59
  • 59 58:50
    Židenice

Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 9:7
branky: 13. Anna Brucháčková, 15. Veronika Stuchlíková, 19. Anna Sigmundová, 20. Liliana Bolfová, 23. Ema Brucháčková, 36. Anna Brucháčková, 38. Anna Brucháčková, 39. Anna Sigmundová, 49. Kristýna Pospíšilová - 6. Natálie Janečková, 9. Petra Bílá, 11. Natálie Janečková, 15. Natálie Janečková, 33. Klára Jahodová, 38. Klára Jahodová, 47. Natálie Janečková; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 11 - Alena Večeřová 16; po třetinách: 4:4, 4:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:01 Právě probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:50 Timeout K1 Florbal Židenice
54:24 Tým hostí je opět v plném počtu.
54:04 Bulldočky neustále střílejí, ale branku míjejí.
52:24 Vyloučen hráč #64 Klára Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:15 Fanoušky obou týmů opravdu nejde přeslechnout.
48:09 GÓL Bulldogs Brno! 9:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #36 Anna Brucháčková (9:7)
46:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 8:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (8:7)
45:36 Židenice se stále snaží dorovnat skóre ale bez úspěchu.
43:55 Krásná kombinace bulldoček bohužel nekončí gólem.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:16 GÓL Bulldogs Brno! 8:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová bez asistence (8:6)
37:49 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (7:6)
37:37 Duo Brucháčkových zvyšuje na 7:5.
37:36 GÓL Bulldogs Brno! 7:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (7:5)
35:35 Brucháčková posílá Bulldogs do vedení.
35:34 GÓL Bulldogs Brno! 6:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #9 Markéta Vlčková (6:5)
32:47 Jahodová svou střelou dorovnává stav utkání na 5:5.
32:46 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:5
32:16 Machálková trefuje tyčku.
28:20 Bulldogs oslabení soupeře nevyužili.
28:19 Židenice jsou opět v plném počtu.
26:19 Vyloučen hráč #9 Natálie Janečková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
22:34 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (5:4)
22:34 Brucháčková posílá bulldočky do vedení.
22:20 Zápas je opravdu vyrovnaný, oba týmy vytvářejí obrovský tlak a snaží se dát gól.
20:01 Buly pro Bulldogs.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:52 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (4:4)
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:24 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (3:4)
14:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková bez asistence (2:4)
14:26 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #96 Anna Sigmundová (2:3)
13:00 Krásnou kombinaci bulldoček zakončilo sesterské duo Brucháčkových gólem.
12:59 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
11:35 Střela Machálkové opět končí za bránou.
10:57 Timeout Bulldogs Brno
10:57 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:3
08:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá bez asistence (0:2)
05:41 Janečková svým gólem posílá židenice do vedení.
05:40 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková z trestného střílení (0:1)
04:42 Machálková minula branku.
03:58 Na míčku jsou převážně bulldočky.
00:01 Úvodní buly pro Židenice.
00:00 Dobrý večer, vítejte u online přenosu utkání 7. kola extraligy žen mezi Bulldogs Brno a K1 Florbal Židenice.