3:2
    Pavlína BAČOVÁ
    (Bínová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PSN Tatran Střešovice 3:2p
branky: 15. Paulína Hudáková, 18. Paulína Hudáková, 64. Pavlína Bačová - 48. Radka Korbelářová, 57. Lucie Želízková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 19 - Monika Šolleová 19; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:2, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
63:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #71 Karolína Bínová (3:2)
62:55 FBC drží balónek ve svém obranném pásmu, Tatran dobře brání.
61:45 Domácí stále kombinují na útočné polovině, zatím bez větší šance na skórování.
60:23 Na míčku začíná Ostrava.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:17 Tatran na útočné polovině, Ostrava zatím dobře brání.
57:13 Hudáková si opět perfektně vyjela na střed, finální pokus však míjí bránu.
56:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #11 Karolína Stůjová (2:2)
56:26 Chyba Bínové na středu vede ke ztrátě míčku.
55:01 Dnešní utkání sleduje 75 diváků, děkujeme.
53:45 Výjezd Hudákové P. od mantinelu končí pouze střelou do bloku.
52:39 Tatran vyvíjí obrovský tlak, domácí zatím odolávají.
51:28 Zajímavá rozehrávka domácích bohužel končí pouze za bránou Šolleové, kde Bačová ztrácí míček.
49:54 Hraje se spíše na polovině hřiště, hráčky ani jednoho z týmu se nedokáží dostat do pozic na zakončení.
48:38 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (2:1)
46:48 Bačová se objevila ve skvělé pozici, finální střela však míří vysoko nad.
45:32 Ostravská obrana kombinuje na vlastní polovině a snaží se najít skulinu v postavení Tatranu.
43:53 Míček mění každou chvíli majitele a hraje se nahoru dolů.
42:11 Včelná to zkusila z poloviny, tato střela však nenadělala Šolleové žádné problémy.
41:31 Tatran chvíli domácí trápil, nyní na míčku opět Ostrava.
40:01 Buly pro Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:02 Domácí holky kombinují na útočné polovině a celkem trápí obranu hostí.
36:43 Na míčku se většinu času drží Tatran a nedává domácím moc prostoru.
35:15 Před bránou Hriškové se utvořil nebezpečný chumel, nakonec míček do svých rukou ukrývá domácí brankářka.
33:46 Polovinu třetiny máme dávno za sebou a stále jsme neviděli gól, hra je velmi opatrná a ani jeden tým nechce udělat chybu.
32:03 Chalupová byla v dobré pozici na střelu, nakonec ztrácí míček a posíla soupeře do přečíslení.
30:43 Ostrava uklidňuje hru na vlastní polovině.
29:01 Tatran obléhá polovinu domácích.
27:36 Galová vypálila z poloviny, Šolleová jen tak tak vyráží.
26:13 Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:17 Hosté opět v tlaku, zatím jim to však moc nestřílí.
22:44 Dobrá souhra Hudákové se Zagórskou nakonec střelou nekončí, neboť druhé jmenované odskočil míček z hole.
21:07 Tatran drží domácí druhou lajnu pod tlakem.
20:01 Buly pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková bez asistence (2:0)
17:20 Hudáková P. opět předvedla své zkušenosti a přidává svůj druhý gól.
16:21 Tatran drží domácí uzavřené na útočné polovině.
14:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
14:09 Kotzurová vypálila z první, také pouze do bloku.
12:54 Ostrava vyslala dvě střely, obě skončily v bloku protihráček.
11:11 Hraje se nahoru dolů, ale hra je velmi opatrná z obou stran.
09:29 Domácí tým hraje v plném počtu.
08:21 Báčová se dostala do samostatného úniku, avšak ani svou bekhendovou kličkou nedokázala Šolleovou překonat.
07:29 Vyloučen hráč #9 Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
06:54 Ani na jedné straně jsme zatím neviděli gólovou šanci, tak snad se holky brzo rozstřílí.
05:37 Želízková ohrozila bránu, Hrišková s lehkostí vyráží.
04:45 Třetí ostravská lajna drží míček na vlastní polovině a snaží se rozehrát.
03:30 Matějková zkusila ránu z půlky, míček míjí bránu.
02:08 Na míčku se zatím drží Ostrava.
00:56 První zajímavý útok domácích končí střelou mimo bránu.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.