7:4
    Ondřej ŠAREŠ
    (Walter)

FbC Písek - SK Meťák České Budějovice 7:4
branky: 8. Jakub Hladík, 8. Šimon Špeta, 11. Ondřej Walter, 17. Vít Prokopec, 23. Richard Štengl, 35. Jakub Hladík, 45. Ondřej Šareš - 23. Jan Duda, 25. Filip Šmíd, 28. Václav Schneider, 44. Jakub Köszegi; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Homola ? - Daniel Švec ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 2:1
44:54 GÓL FbC Písek! 7:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #20 Ondřej Walter (7:4)
43:53 Vyloučen hráč #67 Filip Šmíd družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
43:53 Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
43:27 Timeout SK Meťák České Budějovice
43:26 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #74 Jakub Köszegi, asistoval #34 David Tomeš (6:4)
34:54 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #40 Ondřej Šareš (6:3)
27:21 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Václav Schneider, asistoval #26 Ondřej Kočka (5:3)
24:36 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #67 Filip Šmíd bez asistence (5:2)
22:34 GÓL FbC Písek! 5:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #39 Richard Štengl, asistoval #22 Martin Bílek (5:1)
22:30 Ze střídačky hostů se ozývá "Vyčaruj něco" tak uvidíme zda se jim povede něco vyčarovat.
22:05 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #93 Jan Duda bez asistence (4:1)
21:33 Míšek se právě pokusil prokličkovat mezi třemi hráči, ale bez uspěchu.
20:16 Timeout FbC Písek
16:21 GÓL FbC Písek! 4:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec, asistoval #23 Jakub Hladík (4:0)
13:49 Vyloučen hráč #74 Jakub Köszegi družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
10:04 GÓL FbC Písek! 3:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #20 Ondřej Walter, asistoval #23 Jakub Hladík (3:0)
07:25 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #47 Šimon Špeta, asistoval #22 Martin Bílek (2:0)
07:12 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #55 Vít Prokopec (1:0)