0

0.

série

FK Santos - Jiskra Třeboň - Banes Florbal Soběslav B 4:3pn
branky: 17. Ondřej Hrubý, 28. Adam Bumba, 45. Jakub Malík, N Jakub Malík - 7. Martin Bělohlav, 16. Marek Doucha, 32. Martin Bělohlav; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: David Bicek ? - David Mikšovský ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav B hráč #64 Vojtěch Tuček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #13 Jan Plch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav B hráč #19 Tomáš Fric , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #99 Pavel Uhlík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav B hráč #81 Jiří Pavliš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #52 Jakub Malík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
Zahájena trestná střílení
44:44 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 3:3
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #52 Jakub Malík, asistoval #13 Jan Plch (3:3)
40:39 Vyloučen hráč #66 Rostislav Štefan družstva Banes Florbal Soběslav B na 2 minuty za sekání
31:47 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #88 Martin Bělohlav, asistoval #19 Tomáš Fric (2:3)
27:26 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 2:2
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #2 Adam Bumba, asistoval #29 Jan Podolák (2:2)
16:01 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:2
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #73 Ondřej Hrubý, asistoval #29 Jan Podolák (1:2)
15:29 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 0:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #48 Marek Doucha, asistoval #15 Ondřej Vácha (0:2)
06:31 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #88 Martin Bělohlav, asistoval #8 Jakub Novák (0:1)