1

2

6.

Kanonýři Kladno B - Bourbon TJ Ruzyně 4:5pn
branky: 1. Michal Kramoliš, 8. Jakub Šoch, 12. Michal Kramoliš, 15. Zdeněk Mráz - 2. Dorel Lăzărescu, 16. Rudolf Rubáš, 29. Dorel Lăzărescu, 32. Dorel Lăzărescu, N Antonín Vavroch; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Milan Horáček -2, Jakub Kadlus ? - Matyáš Leszkoven ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 0:2
6 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #80 Petr Burian , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #69 Antonín Vavroch a vstřelil rozhodující gól (4:5).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #7 Vojtěch Petr , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #96 Rudolf Rubáš , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #27 Michal Kramoliš , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #3 David Mach , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #96 Jakub Šoch , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #88 Dorel Lăzărescu , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #11 Vojtěch Vaňous , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #2 David Dušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #27 Michal Kramoliš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #20 Radim Grzybek a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:05 Timeout Bourbon TJ Ruzyně
31:34 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:4
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu, asistoval #3 David Mach (4:4)
28:28 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:3
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu bez asistence (4:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:24 Vyloučen hráč #80 Petr Burian družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání
18:16 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Jakub Kadlus družstva Kanonýři Kladno B
16:02 Vyloučen hráč #96 Rudolf Rubáš družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za bránění ve hře
15:20 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:2
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #96 Rudolf Rubáš, asistoval #58 Filip Záveský (4:2)
14:04 GÓL Kanonýři Kladno B! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #5 Zdeněk Mráz bez asistence (4:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:11 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #27 Michal Kramoliš, asistoval #7 Vojtěch Petr (3:1)
07:30 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #96 Jakub Šoch, asistoval #80 Petr Burian (2:1)
03:48 Vyloučen hráč #96 Rudolf Rubáš družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za sekání
01:34 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 1:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu, asistoval #39 David Rokyta (1:1)
00:46 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:0