2:5
    Klára HORČIČKOVÁ
    (Vaculová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc 2:5
branky: 30. Eliška Chudá, 35. Lucie Baldreichová - 17. Lucie Cholinská, 26. Eliška Pešavová, 50. Lucie Cholinská, 58. Zuzana Kuchařová, 59. Klára Horčičková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 611; zásahy brankářů: Jana Christianová 33 - Klára Hodulíková 47; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 16:15
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:17 Chodov se snažil jít do šesti, aby vyrovnal, ale na místo toho dostal dvě branky.
58:16 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:5)
57:23 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #25 Zuzana Kuchařová bez asistence (2:4)
56:13 Po oddychovém času se Chodov rozhodl stáhnout brankářku a jít do šesti.
56:12 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:24 Havlíčková nadějně čekala před bránou na přihrávku, ale ta se k ní nedostala.
51:50 Olomouc se dostává do útoku a Chodov se snaží rychle získat míček nazpět.
49:56 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská bez asistence (2:3)
48:14 Christianová byla včas na správném místě a zabránila tak vstřelené brance.
45:30 Chodov je opět zatlačen do obrany.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává FBS Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 16:12
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40 Chodov se dostává opět na útočnou polovinu, kde se pokouší o další útok.
37:45 K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží 611 diváků.
34:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (2:2)
34:38 Vyrovnávající branku po přesné přihrávce od Balkové vstřelila Elišká Chudá.
34:37 Chodov se dostal na míček a hned využívá šance a jde do rychlého útoku.
29:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #85 Natálie Balková (1:2)
28:18 Druhá přesilová hra pro Chodov, tetokrát mají možnost této šance využít.
28:17 Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
27:49 Chodov nezvládl využít přesilové hry.
25:49 Do přesilové hry se dostává i Chodov.
25:48 Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:23 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (0:2)
25:15 Rozhodčí zvedají ruku vzhůru a Olomouc jde do šesti.
23:54 Olomouc na útočné polovině drží Chodov pod tlakem.
22:21 Chodov šel do útoku, ale Olomouc se zmocnil míčku a zahájil rychlý protiútok.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:26 Ačkoliv se Chodov snažil ubránit tak se Olomouc do brány probojovat zvládl.
16:25 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #71 Klára Horčičková (0:1)
15:44 Olomouc jde do přesilové hry.
15:43 Vyloučen hráč #85 Natálie Balková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:56 U Olomoucké brány se zablištila šance Chodovských hráček, ale neúspěšně.
10:25 Obdivuhodný zákrok Christianové, která se na poslední chvíli stihla přemístit k pravé tyčce a chytit míček.
08:35 Hostující Zerzánová dostala přesnou přihrávku do před brankového pásma a trefuje tyčku.
07:00 Olomouc kombinuje přihrávky přes střed a dostává se na útočnou polovinu.
05:22 Chodov se aktivně drží na útočné polovině a snaží se vstřelit první branku v utkání.
03:24 Olomouc prostřídal s míčkem na florbalce a zakládá rychlý útok.
01:41 Pokročilý zákrok hostující Hodulíkové, která helmou vyrazila míček mimo brankové pásmo.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým FBS Olomouc.