• 62 61:52
    6:5
    (Šmídková)

Crazy girls FBC Liberec - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:5p
branky: 10. Veronika Šmídková, 21. Karin Muchová, 35. Karolína Nováková, 55. Kristýna Rondošová, 56. Markéta Žbánková, 62. Markéta Žbánková - 7. Eva Smutná, 20. Eva Nečasová, 26. Marie Bartušková, 41. Marie Bartušková, 50. Marie Bartušková; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 7 - Veronika Šplíchalová 36; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
61:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #95 Veronika Šmídková (6:5)
61:24 Liberec v prodloužení hraje víc aktivně. Jde si za vítězstvím.
60:01 Toto utkání jde do prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
57:42 Liberec se tlačí za rozhodujícím golem, ale zatím nic
55:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #16 Kristýna Rondošová (5:5)
55:37 Liberec během minuty srovnává skore.
54:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #16 Kristýna Rondošová, asistoval #76 Markéta Žbánková (4:5)
53:45 Liberec má další přesilovku v zápase.
53:33 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou
49:33 Timeout Crazy girls FBC Liberec
49:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (3:5)
49:33 Znojmo dává uklidňující gol.
49:21 Liberec se snáží ze všech sil, ale bohužel goly to nepřináší
47:21 Velká šance domácích zůstala na brankové čáře.
42:53 Znojmo začalo více tlačit.
40:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
40:17 Znojmo se dostává do vedení.
40:01 Rozhodující třetina je tady.
40:00 Střely ve 2. části: 18:3
38:00 Nic zajímavého se neděje nevím co psát. Omlouvám se.
35:20 Karolíná Nováková dává vyrovnávající gol.
34:40 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #18 Karolína Klubalová (3:3)
33:38 První přesilovka v zápase pro domácí.
32:38 Vyloučen hráč #20 Nela Houšťová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zvedání florbalky
28:52 Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil #18 Karolína Klubalová.
28:52 Karolína Klubalová bohužel trestné střílení nedává.
27:28 Liberec se hodně snaží, ale gol to ještě nepřineslo.
25:10 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
25:10 Znojmo zvyšuje na 2:3
22:40 První lajna domácích je při chuti
20:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Karin Muchová, asistoval #95 Veronika Šmídková (2:2)
20:10 Muchová v 10s druhé třetiny vyrovnává.
20:01 Tak začínáme.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #61 Marie Pelánová (1:2)
19:29 Velká šance Znojma končí golem na 1:2
18:38 Skvěla kombinace Liberce bohužel golem neskončila.
15:56 Znojmo se snaží něco vyčarovat, ale bohužel kouzelná hůlka Harryho Pottera nepomáhá.
12:01 Zatím domácí drtí soupeře ze Znojma. I když to tak podle výsledku nevypadá
09:54 Klubalová vymyslela opět skvělou přihrávku na Šmídkovou a ta jenom zametla do prázdné brány.
09:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:1)
08:52 Nováková uklidňuje situaci.
06:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #66 Marie Bartušková (0:1)
04:37 Hostující byli na chvilku v útočném pásmu, ale žadnou šanci si nevytvořili.
02:23 Tlak první lajny domácích
01:37 Velká šance Kvapilové bohužel trefila jenom nohy golmanky.
00:01 První buly pro hostující.
00:00 Dobrý den vítáme Vás u Extraligy žen. Za chvíli začínáme.