2

0

2.

Dramatická dohrávka! Chodov ji rozhodl až v nájezdech

Oslavující florbalistky Chodova v dohrávce 1. kola Extraligy žen 2022/2023 | foto: Florbal Chodov

Velmi napjatý souboj nakonec přináší dva body Chodovu. Přestože domácí hráčky ztratily v dohrávce prvního kola Extraligy žen nadějné vedení 2:0, dokázaly přece jen uspět nad Tatranem. Byť cesta k úspěchu nebyla vůbec snadná.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 4:3pn (1:0, 1:0, 1:3 – 0:0)

Perfektní pozici si v zápase vytvořil Chodov, který se trefil těsně před koncem první třetiny a následně zanedlouho po přestávce. Dvougólový náskok ale ztratil ve třetí dvacetiminutovce, kdy během níž Tatran zabral a vynutil si remízu 3:3.

Rozuzlení nepřišlo ani v prodloužení, a tak přišly na řadu nájezdy. V nich definitivně rozhodly o chodovském vítězství Andrea Břeská s Magdalénou Pláškovou a přisoudily domácím dva body. Zato Střešovice utrpěly druhou porážku z úvodních dvou kol.

Branky: 20. Břeská, 24. Břeská, 41. Prontekerová, rozh. nájezd Plášková - 41. Krýslová, 44. Korbelářová, 56. Mechlová. Rozhodčí: Benačan - Šaroch. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváků: 96. Zásahy brankářů: Bačková 25 - Šolleová 21. ONLINE | VIDEO