0

0.

série

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - FBC Štíři Č. Budějovice C 8:9pn
branky: 2. Martin Sedlák, 4. Jakub Loskot, 7. Martin Sedlák, 8. Martin Sedlák, 10. Vojtěch Soulek, 29. Jakub Loskot, 38. Martin Sedlák, 41. Jakub Loskot - 3. Jindřich Hrdý, 11. Robert Straka, 19. Michal Beránek, 22. Michal Beránek, 31. Pavel Formánek, 34. Pavel Formánek, 44. Robin Podlaha, 44. Pavel Formánek, N Jindřich Hrdý; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Vladimír Šimák ? - Radek Machač ?; po třetinách: 5:2, 1:2, 2:4
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #58 Jakub Loskot , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #61 Jindřich Hrdý a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #32 Vladimír Šimák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #23 Michal Beránek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #78 Martin Sedlák a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
43:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 8:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #33 Pavel Formánek, asistoval #23 Michal Beránek (8:8)
43:08 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice C
43:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #97 Robin Podlaha, asistoval #33 Pavel Formánek (8:7)
40:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 8:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #78 Martin Sedlák (8:6)
38:25 Vyloučen hráč #97 Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za blokování florbalky
37:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 7:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #78 Martin Sedlák bez asistence (7:6)
33:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #33 Pavel Formánek, asistoval #41 Radek Machač (6:6)
30:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #33 Pavel Formánek bez asistence (6:5)
28:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 6:4
22:32 Vyloučen hráč #11 Martin Doškář družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za hrubost
21:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #26 David Košek (5:4)
18:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #11 Martin Doškář (5:3)
14:37 Vyloučen hráč #39 Jiří Fara družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání
10:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #61 Jindřich Hrdý (5:2)
09:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #98 Vojtěch Soulek, asistoval #24 Martin Koukol (5:1)
07:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #78 Martin Sedlák, asistoval #20 David Prokop (4:1)
06:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:1
03:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #58 Jakub Loskot bez asistence (2:1)
03:01 Vyloučen hráč #98 Vojtěch Soulek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za hra rukou
02:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #61 Jindřich Hrdý, asistoval #33 Pavel Formánek (1:1)
01:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:0