2:13
    Terezie GÁLOVÁ
    (Rybičková)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:13
branky: 41. Bára Procházková, 46. Marie Bartušková - 8. Nikola Chalupová, 17. Anna Včelná, 21. Kristina Hudáková, 31. Pavlína Bačová, 38. Malwina Zagórska, 40. Pavlína Bačová, 43. Adriana Středulová, 49. Denisa Kotzurová, 50. Pavlína Bačová, 55. Linda Pudišová, 57. Denisa Kotzurová, 60. Linda Pudišová, 60. Terezie Gálová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 205; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 30 - Magdaléna Hrišková 5; po třetinách: 0:2, 0:4, 2:7
60:00 Střely ve 3. části: 3:19
59:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #24 Terezie Gálová, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:13)
59:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (2:12)
59:00 probíhá poslední minuta
58:02 Znojmo se snaží do rovnat
57:18 Sražená střela Smutné
56:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #7 Malwina Zagórska (2:11)
55:09 Šplíchalová opět v akci
54:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #78 Pavlína Bačová (2:10)
53:53 Ostrava zase ve full presu
52:41 Další zákrok Šplíchalové
51:21 Kotzurivá ukazuje její kličky
50:10 Smutná drží míček
49:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #42 Linda Pudišová (2:9)
48:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #13 Adriana Středulová (2:8)
48:12 Další střely zaplavují bránu Znojma
47:09 Neuvěřitelná Šplíchalová
45:42 Znojmo po gólu ožilo
45:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (2:7)
44:20 Šplíchalová předvádí něco neuvěřitelného
43:30 Ostrava na míčku
42:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová z trestného střílení (1:7)
42:20 Ostrava tlačí Znojmo
41:05 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
40:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (1:6)
40:01 A poslední úvodní buly patří opět Ostravě
40:00 Střely ve 2. části: 0:14
39:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #9 Veronika Rybičková (0:6)
38:59 Vyloučen hráč #61 Marie Pelánová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
38:20 Ostrava drží míček
37:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska bez asistence (0:5)
37:13 Vyloučen hráč #42 Linda Pudišová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
30:00 Šplíchalová opět zasahuje
28:39 Vyloučen hráč #16 Eliška Nesnídalová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
20:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (0:3)
20:01 Druhé úvodní buly patří Ostravě
20:00 Střely v 1. části: 4:9
18:55 Ostrava drží míček
17:50 Znojmo je hodně sevřené
16:30 Ostrava nikam nespěchá
16:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #42 Linda Pudišová (0:2)
07:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #78 Pavlína Bačová (0:1)
03:50 Ostrava na nic nečeká a vytahuje na domácí pres
02:39 Ostrava hodně tlačí Znojmo na vlastní polovinu
01:44 Smutná vyhazuje
00:54 Šplíchalová si připusuje první zákrok
00:01 Úvodní buly patří Ostavě