2:8
    Kateřina KOVAŘÍKOVÁ
    (Plášková)

Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:8
branky: 48. Anna Brucháčková, 51. Liliana Bolfová - 2. Vendula Štolbová, 10. Magdaléna Plášková, 22. Magdaléna Plášková, 25. Lucie Baldreichová, 25. Marie Havlíčková, 48. Nikola Skoková, 52. Nikola Skoková, 58. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:6; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 23 - Jana Christianová 21; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:00 Probíhá poslední minuta
57:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (2:8)
56:41 Kryštofová opět dává stopku Chodovu
53:30 Neskutečná Machálková probíhá mezi dvěmi Pražskými hráčkami
51:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #9 Eliška Chudá (2:7)
50:59 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:6)
50:28 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
50:04 Veselá blokuje Štolovou
49:33 Praha na míčku
48:26 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
47:46 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #88 Tereza Pešková (1:6)
47:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #10 Daniela Frantíková (0:6)
46:37 Buldočky s přehledem zvládají tlak Chodova
43:38 Kryštofová hasí šanci Chodova
43:00 Bulldogs na straně hostí
42:18 Brankářka Chodova chytá šanci domácích
41:47 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
40:51 Chodov opět v pěti
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
38:49 Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
31:24 Chodov střílí ale marně
30:26 Vyloučen hráč #8 Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
30:10 A máme tu další vyloučení
29:20 Kryštofová chytá nechytatelné
28:29 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
27:06 Tým domácích v oslabení
26:42 Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
26:16 Brucháčková zastavena Frantíkovou
25:14 Chodov v pěti gólovém vedení
24:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #73 Vendula Štolbová (0:5)
24:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #9 Eliška Chudá (0:4)
23:30 Brno na míčku
23:05 Buldogs blokuje šanci Chodova
22:08 Proměněná přesilovka
21:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #10 Daniela Frantíková (0:3)
21:10 Chodov opět v pěti
20:00 Úvodní buly pro Chodov
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:59 Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
19:00 A máme tu poslední minutu první třetiny
18:33 Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
17:51 Bolfová blokuje střelu Venerové
17:02 Chodov na míčku
15:18 Chodov opět v pěti
14:19 Brucháčková střílí do brankářky
13:18 Vyloučen hráč #6 Kristina Venerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
12:09 Obrovská šance Prahy
11:14 Buldočky blokují střelu Chodova
09:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (0:2)
09:10 Tým hostí na míčku
08:28 Kryštofová chytá tutovku
07:47 Pešková blokuje
07:15 Opět nádherná šance domácích zneškodněna Christiánovou.
05:33 Krásná šance sester Brucháčkových zastavena Christiánovou.
04:53 Brucháčková ale bere míček na stranu domácích
04:23 Míček drží hosté
03:50 A znovu
03:11 Kryštofová chytá
02:29 Máme tady první branku utkání týmu hostí.
01:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #11 Marie Havlíčková (0:1)
01:13 První střela pro Chodov.
00:36 Balónek drží tým domácích.
00:19 Úvodni buly pro tým domácích.