0

0

0.

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - SKP České Budějovice 6:5pn
branky: 6. Jaromír Hrůza, 7. David Prokop, 33. Vladimír Šimák, 33. Martin Sedlák, 34. Jaromír Hrůza, N Vladimír Šimák - 5. Lukáš Odehnal, 7. Lukáš Odehnal, 21. Michal Zamlinský, 26. Václav Radouch, 39. Lukáš Odehnal; rozhodčí: Jan Lukáč - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Petr Šimák ? - Ladislav Dvořák ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #32 Vladimír Šimák a vstřelil rozhodující gól (6:5).
5 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice hráč #19 Jakub Konrád , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #78 Martin Sedlák a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice hráč #23 Václav Radouch a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #11 Martin Bečka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #32 Vladimír Šimák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice hráč #12 Lukáš Odehnal , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
38:40 GÓL SKP České Budějovice! 5:5
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #12 Lukáš Odehnal, asistoval #66 Ondřej Blažek (5:5)
33:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #21 Jaromír Hrůza, asistoval #73 Ondřej Šach (5:4)
33:53 Vyloučen hráč #90 Jakub Bárta družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za sekání
32:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #78 Martin Sedlák, asistoval #20 David Prokop (4:4)
32:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #32 Vladimír Šimák, asistoval #8 Jan Volf (3:4)
25:56 GÓL SKP České Budějovice! 2:4
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #23 Václav Radouch, asistoval #80 Vilém Kovač (2:4)
23:45 Trestné střílení družstva SKP České Budějovice neproměnil #66 Ondřej Blažek.
20:30 GÓL SKP České Budějovice! 2:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #31 Michal Zamlinský, asistoval #23 Václav Radouch (2:3)
20:29 Vyloučen hráč #19 Václav Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za držení
14:53 Vyloučen hráč #19 Václav Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání
06:50 GÓL SKP České Budějovice! 2:2
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #12 Lukáš Odehnal, asistoval #4 Miroslav Liška (2:2)
06:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #20 David Prokop, asistoval #24 Martin Koukol (2:1)
05:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #21 Jaromír Hrůza, asistoval #8 Jan Volf (1:1)
04:35 GÓL SKP České Budějovice! 0:1
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #12 Lukáš Odehnal bez asistence (0:1)