• 35 34:27
    8:3
    (Chalupný)

AIK Steel Kladno B - Torza Sorry ASI B 8:3
branky: 5. Ondřej Šíma, 10. David Schneider, 11. Jaroslav Chalupný, 13. Jaroslav Chalupný, 14. Petr Hora, 18. Jaroslav Chalupný, 31. Sebastián Vlček, 35. David Schneider - 8. Denis Dvořáček, 26. Šimon Jakub Král, 27. Denis Dvořáček; rozhodčí: Matouš Čistecký - Jakub Procházka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Gierczynski ? - Jiří Dolanský ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:2
36:00 Ukončení 3. části
34:27 GÓL AIK Steel Kladno B! 8:3
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (8:3)
33:19 Hra v tempu. Jarda si stihnul i zavázat tkaničku
30:17 GÓL AIK Steel Kladno B! 7:3
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #8 Sebastián Vlček, asistoval #20 Jan Hejcman (7:3)
27:15 Denis útočil na hattrick
26:29 GÓL Torza Sorry ASI B! 6:3
Branku družstva Torza Sorry ASI B vstřelil #40 Denis Dvořáček, asistoval #13 Jiří Polák (6:3)
26:29 A Torza stahuje náskok soupeře. Střela tečovaná přímo před brankou. Bez šance
25:26 GÓL Torza Sorry ASI B! 6:2
Branku družstva Torza Sorry ASI B vstřelil #83 Šimon Jakub Král, asistoval #69 Petr Antuš (6:2)
25:26 Taky solidní věšáček
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:54 Až někdo bude Dolanskému tesat sochu, musí ho vyobrazit ve skoku. Není možné ho překonat v monstrsejvu
17:21 GÓL AIK Steel Kladno B! 6:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #15 David Schneider (6:1)
16:31 Vyloučen hráč #27 Robert Holcman družstva Torza Sorry ASI B na 2 minuty za sekání
13:03 GÓL AIK Steel Kladno B! 5:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #79 Petr Hora, asistoval #88 Jiří Pavliš (5:1)
12:53 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:1
12:53 Jarda přidává druhej fík do sbírky. Připravte kšiltovky
12:19 Curlingová vložka Hejcmana. Kejk nešel vytřít tak se toho ujmul on a zvládl to bravurně
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:39 Vyloučen hráč #83 Šimon Jakub Král družstva Torza Sorry ASI B na 2 minuty za hra bez florbalky
11:38 Dolanský hází monstrsejv
10:59 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #10 David Kubín (3:1)
10:59 Tady uklízečka nebude mít práci. Tady je vymeteno. Takovej věšák nekoupíte ani v prodejně nábytku
09:08 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:1
07:12 GÓL Torza Sorry ASI B! 1:1
Branku družstva Torza Sorry ASI B vstřelil #40 Denis Dvořáček z trestného střílení (1:1)
07:12 Dvořáček. Tak něžné jméno a tak krutý závěr. Nájezd proměnil
07:12 Zamazal teď dlouhonosnou náhrou chtěl vybídnout Dvořáčka k šanci. Hráč Kladna ale zasáhl vysokou nohou a čeká nás trestné střílení
04:28 Jirka Pavliš 2 ztráty v krátkém rozmezí
04:07 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:0
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #15 David Schneider (1:0)