:26 Liberec ubránil své oslabení a hrají v pěti.
46:49 Chodovu se zatím nepodeřilo vystřelit čistě na bránu.
45:26 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
45:26 Opět hra vysokou holí a domácí si zahrají další přesilovku.
44:36 Holcová špatně zabrzdila a padá
43:04 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #18 Karolína Klubalová (8:2)
43:04 Nováková našla skulinku mezi Galuškovou a brankou a přidává druhý gól Liberce.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 19:6
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:43 Vyloučen hráč #9 Eliška Chudá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:43 Liberec si zahraje svou první přesilovku.
38:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #6 Kristina Venerová (8:1)
38:14 Opět duo Belicová - Venerová, přičemž se tentokrát trefuje Belicová.
35:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #71 Kristína Belicová (7:1)
35:49 Kovaříková chytá přihrávku od Frantíkové a střílí.
35:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #48 Andrea Břeská (6:1)
35:14 Fáčková v posledních čtyřech vteřinách využívá přesilovky.
34:30 Liberci se zatím daří dobře bránit.
33:18 Domácí si zahrají druhou přesilovku.
32:20 Odložené vyloučení a Chodov jde do šesti bez brankáře.
30:40 Liberec ubránil nepříjemné střídání.
29:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
29:11 Opět střílí Venerová, tentokrát po přihrávce od Belicové.
28:02 Klubalová blokuje střelu Balkové.
27:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #11 Marie Havlíčková (4:1)
27:09 Venerová využívá nahrávku Havlíčkové.
25:43 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (3:1)
25:43 Karolína Klubalová přidává první branku hostů.
22:40 Jirásková zkusila kličku na Hánovou, která tam dala těsně ruku.
21:03 Liberec se dostal až ke střele, ale Galušková si s ní poradila.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:44 Liberec blokuje Chodovskou rozehrávku.
17:13 Prontekerová si vyjíždí s balonkem, ale Hánová vyráží.
16:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Mirva Naava, asistoval #16 Karolína Janatková (3:0)
16:00 Naava se trefuje z půlky střelou ze zášvihu.
15:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
15:17 Belicová nahrála na volnou Havlíčkovou, a ta střílí do prázdné.
14:36 Hánová chytá míček a rozdává ho svým spoluhráčkám.
12:10 Kateřina Kovaříková zpracovala nadhozený míček a trefuje tyčku.
10:12 Kovaříková nahrává zpoza branky před ní, ale Frantíkové se nepodařilo míček dorazit.
07:26 Liberci se podařilo své oslabení ubránit.
07:10 Skvěle Galušková, která vychytala samotnou bežící Kvapilovou.
05:26 Vyloučen hráč #77 Julia Opic družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
05:26 Drsný a nešťastný trest pro hosty, kdy Opic nechtěně zahrála vysokou florbalkou.Trest ale platí a hodov si zahraje přesilovku.
04:44 Chudá střílí z první a trefuje tyčku.
01:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
01:40 Kovaříková s Belicovou otevírají skóre.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a Crazy girls FBC Liberec.