8:5
    Barbora KRÁLOVÁ
    (Macurová)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Prague Tigers Nehvizdy B 8:5
branky: 22. Barbora Stará, 24. Jana Vávrová, 25. Ivana Hrušková, 27. Jitka Procházková, 31. Jitka Procházková, 32. Ivana Hrušková, 35. Jitka Procházková, 43. Barbora Králová - 11. Pavla Müllerová, 12. Simona Horáková, 27. Veronika Doutnáčová, 28. Pavla Müllerová, 39. Veronika Doutnáčová; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lucie Langerová ? - Sabina-Ludvika Mičolová ?; po třetinách: 0:2, 4:2, 4:1
44:20 Plachtivá střela Müllerová skončila těsně nad!
42:35 Ostrá střela Tigers ze strany. Bohužel mimo.
42:16 Několik šťástných a nešťastných odrazů a máme tu další branku. O vítězi je už asi rozhodnuto.
42:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #77 Barbora Králová, asistoval #4 Zuzana Macurová (8:5)
41:45 Smích na hřišti, nikdo nepochopil rozehrávku sokolek. Ani ony samy :)
40:42 Že by hra bez brankáře? Zatím ještě ne.
40:41 Timeout Prague Tigers Nehvizdy B
40:41 Střela mimo a je tu týmová porada!
38:26 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 7:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #11 Veronika Doutnáčová, asistoval #92 Lucie Peštová (7:5)
37:21 Vyloučen hráč #36 Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
36:41 První vyloučení zápasu. Co nám holky předvedou v přesilovce?
36:40 Neustálý tlak sokolek na chvilku přestal a útočné choutky si užívají tygřice.
34:51 Vysoký presink tygřic znamená otevřenou obranu. Tu využila opět Procházková!
34:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Jitka Procházková, asistoval #21 Kristýna Vranová (7:4)
33:00 Chvilkový tlak tygřic a už opět tlačí SKV.
31:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #36 Ivana Hrušková bez asistence (6:4)
30:47 Stolek zapisovatelů si odskočil na kafe a nestihl začátek třetí třetiny. Naštěstí se kromě úvodního gólu třetiny nic vážného nestalo. SKV opět ve vedení!
30:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Jitka Procházková, asistoval #15 Jana Vávrová (5:4)
27:31 Tak pozor, spící tygr se probral, dva rychlé slepené góly a stav je opět vyrovnaný!
27:30 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 4:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #8 Pavla Müllerová bez asistence (4:4)
26:50 Situace jako přes kopírák nyní brankou neskončila!
26:35 Ale pozor, máme tu další zápletku! Skvěle vybojovaný míček končí v síti!
26:34 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 4:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #11 Veronika Doutnáčová bez asistence (4:3)
26:17 Druhá třetina patří sokolkám, jsou pohyblivější a rozhodně nebezpečnější.
26:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Jitka Procházková, asistoval #6 Tereza Kruberová (4:2)
25:30 Tygřice se nyní zdají být zakřiknuté na jejich branku se nyní valí jeden útok za druhým.
24:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #77 Barbora Králová (3:2)
24:35 Procházková zahazuje další šanci!
23:44 Obrana tygřic se začíná hroutit, SKV tlačí a sokolky vytlačily další gól!
23:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #15 Jana Vávrová, asistoval #13 Jitka Procházková (2:2)
23:10 SKV kontrolují hru a zdají se být lepším týmem. Langerová se ale nyní musela snažit!
22:50 Králová míjí míček před úplně prázdnou bránou!
21:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #32 Barbora Stará, asistoval #21 Kristýna Vranová (1:2)
21:44 Teď už ale kapitulovat musela, skvělá střela do levého vinglu branky!
21:00 Mičolová kraluje svému brankovišti, zatím je na prosto bezchybná!
20:20 Králové opět sama před Mičolovou. Ta drží současné skóre!
19:10 Protiútok SKV v počtu 4 na 1 končí na obránkyni! Nepovedená kombinace.
18:00 Snaha o kombinaci na obou stranách, chybí finální přihrávka!
17:00 Střela z půlky hřiště končí na obránkyních Tigers.
15:30 Další reflexivní zákrok Mičolové!
15:25 Kruberová promáchla před prakticky prázdnou bránou! Smolný okamžik!
15:00 V první třetině jsme viděli sadu skvělých zákroků Mičolové, dva góly tygřic a vyrovnanou hru. Co nabídne druhá třetína?
14:59 Hrušková se sirénou těsně míří branku!
14:25 Střela Sokola mimo. Hrají tygřice.
14:00 Langerová si připisuje zákrok ramenem. Další inkasovanou branku už nechce!
13:38 Signalizované vyloučení, po poradě rozhodčích a kapitánů se však nevylučuje. Buly a hrajeme dál!
12:00 Další série zákroků Mičolové, už chytila minimálně 4 tutovky!!
11:20 Dva slepené góly znamenají vedení tygřic!!
11:15 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #59 Simona Horáková, asistoval #37 Adéla Mikinová (0:2)
10:46 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 0:1
10:00 Langerová na druhé straně chytá kvalitní střelu.
09:40 Série zákroků Mičolové. Brankářka Tigers nedovolila změnu skóre z asi sedmi nebezpečných střel!
09:00 Hra se zdá být opticky vyrovnaná, oba týmy mají své šance!
08:20 Prudká střela Macurové těsně nad!
07:30 Střelu do prázdné brány netrefila ideálně Horáková a tak je z toho střela mimo!
06:50 Vávrová netrefila míček ideálně a ten přeskočil branku. Zajimáva situace v předbrankovém prostoru.
06:00 Neuvěřitelné sólo Köhlerové končí v rohu.
05:00 Reflexivní zákrok Langerové! Míček mířil mezi tři tyče!
04:00 Hrušková promáchla před bránou. Škoda.
03:30 Králová vybojovala míček v obraně tygřic, ale nepovedlo se jí prostřelit Mičolovou.
03:20 Stará poslala střelu jen kousek od šibenice.
02:25 Hrušková udržela míček a Vinohrady kombinují.
01:20 První střela na bránu od SKV, brankářka v pohodě chytá.
00:20 První střela mimo branku vyslaly hráčky Tigers.
00:00 Dobrý den,  vítejte u dnešního zápasu, kde se střetnou Sokolky z Vinohrad s Tygřicema z Nehvizd. Uvidíme, který z týmu má ostřejší drápy!