Mikuláš KOMÁREK
    (Vávra)

Napínavý duel mezi Chodovem a Českou Lípou se prodlužoval. Rozhodl gól Komárka

Chodov při výhře nad Lípou | foto: Florbal Chodov

První prosincový den mohli diváci vidět jeden superligový zápas, a to mezi Chodovem a Českou Lípou. První polovinu utkání měla pod kontrolou hostující Lípa, Chodov se ale nakonec vzpamatoval a své ztráty dorovnal. Šedesát minut hrací doby nestačilo na určení vítěze a šlo se tak do prodloužení, které rozsekl gól chodovského hráče Mikuláše Komárka.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:6p (1:1, 2:4, 3:1, 1:0)

V první třetině mohli diváci vidět velmi vyrovnanou hru. Skóre otevřel Václav Vavruška, vedení ale České Lípě vydrželo jen chvíli, neboť chodovský hráč Vojtěch Klápa brzy dorovnal. Druhou periodu pak ale suverénně ovládla Lípa, která si dokázala vytvořit třígólový náskok! Chodov se snažil vedení stáhnout, Lípa však měla stále kontrolu nad celou hrou.

V poslední třetině se Chodov najednou vzpamatoval a dorovnal své ztráty. Utkání se tak změnilo ve velmi napínavou a vyrovnanou hru. Důležitou oporou Chodova byl Marek Vávra, který byl autorem nejen onoho vyrovnávacího gólu, ale dostal svůj kádr navíc i do vedení 6:5 a otěže tak díky němu převzali domácí.

Ani jeden kádr se nechtěl vzdát své šance na výhru a zápas pokračoval ve vysokém tempu. Nakonec došlo k vyrovnání stavu, když českolipský Štěpán Slaný v poslední minutě skóroval. V prodloužení stálo štěstí na straně domácích a Chodov se tak mohl radovat z těžce vydřené výhry.

Branky: 15. Klápa, 32. Kovářík, 37. Petráň, 46. Kovářík, 49. Vávra, 50. Vávra, 65. Komárek - 11. Vavruška, 22. Pekárek, 28. Krajcigr, 29. Pšenička, 36. Vavruška, 60. Slaný. Rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 105. Zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 18 - Jan Dvořák 28. |MATCH CENTER