4:5
    Zuzana KUCHAŘOVÁ
    (Zerzánová)

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 4:5p
branky: 20. Natálie Bartošová, 26. Agáta Procházková, 44. Lucie Veselá, 47. Agáta Procházková - 34. Lucie Cholinská, 36. Lucie Cholinská, 48. Tereza Reimerová, 48. Gabriela Vaculová, 62. Zuzana Kuchařová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 24 - Hana Kuchařová 12; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
61:47 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #25 Zuzana Kuchařová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (4:5)
61:28 Oba týmy si váží balonku a nikdo nechce udělat chybu.
60:24 Úvod prodloužení je velmi opatrný.
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
58:12 Velké množství nepřesností v přesilové hře Bohemians znemožnilo hráčkám další pobyt v útoku.
57:16 V posledních pár zákroků patří Olomouci a Bohemka se jen snaží udržet Olomouc dál od své branky.
56:14 Vyloučen hráč #31 Valentýna Zerzánová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:58 Veselá nejprve získala balonek na středu hřiště a následně šikovně obešla bránící hráčku, ale do branky se bohužel netrefuje.
52:32 Lobovanou přihrávku zpracovala Strnadová, následná střela byla pokryta golmankou Olomouce Kuchařovou.
51:16 Bohemka bohužel nevyužila přesilovou hru a stav utkání stále zůstává vyrovnaný.
49:31 S vidinou bodového zisku se tvrdí muzika a není nouze o tvrdé souboje.
49:16 Vyloučen hráč #31 Valentýna Zerzánová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za opakované přestupky
48:39 Olomouc táhla v čele se Suchánkovou do útoku, ale Faltová zatáhla za záchranou brzdu a jejím obraným zákrokem zastavila tento útok.
47:51 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #63 Veronika Mrázková (4:4)
47:51 Vaculová srovnala skóre dnešního zápasu.
47:49 Olomouc se ve třetí třetině nebojí riskovat a usiluje o dorovnání.
47:06 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #16 Nelly Baumgartner (4:3)
47:06 Olomouc se svým gólem pokouší dohnat Bohemku.
46:37 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková, asistoval #14 Barbora Špačková (4:2)
46:37 Svůj druhý gól v zápase dává Procházková, které pomohla svojí asistencí Špačková.
45:50 Skvělý náběh Pešavové ztroskotal opět díky naší golmance Svrčkové.
44:58 Suchánková se svým zákrokem utkala tváří v tvář se Svrčkovou. Její střela ale nakonec narazila jen na torzo golmanky Bohemky.
43:25 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá bez asistence (3:2)
43:25 Bohemku do vedení posílá krásnou střelou bez asistence kapitánka družstva Veselá.
42:21 Olomouc do třetí třetiny vstoupila energičtěji, Bohemians zatím jen brání.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrála Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
40:00 Druhá třetina zápasu mezi Bohemkou a Olomoucí končí nerozhodně, třetí třetina bude ještě napínavá.
39:11 Bohemka útočí ostře na branku Olomouce, ale gól z těchto zákroků nepadl.
38:28 Závěr druhé třetiny se ještě pořádně vyostřuje a my můžeme sledovat spoustu soubojů.
37:18 Ostrý souboj mezi Olomoucí a Bohemkou končí až za mantinelem, naštěstí se nikomu nic nestalo.
35:31 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (2:2)
35:31 Olomouc po neproměněném trestném střílení nakonec boduje a dorovnává stav utkání.
35:08 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #12 Barbora Soušková.
34:40 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
33:31 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #24 Tereza Reimerová (2:1)
33:31 Po spoustě šancí, které Olomouc v posledních minutách měla, nakonec skóruje a snižuje náskok Bohemky.
32:34 Další skvělá akce Olomouce, která ale opět neskončila gólem.
31:25 Skvělý pass Baumgartnerové na Zeržánovou v gól nevyústil, obrana Bohemians nebezpečí zažehnala.
28:44 Havlová se svojí střelou pokusila zabodovat, ale Kuchařová ji bez zaváhání chytila.
28:00 Další ze série solidních zákroků na straně golmanky domácích Svrčkové.
27:25 Svrčková výborně vychytala střelu hostujícího týmu.
25:08 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková, asistoval #73 Agáta Saffertová (2:0)
25:08 Procházková výbornou akcí se Saffertovou dopřávají Bohemce nad Olomoucí dvoubodový náskok.
22:41 Dobrou práci Cholinské mohla Svrčková sledovat nakonec pouze očima.
21:16 Dobrá práce Řehákové, která si po sérii kliček vynutila faul.
20:30 Zaváhání Strnadové dokázala zachránit její kolegyně v obraně Havlová.
20:01 Buly ve druhé třetině vyhrává Bohemka.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:41 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #13 Agáta Procházková (1:0)
19:41 Bohemka dává první gól zápasu v přesilovce.
18:59 Doležálková v úvodu přesilové hry orazítkovala tyč.
18:41 Vyloučen hráč #33 Eliška Pešavová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
17:15 Nejen míčky, ale hráčky se dnes dostávají přes mantinely.
16:34 Špačková měla obdobnou příležitost, jakou jsme viděli před chvílí a druhé straně hřiště, ale také neskórovala.
15:47 Na Vaculovou dolehla tíha okamžiku a před gólmankou Bohemky nedokázala zpracovat balonek a zakončit tak svůj zákrok.
14:47 Únik Saffertové ve vlastním oslabení měl téměř vše, kromě zakončení.
14:26 Olomouc si tvoří skvělé příležitosti, ale vždy si vylámaly zuby na výborné Svrčkové.
13:16 Olomouc se snaží využít první přesilovku, už dvakrát trefily tyčku.
12:51 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:38 Vyloučen hráč #73 Agáta Saffertová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
10:09 Brankářky v dosavadním průběhu zápasu příliš práce neměly, zápas je plný osobních soubojů.
07:35 Nebezpečná střela Faltové se odrazila od dobře postavené Mrázkové.
06:06 V úvodních minutách soustavné napadání hráček Bohemians přináší pro domácí spoustu míčků.
04:43 Hosté zatím v úvodu zápasu pálí ostrými, ale Svrčková odolává.
03:01 Nebezpečná střela ze středu Hemrové nakonec trefila pouze zadní mantinel.
00:25 První střela utkání byla na straně hostů.
00:00 První buly v utkání vyhrála Bohemka.