• 46 45:22
    5:1
    (Böhmová)

FBC Intevo Třinec - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:1
branky: 3. Nikola Liberdová, 31. Denisa Gawryšová, 36. Sabina Zoubková, 43. Klára Portešová, 46. Klára Portešová - 24. Veronika Filáková; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 12 - Veronika Šplíchalová 18; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:59 Výsledek se nemění a domácí hráčky si připisují svou první extraligovou výhru.
59:41 Znojmo se snaží až do konce utkání výsledek změnit.
59:21 Domácí teď chtěly tak moc hrát, že neslyšely pokyn k prostřídání.
58:17 Mišúnová aktivně napadala znojemskou rozehrávku, potom přišel faul.
57:20 Podsedníkové se nelíbil zákrok, který byl na ni proveden.
56:31 Domácí se snaží přidat ještě nějaké branky. Buď je proti hostující obrana nebo jde střela mimo.
54:54 Znojmo vyčkává na třineckou rozehrávku a čeká na případné chyby.
54:01 Martynková obrala znojemskou obranu o míček, ale Zoubková nedokázala zakončit.
52:35 Filáková se teď těžce zvedala ze země, snad bez většího zranění.
51:12 Povedenou standartní situaci Šplichalová nepustila.
50:40 Bieleszové se tentokrát nepovedlo dostat míček na Portešovou.
49:19 Šíbrová chtěla nahozený míček zpracovat florbalkou, to se ale nepovedlo a málem to vedlo ke Znojemskému zakončení.
48:41 Filáková se pokusila vystřelit po rozehrávce, střela letěla mimo.
47:15 Třinec se snaží otáčet hru v útočném pásmu. Jejich střely jdou ale většinou do bloku.
46:27 Hráčky Znojma se snažily za každou cenu obrat Blechovou ta se však nenechala a míček udržela.
45:23 Portešová se znovu prosazuje povedenou střelou a navyšuje skóré.
45:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #6 Klára Portešová, asistoval #21 Eva Böhmová (5:1)
44:25 Před třineckou bránou se střetlo několik florbalek. Trenér domácích měl jasný názor: Nohy!
42:54 Bieleszové se podařilo procpat nahrávku na Portešovou ta dokázala míček střelit do brány kde byla navíc připravená Mišúnová na případnou dorážku.
42:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #6 Klára Portešová, asistoval #14 Petra Bieleszová (4:1)
42:11 Závar před hostující bránou gólem neskončil.
41:07 Znojmo začalo třetinu aktivně, uvidíme jestli se jim povede snížit skóre případně vyrovnat.
40:01 Buly 3. třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:27 Domácí trenér svolává hráčky na hřišti do domečku.
38:12 Přesně tak. Zrovna teď jedna taková chyba poslala samotnou hráčku Znojma na bránu. Pytlíková vše hasí.
37:35 Hráčkám Třince také góly pomohly mají znovu větší kontrolu balonku. Stále se ale občas objeví velké nepřesnosti.
36:15 Liberdová si nedočkavě říkala o nahrávku div se florbalkou nedotkla stropu, bohužel se ji nedočkala.
35:44 Prosazuje se také Zoubková a navyšuje skóre Třince.
35:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #28 Tereza Martynková (3:1)
33:29 Další pokus o střelu tentokrát od Zelene se Martynkové ani na 2x nepodařilo dostat do brány. Bylo prostě zavřeno.
32:58 Zelena chybovala, svou chybu pak ale napravila.
30:19 Nahození Gawryšové trefilo prvně tyč pak se trochu se stěstím odrazilo od hostující golmanky přímo do brány.
30:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #3 Joanna Kuchejda (2:1)
30:06 Znojmo přidalo i co se střel týče, zatím bez úspěchu
28:15 V hale přibylo fanušků. Přesunuli se z třinecké Werk areny a přišli fandit florbalu. Snad budou z výsledku spokojeni jako z toho hokejového.
28:00 Martynková se hezky dostala na střed, střela ale lehce nad.
25:40 Zdá se že hráčkám Znojma gól pomohl. Na míčku nemá teď nikdo velkou převahu. Hraje se ze strany na stranu.
23:12 Hráčkám Znojma se podařilo prosadit, stav je tak znovu vyrovnaný.
23:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Veronika Filáková, asistoval #5 Eliška Tesaříková (1:1)
22:02 Na střelu Liberdové byla Šplichalová připravena.
20:56 Ze začátku druhé třetiny na míčku Znojmo, Třinec se jej však aktivně snaží získat.
20:01 Buly pro Znojmo.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:19 V posledních 5 minutách vidíme poněkud velké nepřesnosti v Třinecké rozehrávce.
18:23 Smutná zkusila vystřelit, avšak mimo.
17:27 Wojnarová teď v problémech před vlastní bránou. Branka z toho však nepadla.
15:56 Bartušková mohla střílet do prázdné brány, Pytlíková však předvedla skvělý zákrok.
13:52 Blechová se zapomněla, ale Kociánová situaci zachránila. Vzápětí slyšíme tyč hostující branky.
12:36 Povedená střela Znojma ze středu, byla však tečovaná a Pytlíková připravená.
09:50 V první polovině úvodní třetiny stále vidíme na míčku Třinec. Na bránu však moc střel nešlo.
06:40 Hráčky Znojma se snaží napadat Třineckou rozehrávku zatím však bez nebezpečnějšího zakončení.
04:30 Pěkný výhoz Pytlíkové, který poslal dopředu Mišúnovou té se však nepovedlo překonat hostující golmanku.
03:59 Hráčky Znojma se snaží srovnat skore avšak Třinec má míček pod kontrolou.
02:06 Máme tady také první branku v utkání. Radujou se domácí.
02:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #33 Nikola Liberdová, asistoval #13 Vendula Podsedníková (1:0)
01:20 Na začátku utkání se na míčku drží spíše Třinec.
00:01 Úvodní buly pro domácí.