• 45 44:22
    6:10
    (Košík)

Fbc Orel Nové Město na Moravě - PSKC Okříšky 6:10
branky: 1. Filip Chalupa, 8. František Košík, 27. David Krejčí, 42. Martin Kršek, 42. Martin Kršek, 45. Martin Kršek - 1. Tomáš Uher, 11. Tomáš Uher, 21. Štěpán Ludmila, 21. David Kučera, 22. Martin Noháček, 22. Tomáš Uher, 35. Jiří Uher, 36. Tomáš Uher, 39. Jiří Uher, 44. David Kučera; rozhodčí: Daniel Kršek - Vítek Pospíchal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Michaela Malinová ? - Jiří Chalupa ?; po třetinách: 2:2, 1:4, 3:4
44:22 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 6:10
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #22 Martin Kršek, asistoval #6 František Košík (6:10)
43:13 GÓL PSKC Okříšky! 5:10
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #55 David Kučera, asistoval #85 Jiří Uher (5:10)
41:35 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 5:9
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #22 Martin Kršek, asistoval #36 Tomáš Mrázek (5:9)
41:11 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 4:9
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #22 Martin Kršek bez asistence (4:9)
38:30 GÓL PSKC Okříšky! 3:9
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #85 Jiří Uher, asistoval #80 Lukáš Hájek (3:9)
35:41 GÓL PSKC Okříšky! 3:8
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #55 David Kučera (3:8)
34:52 GÓL PSKC Okříšky! 3:7
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #85 Jiří Uher, asistoval #55 David Kučera (3:7)
31:59 Domácí v plném počtu.
29:59 Vyloučen hráč #6 František Košík družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:22 Brankář Okřížek si hraje na želvičku, padá na něj jeho vlastní brána.
26:31 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 3:6
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #15 David Krejčí bez asistence (3:6)
24:09 Domácí se nenechali rozhodit jedou dál.
22:20 Hosté v rychlém čase střílí 4 branky.
21:55 Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
21:54 GÓL PSKC Okříšky! 2:6
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher bez asistence (2:6)
21:28 GÓL PSKC Okříšky! 2:5
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #71 Petr Pojer (2:5)
20:50 GÓL PSKC Okříšky! 2:4
20:16 GÓL PSKC Okříšky! 2:3
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #23 Štěpán Ludmila bez asistence (2:3)
17:20 Domácí v plném počtu
15:13 Druhá třetina nám začala, domácí bohužel hrají ve čtyřech.
13:55 Vyloučen hráč #56 Filip Chalupa družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za sekání
12:30 Košík z nmnm střílí jednu ránu za druhou, bohužel všechny mimo bránu hostů.
11:00 Hosté si nenechají nic líbit a vstřelují další bránu.
10:13 GÓL PSKC Okříšky! 2:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #85 Jiří Uher (2:2)
09:34 Domácí se dostávají do vedení a bojují dál.
07:19 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 2:1
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #6 František Košík, asistoval #56 Filip Chalupa (2:1)
04:37 Útoky se přelévají, není jasné kdo má na vrch.
02:25 Zatím je stav vyrovnaný na obouch stranách.
00:51 GÓL PSKC Okříšky! 1:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher bez asistence (1:1)
00:20 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 1:0
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #56 Filip Chalupa, asistoval #6 František Košík (1:0)