3

2

3.

SKP České Budějovice B - Banes Florbal Soběslav B 3:2pn
branky: 20. Václav Radouch, 26. Ondřej Blažek, N Jan Hanuš - 9. Martin Bělohlav, 43. Jakub Malecha; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Matoušek -2 - Lukáš Nejedlý ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav B hráč #16 Jiří Hák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice B hráč #14 Jan Hanuš a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav B hráč #48 Marek Doucha a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice B hráč #50 Šimon Cettl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav B hráč #19 Tomáš Fric a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice B hráč #66 Ondřej Blažek a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
42:42 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #48 Marek Doucha (2:2)
37:37 Vyloučen hráč #26 Ondřej Pida družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za blokování florbalky
25:15 GÓL SKP České Budějovice B! 2:1
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #88 Pavel Doležal (2:1)
19:55 GÓL SKP České Budějovice B! 1:1
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #23 Václav Radouch, asistoval #64 Daniel Malý (1:1)
08:35 GÓL Banes Florbal Soběslav B! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav B vstřelil #88 Martin Bělohlav, asistoval #25 Jakub Malecha (0:1)